Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Daredanix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.  Jakiś czas temu trafiłem tutaj przypadkiem i myślę, że trochę tutaj zostanę, więc wypada się przywitać 🙂

Na imię mam Przemek i jestem pełnoletni. Pochodzę i mieszkam w Gdańsku. Mam cudowną żonę i równie cudowną córeczkę. 

Do Counter'a wróciłem po kilku dłuższych chwilach przerwy. W swojej karierze obejmowałem już różne funkcje na wielu sieciach. Byłem globalnym administratorem, moderatorem, a zdarzyło się nawet, że zakładałem i szkoliłem ludzi w grupach Blacklisted. Byłem również sędzią na antycheat i brałem udział w kilku zawodach typu Ladder AWP.

Wszystko co w/w to stare czasy i pewnie nie mało się pozmieniało, ale mam nadzieję, że coś wniosę od siebie do tej sieci.

Spotkać mnie można na serwerze DD2, ale z chęcią zagrzałbym miejsce na jakimś BF2, jak pojawi się możliwość. 

Miło mi was poznać 🙂

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Hejcia Przemek, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Siemanko mordeczko miłego pobytu 🙂 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Byłeś dobrym sędzią na AC,szkoda że nie możemy wrócić do tych czasów.  Na DD2 poziom jest wysoki ale na pewno sobie poradzisz. Miłej gry i miłego pobytu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Super, że przypadek Cie do nas przyniósł.  Witam, mam nadzieje, że na długo. :PepeHappy:

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.