Skocz do zawartości

#12 w ogniu pytań - Kierowniczek


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

taa2YI5.png

Na dwunasty ogień idzie: @ Kierowniczek Only DD2 #2

Admin nowopowstałego serwera Only DD2#2

 

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?
Stało się to tak, że zaproponował mi joker admina, bo miałem już u niego kiedyś admina i tak dalej więc zgodziłem się, żeby mu pomóc rozwijać serwer, początki wspominam nawet dobrze mogłoby grać mniej odpałów. 😛

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?
Jest to tak, że trzeba pilnować serwerka, żeby było dobrze i wszystkim odpowiadało. 🙂

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?
Ponieważ chcę pomóc w rozwoju serwera i pilnować serwera. 🙂

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?
W sumie niczego się nie obawiałem, nie ma czego. 😛

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?
Chciałbym się nie denerwować, kiedy widzę że na serwer wchodzi jakiś odpał i trzeba banować.

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem a graczem danego serwera?
Odczuwam to tak, że adminem mogę coś zrobić, jak np. ktoś afk, żeby wyrzucić i tak dalej.

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Wygląda to tak jak np. jestem sam na serwerze i pisze 10 osób u@ sprawdź tego i tak dalej a samemu to ciężko ogarnąć cały serwer osób.
Radze sobie całkiem dobrze z tym, ale zawsze mogło być lepiej. 😛


8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?
Uważam, że na ten moment nic mi trudności nie sprawia. 🙂

9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina i co jest tego powodem?
Powodem wkurzania jest to, że gra dużo cziterów, z ub wchodzą osoby, które obrażają i tak dalej.

10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu adminem i dlaczego to?
Podoba mi się to, że sobie gram i jak ktoś jest cziterem czy są jakieś problemy na serwerze mogę załatwić to sam i niemusze iść szukać adminów na forum, czy gdzie indziej.

11. Nie każdy był adminem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja „praca” na serwerze?
Ogólnie to chodzi o to, że trzeba być aktywnym na serwerze pilnować serwera dotrzymywać kultury i tak dalej!
Ogarniać ludzi przede wszystkim. 😛


12. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na ONLY DD2#2?
Polecam najpierw naucz się amxmodemu... i potem pisać podanie, zapewne jakiś admin, opiekun pomoże w obeznaniu się i tak dalej np. ja  <3

13. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?
Z łatwością banuję graczy, którzy nie mają kultury na serwerze. Ja się nie waham od razu banuję hihi.

14. Jakie nowe rzeczy poznałeś lub czego się nauczyłeś dzięki tej funkcji?
Nauczyłem się dużo w sumie już kilka lat mam admina gdzieś na serwerze i to się już wszystko zrobiło 10/10. 😛

15. Co jest Twoim motorem napędowym do działania na serwerze?
Głównie to żeby wbijać sobie top 15, w którym jestem pierwszy 😛 i sobie grać ogarniać i tak dalej.

16. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera?
Według mnie musi być opanowany, ogarnięty i żeby miał z 17 lat, chociaż. ❤️

17. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?
No zależy co miałeś/miałaś na myśli tutaj, jeśli chodzi ci np. o aima czy cos w tym stylu to zapewne trzeba zwrócić uwagę na celownik, czy nie ma przeskoków i tak dalej. 😛

18. Jakie według Ciebie są minusy oraz plusy bycia adminem?
Według mnie to:
minusy - jak wchodzisz a nie ma admina pełen serwer i samemu trzeba działać. :)
plusy + dużo tego jest samemu możesz sobie ogarniać serwerek i nie musisz iść i szukać admina, żeby wbił, bo coś się dzieje. 🙂


19. Jakim adminem jesteś?
Ogólnie to zależy jakoś nie jestem surowy lecz jesli ktoś sobie "przewali” u mnie no to kary są większe 😛, ale tak to jestem spoko mordą. 😛

20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy ONLY DD2#2. Co byś im powiedział?
Yy No to, żeby wbijali topkę, bo rywala nie ma. 😛

A i bym zapomniał możecie pisać priv się poznać bo ja nowy jestem tutaj na tej sieci więc zapraszam. <3🤪😜

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
27 minut temu, Radek. napisał:

Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?
W sumie niczego się nie obawiałem nie ma czego 😛

Dokładnie, nie ma czego wiec kazdy moze złożyć podanie na admina i próbować. 😉

 

28 minut temu, Radek. napisał:

Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?
chciałbym się nie denerwować jak widzę że na serwer wchodzi jakiś odpał i trzeba banować.

Jeszcze trochę i same nerwy przejdą, bo taboretow i parapetów nigdzie nie brakuje. 😉

 

 

  • Haha 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.