Skocz do zawartości

#1804 Pytanie na dziś!


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

mH1YaGk.png

Za co lubisz Maliver? Co Cię ciągnie do forum, dlaczego akurat te forum, a nie żadne inne?

 

 

 

Najbardziej kreatywne odpowiedzi będą nagodzone nie tylko "+"

Do wygrania są klucze steam, zapraszam!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co lubię Maliver? Za ludzi!

Bo z nimi nigdy się nie nudzi

Zawsze można miło pogadać

Czasem gdy spiny, to popcorn zajadać

Bo z nimi mija świetnie czas

Maliverze zostań wśród nas!

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

JollyNaturalAsianwaterbuffalo-size_restr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Maliver lubię za to że jest tutaj sporo fajnych ludzi i oczywiście szefowa i reszta administracji.

A ciągnie mnie bo poznałem dużo fajnych ludzi i jest super forum.

A bo z tym forum się już dobrze rozumiem i żadnego innego nie wybieram. Będę z tym forum do końca

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię maliver za co? Za cały wkład który wkłada administracja, by forum jak i serwery były jak najlepsze! :peepoPANTIES:

Za całe towarzystwo z którymi się pokłócisz i możesz równie dobrze pośmiać, ale jednak maliversiakowie są wyjątkowi na swój sposób!

Nigdy nie było i nie będzie idealnie, ale nie ma lepszej sieci serwerów jak cs-maliver.pl, chodź siedziałam na wielu sieciach nigdy nie czułam takiego klimatu jak tutaj i wiele więcej powodów, dlatego zadomowiłam się tutaj i zostanę do swojej emerytury! :tulas:

 

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malivera lubię za to, że są ludzie z którymi można naprawde złapać fajny kontakt, również za to co robi administracja, aby forum było po prostu lepsze. 

Tak jak przedmówczyni napisała. Byłem na wielu sieciach i na maliverze jest mi najlepiej, uważam, że jest to jedno z lepszych for. Są tu ludzie do których się przyzwyczaiłem i nie mógł bym tak nagle przestać wchodzić na malivera.  

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs-maliver. Czemu lubię? No jest kilka powodów dlaczego tutaj jestem.

Przede wszystkim ludzie. Byłem na kilku forach i naprawdę nie ma nigdzie takiej atmosfery jak tutaj. Tutaj jak piszesz z ludźmi to może i są dymy (ja np. lubie to robić), kłótnie, wyzwiska ale w większości jest miło, sympatycznie i rodzinnie. Każdy na tym forum znajdzie osobe z którą się dogaduje jakby znali się kilka lat. 

Tematy, posty, konkursy. Cały czas na tym forum coś się dzieje. Użytkownicy nie chcą zostawić tego forum pustego. Administracja forum też nie ma nas, użytkowników, w dupie, gdyż nie szczędzi na nagrodach i na organizowaniu różnych rzeczy. 

Miałem bana, może i czasem odwalam na tym forum rzeczy których nie powinno się robić i mówić ale jestem naprawdę wdzięczny tej sieci, bo nauczyła mnie kilku rzeczy np. takich jak bycie adminem czy UBT. 

Na tym forum też jest najlepsza właścicielka jaką można sobie wyobrazić. @kr7j9o5.png Malinaa. zawsze jest miła, pomocna, nie ważne kto, kiedy, po co do niej napisze. Zawsze odpowiada bardzo miło i nie widać od niej czy kogoś lubi czy nie. Każdego traktuje tak samo. 

Jestem też jej wdzięczny na to, że dawała mi szanse, bo jakby nie to forum i jej dobre serce to wątpię, żebym kiedyś wiedział jak obsługiwać bansa czy menu admina. 

Kilka rzeczy bym jeszcze napisał ale i tak już się rozpisałem. 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maliver najbardziej lubie ludzi i zaangażowanie w życie tego forum, Co mnie ciągnie..hmm, jest dużo powodów, ludzie, zabawa, śmieszne rozmowy i pilnowanie porządku 😄 

A dlaczego to forum? Miałem malutką przerwe, ale wróciłem i tak się to kręci juz bardzo długi czas i nigdzie się stąd już nie ruszam, myślę, że mało które forum ma aż tak zżytych ze sobą użytkowników, tworzymy tutaj jedną wielką rodzinkę jakby na to nie patrzeć, mamy tu Mame Agatkę, Ciotke Sylwie i Ojca Daniela którzy pilnują swoich dzieci aby wyszli z tego forum jak najbardziej odmienieni na dobre! 😄 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przede wszystkim za ludzi, którzy tutaj są. Jesteśmy zgrana ekipą i znamy się bardzo dobrze. Zawsze można wejść i z kimś popisac, umówić się na granie czy rozmowę na ts, a dodatkowo sa tutaj osoby, które są dla mnie ogromnym wsparciem. Również lubię działać przy serwerach i forum, organizować dla was zabawy i konkursy, żebyście jakos aktywniej i milej spedzili czas.  A co najważniejsze uwielbiam nasze klasyczne serwery bez zbędnych bzdetów, gdzie można naprawdę milo spędzić czas. 🙂

Dzięki temu, że grzebie przy serwerach i na forum sporo sie nauczyłam a chce jeszcze więcej.

Mam nadzieje, ze jeszcze wiele przed nami.  😉

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie ciągnie do forum? Chyba sentyment i wdzięczność.

Z randomowego forum do cs'ka, stało się dla mnie miejscem, gdzie poznałem bratnią duszę.

Mimo, iż nie udzielam się już tutaj aktywnie to codziennie wchodzę, patrzę co się dzieje i jak mam czas to staram się pomóc.

Gdyby nie to forum i poznanie tej osoby pewnie moje życie byłoby gorsze i smutniejsze.

 

Dziękuje :Maliver:

  • Super! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aRR zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.