Skocz do zawartości

movement bota,banie z kosmosu,auto bh = archonek w pigułce.


markeloff.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: archonek997
Steam ID / IP: 0:0:538106549
Nazwa serwera: Only DD2
Link do demka: https://www5.zippyshare.com/v/ilZ29I4Q/file.html
Rodzaj wspomagacza: silent aim + autobh 

Rozpiska dema:

 

2:42 bania z kapelusza

3:17 bania z kapelusza

3:48 bania z kapelusza

4:26 celownik na środku ciała a bania z kapelusza

4:48 bania z kapelusza

6:47 bania z kapelusza

7:30 tak jakby wiedzial ze idzie z dlugiej bo juz celownik lock i czekal a wyjdzie,co moze swiadczyc o dodatkowym wh.

8:08 bania z kapelusza

8:10 bania z kapelusza

9:00 - 9:25 - wszystko wie,wie gdzie sa przeciwnicy,chodzi i zabija z awp.

16:10 - stoi ale nie jest afk bo sie ruszyl,pewnie szybka konfiguracja

16:20 - bania z kapelusza po skonfigurowaniu haxa haha

 

Znany archonek powraca! 😉 

 

historia gracza archonek:

 

bany-serwerowe - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban (Tu antyczit go złapał xD)
xxx - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban
xxx- Aktywny ban
xxx - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban
xxx - Aktywny ban

 

 /Nie reklamuj innych for 😉   / @ Skorpion Nigel

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:42 - Głowa w biegu w dodatku z fullauto -
3:13 - w 1/4 widać jak naturalnie celownikiem namierzył

na głowę i ją trafił. -
3:53 - up -

4:26  - Celownik przy początkowym strzale był na głowie potem
fullauto i celownik w dół. Nie widzę nic w tym nadzwyczajnego.  -

4:48 - Zastanawiający strzał +/-

6:47 - w 1/4 widać jak celownikiem namierzył i strzelił głowę -

7:30 - w wcześniejszym czasie sprawdzał wszystko po kolei mimo, iż
jego teammate patrzył galę. W dodatku w momencie gdzie pickuje ct 
pechowym timingiem się wykazał. -

8:08 - w 1/4 widać dobrze / siadło mu -

8:10 - Niby w 1/4 idać jak głowe normalną trafia ale ja bym się zastanowił +/-

9:00 - 9:25 - Clear / początek rundy poleciał longa.. Zabił bo był pierwszy.
Poleciał he, oczywiste skąd. Potem sprawdził galę rzucając he i usłyszał tupanie. -

16:10 - To co napisał zgłaszający

16:20 - Ciekawa głowa ale niby crosshair palacement normalny miał. +/-


EDIT: SGS'ów na demku nie ma. Jedyne co to po spadochronie duck. Nie karał bym gracza za
użycie ducka po wylądowaniu (jednego). Po prostu to nic nie daje. Jeżeli zrobił więcej niż jeden
to czasy i wtedy jest to do podjęcia decyzji. @ Smilee @kr7j9o5.png Malinaa.
@ Smilee

  • Lubię to! 1

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czysto, a te bany co ty pokazałeś to lanhandzie następnym razem pokazuj z mojego Sida. A nie z nicków na którym się jakieś łebki podszywają. 

 

Twierdzisz, że movement bota poczym rozpisujesz auto bh? - łebku takiego movmentu to ty w życiu realnym nawet nie będziesz miał, a co dopiero w grze.

 

Co do silent aima - piszesz coś o silencie w 2k21, to jest bardziej cringowe niż ta cała twoja rozpiska z dupy wzięta. Gdybym miał silenta to byś mnie spalił w max 5 akcjach. Weź chłopie idź na ten dd2 się wypłacz i podziwiaj grę innych pozdro 

 

Co do rozpiski - nie będę się do tych czasówek odwoływał bo to jakiś żart co ten pachołek wypisał. 

 

Pozdrawiam, @ Smilee działaj 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, archonek napisał:

Wszystko czysto, a te bany co ty pokazałeś to lanhandzie następnym razem pokazuj z mojego Sida. A nie z nicków na którym się jakieś łebki podszywają. 

 

Twierdzisz, że movement bota poczym rozpisujesz auto bh? - łebku takiego movmentu to ty w życiu realnym nawet nie będziesz miał, a co dopiero w grze.

