Skocz do zawartości

TEMAT DO USUNIĘCIA.


Vex_D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Można wstawiać tutaj wszystko normalnie ale wrzuć na hosting a potem dopiero tutaj bo bez dowód nic nie zdziałamy :)

+ pisz skargi i inne tematy w odpowiednich działach a nie SPRAWY OGÓLNE cały czas. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hades napisał:

 Podeślij HLTV lub wrzuć SS'y 

Dlaczego piszesz bezsensowny post, jestem wstanie uznac go za spam. Powtorzyles slowa maliny. Po drugie jezeli nic nie wnosisz do skargi to prosze nie pisz tak wiecej.

 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Malinaa.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ napisał:

Można wstawiać tutaj wszystko normalnie ale wrzuć na hosting a potem dopiero tutaj bo bez dowód nic nie zdziałamy :)

+ pisz skargi i inne tematy w odpowiednich działach a nie SPRAWY OGÓLNE cały czas. 

jaki hosting? możesz przejaśnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.