Skocz do zawartości

Skarga sandra sebol


Ted

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:ted
Nick oskarżonego: sandra i sebol
IP/SID oskarżonego: macie chyba skoro są adminami
Data zdarzenia:30.12
Powód skargi: brak reakcji cele mapy
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):
Proponowana kara: upomnienie
Wyjaśnienia: zglaszalem wiele razy ze gracze nie wykonują celow mapy nie chodzą do paki kampia respa z awp do 0;30. Sandra chyba w przerwach jak zginie maluje paznokcie albo robi makijaż bo 0 reakcji jak do slupa piszę, a sebol to samo pisze mu pisze i jeb po jakims czasie po prostu wychodzi z serwa znowu wchodzi i dalej nic
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Przypominam o respie tt 1.30 obowiązuje i o celach też przypominam kto ich nie wykonuję zostanie wyrzucony. A później będzie musiał odpocząć jak się to będzie powtarzać. 

Internet mi wyrzuciło i musiałem wyjść.

Dzięki

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedles tez ci pisalem 10 razy o tym samym nie byles afk bo grales 🙂 Po za tym byla na serwerze tez Sandra byliscie w dwójkę  i nawet nic mi nie odpisaliscie, a tym bardziej nikt nikomu nie zwrocil uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Sandra już nie jest adminem to po 1

Jak jestem na serwerze to zawszę zwracam uwagę każdemu więc swojego obowiązku pilnuję . 

Pamiętaj że Sandra już nie jestem Adminem

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok to nie wiedzialem ze juz nie jest. Po prostu sie wkurzylem ze zamiast pilnowac to ty wychodzisz a ona nic się nie odzywa poza smiechawkami z graczami na serwerze ale jak nie ma admina to ok moj bląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jak mi Internet wyrzuciło to musiałem wyjść i zrobic reconet i było wszystko okej. To więc skarga wyjaśniona..

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pilnujcie tych celow bo przez takiego downa krzysiek 1996 paru graczy wyszlo bo to serio jest wkurwiajace jak kampi co runde za skrzynka do 0:14 z kosą na swoim respie tt..

 Sandra przepraszam nie wiedzialem ze juz nie adminujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Ok zwrócę na niego uwagę jak wbiję na serwer i przypilnuję. Ale swoję sprawy pilnuję @ Sandrahehejuż nie adminuje tak widać jak się interesujesz

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Ok to wszystko wyjaśnione dobrze rozumiem ja go przypilnuję. 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli sprawa wyjaśniona to chyba nic więcej do dodania nie mam. 

Proszę tylko o sprawdzanie forum, bo kolejna skarga na osobę, która nie ma już admina. 😉

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.