Skocz do zawartości

Bitwa Perspektyw - Słoneczko i Slei


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

TNxYLB0.png

Witam, oto kolejny odcinek Bitwy Perspektyw!

Mam nadzieję, że wam się spodoba:)

Udział biorą: @ sloneczko :D @ Miś Koralgol

 

Czy kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn?

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?

7NXeZ6m.png

Tak istnieje ponieważ ludzie nie zawsze się w sobie zakochują się dobrymi przyjaciółmi w pracy/szkole i pomagają sobie nawzajem bez podziału na płeć

 

qWSUrbU.png

 Istnieje. A nawet jak pojawią się jakieś uczucia w jednej ze stron, to w jej interesie leży utrzymanie ich na wodzy, jeżeli nie chce sobie przypadkiem zepsuć tego co już ma. 

 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek?

7NXeZ6m.png

Idealne nie istnieją. Każdy ma jedynie swój ideał partnera/partnerki, jednak najbliżej ideału będzie to związek w którym obie strony starają się o szczęście dla siebie nawzajem, tak samo o troskę, wsparcie, ciepło które potem nosi się w sercu a także zaufanie. 

 

qWSUrbU.png

Niema uniwersalnego ideału dla każdego. Ale dla mnie najbliższy ideałowi jest taki, w którym żadna ze stron nie ogranicza drugiej, jest do bólu szczera, nie "głaska po głowie", i chociaż z pozoru może to wyglądać na niezbyt przyjemną relacje, to gdzieś tam w tle sobie to uczucie które ludzi splata istnieje

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

7NXeZ6m.png

Absolutnie nie. Jeśli każdy chce być inny to nie ma sensu patrzeć tak jak wszyscy na coś lub kogoś. Większość zdecydowanie jest zmyślona. 

 

qWSUrbU.png

Zależy co wziąć za stereotyp. Bo jak mi powiesz że wszystkie blondynki są głupie - to nie warto, ale jeżeli mi powiesz że nie warto jechać autobusem w którym siedzi arab - to przyznam Ci racje. Chociaż z drugiej strony to taki pół na pół stereotyp. Warto kierować się rozumem a nie stereotypami xD

 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

 

7NXeZ6m.png

Przede wszystkim wysłuchać. Zrozumieć sytuację w jakiej się znajduje i pomóc znaleźć rozwiązanie. A także pocieszyć jeśli wymaga tego sytuacja. Mawia się również że przytulenie działa bardzo przeciwbólowo na psychikę człowieka 😉 

 

qWSUrbU.png
Atencji jej dać.

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

 

7NXeZ6m.png

Czy da się to opisać? Po zachowaniu i postawie społecznej od razu można stwierdzić różnice. Mężczyzna jest, a przynajmniej stara się być niezależny. A także być tym na którym można polegać, kto ochroni swoją miłość i kto zawsze będzie stał z tyłu i wspierał. Chłopiec ma zupełnie na odwrót choć jeśli stoi z tyłu to tylko po to by mieć wsparcie dla siebie. 

 

qWSUrbU.png

Nie dając sobie wejść na głowie światu jak i ludziom. Tym samym samemu tego nie robić. Akceptować los takim jaki jest i iść dalej. A reszta to indywidualnie od tego co kto chce osiągnąć.. W każdym razie coś na wzór stoicyzmu. A mężczyznę od chłopca różni pewnie... wzrost. 

 

9uuQHDs.png

Co kryję się za słowem "Dom"? 

 

7NXeZ6m.png

Dom jest miejscem gdzie czujesz się bezpiecznie, a także gdzie są najbliższe Ci osoby. Choć często właśnie przez bliskość tych osób czujemy ten komfort i bezpieczeństwo.

 

qWSUrbU.png

Miejsce do którego "chcesz" wrócić, albo do którego wracasz z uśmiechem na twarzy. 

 

9up73qB.png

Równouprawnienie-jesteś za, czy przeciw? 

7NXeZ6m.png

Zależy i jakim równouprawnieniu mowa. Jeśli mówimy tu o równouprawnieniu w kwestiach takich jak praca czy wyrażenie swoich poglądów jak najbardziej jestem za. Ale jeśli chodzi o całkowite równouprawnienie to myślę że raczej żadna z Kobiet nie chce by przestano puszczać je przodem drzwiami, ustępować miejsca w autobusie czy też kazać dźwigać ciężkie rzeczy podczas gdy facet by się tylko patrzył. Trzeba dać szansę niektórym jeszcze być Dżentelmenami 😉

 

qWSUrbU.png

Za.

 

Dziękuję bardzo za wzięcie udziału, zapraszam do czytania!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.