Skocz do zawartości

fdgdkv


Bruh, I am blind

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, - przepraszam za moją złą polski, korzystam z tłumacz google

 

Na początku chciałbym przeprosić za tytuł tematu, uderzyłem głową o klawiaturę i przypadek ułożył jakiś bełkot. Na metce wybite mam cyferki Szymon i jakieś literki 2001. Pochodzę z ciemnej piwnicy, moim ulubionym zajęciem jest granie w gry planszowe z znajomymi. Niestety kiedy biorę leki to znikają i budzę się w jakimś białym szlafroku. Długowłosy(w sumie jeszcze średnie) metalik, choć ludzie przypisują mnie do emo. Lubuję się w muzyce metal/rock/punk, gdzie najczęściej siedzę w depresyjnych klimatach. W wolnych i zajętych chwilach programuję w C(uC), C++(uC), Pawn(pod cs 1.6), LAD/FBD(PLC), dodatkowo zaczynam uczyć się JAVY. Lubię czytać książki z klimatem fantasy. Mam za sobą kilka postawionych serwerów cs 1.6, ostatni Only AWP exp+skiny chyba półtora roku temu. Grywałem na serwerach Diablo, BB, AWP. Większość swojej kariery spędziłem pod nickiem Wajder, niestety poprzednia sieć, z którą spędziłem ładnych parę lat, kilka miesięcy temu oficjalnie zakończyła swój żywot, więc trzeba zacząć od nowa z nowym nickiem.

 

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam BIMb

 

....Teraz chyba mogę wyciągnąć patyk z rzyci

  • Super! 1

sygnatura.thumb.png.00c35b44eb5e36899ec3b8495e319c62.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to jakiś bot na forum wbił i już kasować chciałem😵😵

Fajne, oryginalne przywitanie👌🤗

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gawarisz po jemaju, ale priviet! 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Siemanko do zobaczenia na serwerach

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.