Skocz do zawartości

szybka rezygnacja


markeloff.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Data:
Stanowisko, z którego rezygnuje: admin ffa
Powód: 

5:53 - Normalne fullauto z kałacha, też strzelasz po klacie jak chcesz zabić z 1m w głowę
6:04 - jw
6:40 - jw
7:37 - Ja tutaj nic nie widzę, normalne pestki
8:18 -

Gracz jest czysty. Odrzucam.

 

Nic wiecej chyba nie musze dodawac. Weźcie na UB team kogoś kto sie zna na tej grze. Smilee uniewinnil juz archonka ktory jest odwalony od 3 lat z 20 aktywnymi banami + teraz kolejna taka sytuacja. Dla niego widać każdy czysty,powinni mu zrobić tryb 1/10 w demkach to może by coś kumał chłopak.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze chłop pisał że abc czysty,demo czyste rzekomo było jego,po czym sam go zbanował rozpisując jego akcje. Chłopie,każde jego demo było spalone,w grze się palił nawet,nie trzeba było demka patrzeć a Ty jeszcze raz mu UB dałeś pisząc że czysty. Te wszystkie 3 sytuacje pokazują że coś z Tobą nie tak.

 

/Używaj opcji Edytuj / @ Radek.

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Misiu kolorowy, dema z hltv maja lagi. Zbanowałem gościa raz, sprawdziłem demo z hltv i nic nie było widać przez lagi. Nagrałem demo z pova i rozpisałem, poleciał ban. Teraz masz pretensje do mnie, że nie zbanowałem rzekomo spalonego typa kiedy grał czysto. Polecam wypłakać się w poduszkę i nie robić nie potrzebnego syfu na forum. Tak jak napisali inni napisz do Apostrofa jak moja rozpiska Ci nie pasuje. Masz admina na ffa starasz się o admina na dd2, a nie potrafisz ocenić czy ktoś gra czysto na serwerze.

  • Lubię to! 3
  • Haha 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Smilee napisał:

Misiu kolorowy, dema z hltv maja lagi. Zbanowałem gościa raz, sprawdziłem demo z hltv i nic nie było widać przez lagi. Nagrałem demo z pova i rozpisałem, poleciał ban. Teraz masz pretensje do mnie, że nie zbanowałem rzekomo spalonego typa kiedy grał czysto. Polecam wypłakać się w poduszkę i nie robić nie potrzebnego syfu na forum. Tak jak napisali inni napisz do Apostrofa jak moja rozpiska Ci nie pasuje. Masz admina na ffa starasz się o admina na dd2, a nie potrafisz ocenić czy ktoś gra czysto na serwerze.

ty pewnie nawet nie wiesz za co odpowiada smooth a masz UB team,kończe z toba gadac,idz tam ub dawaj odpalencom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.