Skocz do zawartości

Odwołanie Belmondo


Belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mike.

Steam id lub IP: STEAM_1:0:208146191

Serwer: Only DD2 #2

Data bana: 22.12 ok. 20 min temu

Wycinek z konsoli:

=============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mike. 
[AMXBans] Reason : ' Sleep , ) ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Maliver.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 208146191 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 5.173.11.15 ' 
[AMXBans] =============================================== 

 


Takie kilka słów ode mnie: Dobierajcie sobie "kompetentnych" ludzi bo widzę, że nawet w spokoju pograć nie można bo jeden z drugim nie potrafi odróżnić cheatera od normalnego bota xD. Pierwszy raz dłużej zagrałem w tą grę gdzieś od kilku miesięcy i bana dają.

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dałem ja na swoim serwerze co już powinno zdecydowanie dać Ci do myślenia, że właściwie nic nie ugrasz.

Kolega wyżej to były właściciel projektu na którym byliśmy.

Jak widzisz w powodzie bana pisze sleep a nie cheater także dostałeś go bo jesteś zbędna osobą na moim serwerze 🙂

 

Po ostatniej sytuacji nie chce mieć ani z Tobą ani Twoim forum nic wspólnego, chciałem także żebyście usuneli mi tam konto jako, że w żadnym stopniu nie chce być z nim powiązywany jednak nie chcecie tego zrobić..

 

Dlaczego już tłumacze po odejściu przez dwa dni stosowano w moim kierunku oraz serwera ataki ddos, które wykryłem, powiesz mi może że to zbieg okoliczności? 

 

Co do używania wspomagaczy dostałem na Ciebie zgłoszenia od każdego możliwego gracza tak jak i na dwóch innych którzy perfidnie nawet sie z tym nie kryli. Wchodząc na serwer miałeś staty 13:1, a będąc na serwerze nagle zrobiły się one 14:11 chodź w dalszym ciągu nie stwierdzam, iż używałeś czitów gdyż osobiście za rękę Cię nie złapałem

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JOK3R. napisał:

Bana dałem ja na swoim serwerze.

Kolega wyżej to były właściciel projektu na którym byliśmy.

Jak widzisz w powodzie bana pisze sleep a nie cheater także dostałeś go bo jesteś zbędna osobą na moim serwerze 🙂

 

Po ostatniej sytuacji nie chce mieć ani z Tobą ani Twoim forum nic wspólnego, chciałem także żebyście usuneli mi tam konto jako, że w żadnym stopniu nie chce być z nim powiązywany jednak nie chcecie tego zrobić..

 

Dlaczego już tłumacze po odejściu przez dwa dni stosowano w moim kierunku oraz serwera ataki ddos, które wykryłem, powiesz mi może że to zbieg okoliczności? 

Widzę, że problemy prywatne są wyciągane na sieć, to chyba nie zgodne z regulaminem prawda? Kolejna rzecz chciałbym pograć na DD2 #1 ale niestety przez bana nie mogę 😞 

Co do oskarżeń w moją stronę, żadnych nie przyjmuję, kolejną rzeczą jest to że przed chwilą słyszałem że jestem odpalony a teraz, że jednak jakiś prywatny problem???

 

Nie chce tutaj wysyłać ss'ów z prywatnych rozmów gdzie kolega pisał chwilę temu, że "odpalony" latam, a teraz twierdzi że zbanował mnie bo mnie "nie lubi" przy czym zabiera mi przyjemność i możliwość grania na innych serwerach CSM 😞 

Edytowane przez Belmondo
  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytaj sobie to co dopisalem w edytacji..

 

Po prostu robisz celowy szum wokół siebie szukając atencji.

Jest tyle serwerów jednak Ty postanowiłeś ze wszystkich wybrać akurat mój.

Skończ więc swoje dziecinne podchody i idź prowadzić swój projekt nie mieszając Maliversów i mnie w swoje głupie gierki bo zdecydowanie na mnie one żadnego wrażenia nie robią.

 

Co do bana nawet nie sprawdzales czy możesz grać na dd2#1 co udowadnia to co napisałem wyżej. Powodzonka

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JOK3R. napisał:

Doczytaj sobie to co dopisalem w edytacji..

 

Po prostu robisz celowy szum wokół siebie szukając atencji.

Jest tyle serwerów jednak Ty postanowiłeś ze wszystkich wybrać akurat mój.

Skończ więc swoje dziecinne podchody i idź prowadzić swój projekt nie mieszając Maliversów i mnie w swoje głupie gierki bo zdecydowanie na mnie one żadnego wrażenia nie robią.

 

Co do bana nawet nie sprawdzales czy możesz grać na dd2#1 co udowadnia to co napisałem wyżej. Powodzonka

O czym ty mówisz? Łamiesz regulamin robiąc takie rzeczy, nikt szumu i atencji nie szuka chyba że ty. Banujesz kogoś bez podstawy blokując możliwość grania na innych serwerach( tak sprawdziłem odrazu po banie 🙂 )  Mówisz pierw, że latam odpalony z "koleżkami" gdzie specjalnie gram sam i kulturalnie nawet się nie odzywając gdzie ty mówisz że robie zamieszanie i chce zrobić szum 🤣 Powiem kulturalnie czasami wyjdź na świeże powietrze bo kabelki się chyba nie stykają. Nikt zamieszania nie robi tylko ty banując niewinne osoby, raz mówisz jedno a potem drugie gdzie gubisz się w zeznaniach i nie trzymasz się sam swoich wypowiedzi. Po czym wypisujesz do ludzi, że ja odpalony latam? Pofatygowałem się do rejestracji i do napisania tego, aby udowodnić jak zachowuje się "dorosły" właściciel serwera. Weź skończ bo tylko psujesz opinie sobie, serwerowi, a najważniejsze sieci.

Reasumując nie ma podstaw do bana więc poproszę UB

 

/Proszę o używanie opcji edytuj następnym razem @ Belmondo

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Cię zaskocze mój serwer korzysta z innego bansa, więc w żaden sposób nie mógłbym zablokować Ci dostępu do innych serwerów także widocznie źle sprawdzasz ewentualnie bana dostałeś bezpośrednio na dd2#1 🙂

Nie chce mi się z Tobą dyskutować i wchodzić w dalsze konwersacje.

 

Decyzji nie mam zamiaru zmienić i nie idzie to w kierunku szkody dla Cs-Maliver więc tym samym nie mają oni powodów żeby w jakiś sposób zwrócić mi uwagę. 

 

Co do banowania tylko Ty dostałeś jak go nazwałeś "bana bez powodu". 

Jednak oboje wiemy, że wcale do końca to tak nie wygląda.

 

Chciałem rozstać się z Tobą się w neutralnej relacji jednak Ty nie byłeś przychylny ku temu także pretensje miej tylko i wyłącznie do siebie.

 

Szkoda że bardziej nie wnikałem w te ataki w kierunku serwera jak i moim bo przekonany jestem w 95% że wszystko wtedy było by jasne jak przysłowiowe "pier.olenie" i wszelkie Twoje jakieś argumenty zostały by obalone, ale cóż następnym razem najmniejszej błachostki nie puszcze.

 

/Proszę o używanie opcji edytuj następnym razem @ JOK3R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.