 

Co do silent aima - piszesz coś o silencie w 2k21, to jest bardziej cringowe niż ta cała twoja rozpiska z dupy wzięta. Gdybym miał silenta to byś mnie spalił w max 5 akcjach. Weź chłopie idź na ten dd2 się wypłacz i podziwiaj grę innych pozdro 

 

Co do rozpiski - nie będę się do tych czasówek odwoływał bo to jakiś żart co ten pachołek wypisał. 

 

Pozdrawiam, @ Smilee działaj 😉 

O już się odpalił kidosek i wyzywa,jak to demko Ci przepuszcza to prędzej czy później i tak się spalisz bo jestes łeb co nawet się nie kryje i nie probuje kryć. A co do podszywek,sam wiesz jak było i wiesz że nie było tak jak mówisz.

 

OPCJA EDYTUJ NIE SPAM /Apostrof

 

 

  • WTF? 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź rozpisuj demko które jest bardziej zlagowane od twojego mózgu, i sklatkowane bardziej niż twoje fałdy gdy biegasz, spalić się nie spalę, bo gdybym chciał, to bym dawno to już zrobił nnmie;]]]

 

OPCJA EDYTUJ /Apostrof

 

 

Po przeanalizowaniu demka, już drugi raz. Dochodzę do wniosku, że sgsów żadnych tam nie robiłem. Zwykłe ducki, a ducki robi większość serwera na rolce. 

Po spadochronie jeden duck + nie robiłem przy tym żadnych stref, więc się nie rozpędzałem. Na prawie wszystkich topowych sieciach w tym 1s**/strefa****/fragu***/cso****/cs-jast*** można robić nawet dwa razy ducka po spadochronie i to nie jest wliczane jako sgs. 

@ Apostrof, @kr7j9o5.png Malinaa.

@ Smilee - Jeżeli widzisz te sgs, oraz gsy to dlaczego nie rozpiszesz? chętnie się na to odwołam. Bo albo nie wiesz jak to działa, albo piszesz głupoty specjalnie aby mnie uwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

2:42 - Zwykły frag
3:17 - Pewnie chodziło o fraga w 3:13, ale tutaj też clear
3:48 - jw
4:26 - jw
4:48 - Przeskok celownika
6:47 -  Celar
7:30 - Jak robił "celownikiem lock" to przeciwnik był jeszcze w anarchii, a celownikiem machał zaraz na winkiel. Patrzył longa bo wiedział, że kolega z teamu patrzy gale. Clear
8:08 - Przeskok celownika
8:10 - Tutaj przycelował zatrzymał się i strzelił. Clear
9:00 - 9:25 - Pierwszy frag to wiedział, że jest szybszy to czekał, aż wybiegnie. Reszta to nic szczególnego
16:10 -
16:20 - Tutaj to sam nie wiem jak opisać tą akcje.

 

Szczególnie zastanawiają mnie fragi z dgl'a, z innych broni nie strzela tak wybitnie jak z dgl.

Dodam jeszcze, że sgs'y i gs'y są na serwerze zabronione, a Ty @ archonek używasz ich w każdej rundzie. Dziwi mnie to, że żaden admin nie wklepał Ci za to jeszcze bana.

 

Proponuję dodać bana (nie za demo) za używanie sgs'ów i gs'ów, które @ archonek używa za każdym razem kiedy jest okazja. @ Apostrof @kr7j9o5.png Malinaa. Co o tym myślicie?

 

Oglądałem kolejny raz demo i zwracam honor @ archonek , palona rolka. Na początku wydawało mi się, że robisz sgs'y i to się powtarzało w każdej rundzie to nie zwracałem na to szczególnej uwagi. Mój błąd, przepraszam 🙃

 

  • Lubię to! 3

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie powinnam się tutaj wypowiadać  . Przed podjęciem decyzji miejcie na uwadze to co kiedyś już alarmowałam ---> zgłaszałam i trochę mi się oberwało w skardze temat sgs, gs tego gracza który sam założył -----> temat z skargi wobec mnie na tamtych demach rownież jest sgs/gs.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No raczej tak, jeżeli upomnienia go nie ruszają. Ciekawi mnie jeszcze to czy rzeczywiście co wejście na serwer usuwa swoje modele, co watpie. 😉

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

mrPp21s.png

  • Haha 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.