Skocz do zawartości

CZEŚĆ


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór

 

Jak co roku.. po 3 miesiącach ta gra przestała mi sprawiac radość. Pochłania zbyt wiele czasu jaki można wykorzystać na ważne rzeczy.

Dodatkowo irytuje mnie bardzo moj osobisty troll podążający za mną jak cień =D  Dziękuje za super atmosferę i żegnam się na nie wiem ile być może do kolejnej zimy

 

Ciao czesc; )

  • Lubię to! 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam nadzieję,  że jednak wrócisz szybciej!

A cień akurat zniknie. 😁

 

Powodzenia i trzymaj sie! 😉

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naura

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Pa, Sanderka najlepszy adminie :pepeLove: :1557_LULW:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Trzymaj się i powrotu

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie interesuje mnie to jakoś szczególnie .
Piszę tutaj bo już mi się wymiotować tymi wszystkimi multikontami i obrazaniem tej dziewczyny i nie tylko jej..
To nie są multikota tylko program do maskowania ip kazdy z was moze sie tu rejestrowac jak on i tak ja jak teraz.
  Widzę ze przypierdalasz się tu do innych
Posluchaj mnie per mój " kolego "

Jeszcze twojego ani swojego nicku nie napiszę bo nie potrzeba nam kolejnej gówno burzy tutaj. Myślę że wielu tutaj było by w szoku szczególnie @Malinaa.
Otóż drodzy forumowicze to nie jest żaden troll internetowy.  To jest osoba  bardzo aktywna na forum posród was. Oboje w formie żartu postanowiliśmy napisać skarge na te adminke i nie było w niej obegl ani wulgaryzmow, zresztą odrazu ktos to wysmial i skarga znikla. Tylko koledze cos się chyba pojebało i poszło to w mega niezdrową stronę o co się mocno porożniliśmy. Mam tu na mysli wyzywanie obraze rodziców zarówno jej jak i innych forumowiczów. Tutaj nie mam na mysli tylko forum bo na serwerze potrafisz jej w ciagu jednej mapy napisać 20 razy cos obrazliwego.
Kolejna sprawa przypierdalasz się tak samo do innych graczy na serwerze i na forum dla beki bo " i tak mnie nie zczają xD "
Generalnie to mial byc zart za kicki za wulgarne nicki ktore też celowo zrobilismy żeby sprawdzic co zrobi.
Tak na prawde ta dziewczyna nic nie zrobiła to miały byc zarty z czasem dolączyli się do tego inni gracze nie wiem czy przypadkiem czy przy " koledze". Między innymi wasz niedawny admin który juz adminem nie jest. Najpierw trolluje ją na serwerze gra na jej nicku albo obrazliwych w jej kierunku, a nastepnie sklada podanie na admina ffa i zara z niego rezygnuje pozdro randomie za 5 zl
Kolejna sprawa celowo robiliśmy chlew na serwerze glownie Ty "kolego" wchodząc  na  nsie  z zmiennym ip odpalony czym sie dało zeby nastepnie pisać skargi na forum że sobie nie radzi i trzeba ją wyjebać z admina.
Na końcu chciałem dodac że kolega ma wielką radoche że " pi*da popłakała się w poduszke i uciekła z forum"
To teraz ja ci powiem kolego jedno:
Na wszystko co tutaj napisałem posiadam dowody w postaci screenów z rozmów. Drogi " kolego" jeśli założysz kolejne multikonto osobiscie napiszę do @Malinaa. pw i wszystko jej wyślę.
W sumie to trochę się dziwię że sami nie doszli do tego że to Ty

A ode mnie przepraszam że bralem w tym udział Sandra.

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zzzaaa napisał:

Między innymi wasz niedawny admin który juz adminem nie jest. Najpierw trolluje ją na serwerze gra na jej nicku albo obrazliwych w jej kierunku, a nastepnie sklada podanie na admina ffa i zara z niego rezygnuje pozdro randomie za 5 zl

Na żadnym jej nicku nie grałem idiotko,jak nie masz podkładki na coś to nie siej fermentu. A żaden mój nick jej nawet nie dotyczył bo ona mnie nie interesuje tak jak Ciebie internetowy stulejarzu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.