Skocz do zawartości

xD


Pyskaty

Rekomendowane odpowiedzi

To nie biała flaga, to nie surrender, ale wśród ludzi coraz mniej porządnych jednostek. Patrzą na Ciebie i pier$olą głupoty, jakoby to była święta prawda w którą wierzą... jak sekta. Siedziałem tu od samiuteńkiego początku, ale odkąd "władza" wpadła w nieodpowiednie ręce, i nie mogę nic z tym zrobić, nie pozostaje mi nic innego jak się od tego odciąć xD To nie tak, że coś na tym stracę... Tak czy inaczej, wszyscy ludzie z którymi mi się układało, i których szanuje, zostaną ze mną na duuużo dlużej;)  Niektórzy dostali zaćmy, niektórzy bólu miejsca w którym plecy kończą swoją szlachetną nazwę, a pani "Królowa" sama niema pojęcia co się dzieje w jej "zamku". Nie żałuje ani chwili, jak i żadnego słowa jakie wypowiedziałem... w końcu zawsze żyłem chwilą 😄 Chociaż się uśmiałem na koniec xD Do tych którzy mnie tu nie chcą - niczego przez to nie tracę, kiedyś się przejedziecie, współczuję tak skrajnej ignorancji i zepsutego charakteru (a w zasadzie jego totalnego braku). Yebać kolesiostwo 

  • WTF? 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oj ale Ty wymyślasz... lepiej ochlon i spojrz na to za jakiś czas. 

Powodzenia i życzę więcej opanowania. 😏

  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Jeśli odchodzisz bo Ci dałem +2 za obrazę Sylwii to powodzenia :7561_awkward_monke:

Żegnaj

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Trzymaj się 

Powodzenia 

Pozdrawiam

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.