Skocz do zawartości

top1 gracz zakolak aka triggerbot


archonek

Rekomendowane odpowiedzi

rozkład jazdy na dziś - jazda z kur#$mi.

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2201111622-de_dust2.dem.zip
DEMKO PIERWSZE: 00;30 leci wcelowany w bsa, wychodzi opponent a nasz kochany zakolak uzywa triggerbota i wali same banie z glocka +b
0:45 - spam sgsami +b
4:22 - wychodzi na full zoomie z kriega i oczywiscie triggerek wali same lebki, dodatkowo widac jak celownik mu ucieka od modelu i nie strzela, a gdy najezdza na glowe to caly czas mu strzela. +b
5:28 - tu tak samo trigger +b
11:20 - Jak mozemy widziec z jego gry, w ogole nic nie skanuje. A tutaj akurat jak stal przeciwnik za sciana, oczywiscie Zakolak nie mogl miec pojecia, ze tam jest opponent poniewaz tam na szifcie wszedl, to oczywiscie zakolak wiedzial i zaczal skanowac XD +b
14:18 - Widzi goscia przez sciane, i celuje nienaturalnie w skrzynki na gorze, nie wiadomo po co. Po chwili odrazu pickuje z zoomem instantowo na glowe gosciowi ktory siedzi skampiony w ciemni +b
14;45 - Niestety na demku nie widac smolkow, ale widac za to ile ich lezy na ziemi. Caly dol BS`a byl zasmolkowany, oczywiscie zakolak idealnie w model trafia +b
14:42 - Dodatkowo widac ile sam zakolak z teammate rzucaja smolkow i smolkuja calego pod bsa.
15:35 - Tu znowu ta sama akcja, przez cale demko nie widac aby gracz cos skanowal, a tu znowu akurat skanuje gdzie jest chlop XDD +b
16:25 - Dostaje full mleko od dlugiej, ale mimo to dalej ciagnie full auto i celownik po modelach lata - Ale mogl byc fart, ale chyba za przesadnie za duzo tego farta ma -+b
16:54 - trigger
18:05 - XD tu w chlopa 3x podrzad hsy strzelil, legit triggerbot +bbbb
18:28 - ponownie triger +b
18:36 - znowu +b
19:13 - ponownie trigger +b
19:39 - tutaj to nie jestem pewien co do triggera -+b

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2201111642-de_dust2_snow.dem.zip

DEMKO DRUGIE:00:32 - Leci na ct z glockiem oczywiscie strzela same hsy z glocka na daleko XD +b
00:39 - tu probowal legit zabic goscia, ale zauwazyl, ze chlop ucieka + zaczyna brakowac mu amunicji, to co.. ostatecznosc i jazda z trigerem +b
00:43 - tak samo triger +b
1:40 - zobaczyl, ze sie zblizam i chce picknac to za szybko strzelil cep, bo myslal ze wyjde za sciany XDD +b
2:22 - XDD tutaj to w ogole strzal gdzie indziej polecial, a i tak strzelil glowe hahaha +b
3:16 - ta akcje polecam odpalic w 1/4 i zobaczyc, ze nawet celownik nie byl na glowie a i tak strzelil glowe +b
4:52 - pickuje i widzi chlopa przez sciane, oczywiscie celownik nienaturalnie leci w dol bo zakolak myslal, ze bedzie widoczny, jednak gosc dalej byl za sciana na paczkach a zakolak oczywiscie wcelowany +b
5:04 - tu to samo, celownik nie byl na glowie a gosc dostaje +b
5:27 - trigerek +b
5:59 - tu tak samo, celownik gdzie indziej a gosc lapie banie +b
7:05 - triger +b
8:00 - hahahah, czekal az gosc wyjdzie i wyszedl, zakolak spanikowal i odpalil trigera i lecial instant celownikiem na goscia byle by mu strzelilo +b
8:31 - tu dostal idealnego flesha na morde, wiedzial ze jak zabije goscia ktory mu dal flesha to bedzie to bardzo spalone, tak wiec madry zakolak wolal tylko jezdzic po nim celownikiem i czekac az mu flesh zejdzie +b
10:10 - tu czeka az znowu triger mu zlapie goscia i jezdzi celownikiem po glowie oczywiscie, triger mu zalapuje i strzela jak zwykle onetapa XD +b
10:18 - tu znowu triger +b

 

Dalej mi się nie chce tego legiciarza rozpisywać, jestem pewien, że pierwsze demko wystarczy. A drugie rozpisywałem gdy ktoś miał jakieś "wątpliwości".

 

Co do jego triggera - Ma zapewnie ustawione go tak, że łapie mu same głowy. Mądrze, gdyby nie fakt taki, że chłop bodajże ma 3000 fragów w topce a 2500 fragów to z samego triggera XD co tez widac na demku jak czesto go uzywa. Nastepna sprawa, rozpisywalem tylko te najbardziej spalone akcje, tam gdzie bylo -+ to nie pisalem bo nie bylo sensu, chlop jest na tyle spalony, ze bylo to zbedne. Nastepna sprawa. SGSY - uzywal ich praktycznie co chwile, wiec ich tez nie rozpisywalem, bo gosc cale dwa demka to na koslawych sgsach przelecial gdzie po trzech duckach tracil cala predkosc XDD muwment zakolak b))

 

@ Apostrof, @[Urlop] Smilee - Zwróćcie uwagę na jego gre, kiedy skanuje a kiedy nie. Skanuje tylko wtedy kiedy widzi chłopa za ścianą na wh i wtedy tylko lecą skany w opponentów XDD 

 

@ Malinaa.może czas na jakąś reaktywację adminów na tym DD2? bo gość gra już naprawdę długi czas i jedyne co miał to głupie ssy, gdzie każdy zaawansowany cheat w 1.6 ma ANTYSS.

 

 

Zakolak: ez

Zakolak: Zmniejsz fova

pozdro z tobą b)))


 

  • Haha 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:45 - Sgsy +b (Pokraczne ale dalej są to sgs.)
4:12 - Sgs +b
4:18 - Sgs +b
4:22 - Wygląda Ciekawie ta głowa +/-
5:25 - zwykłyy frag na gali lecz chwilę później widać potencjalny
dowód na triggera. Wysyp z longa 3 tt. Latał celownikiem przy głowie.
Rzecz jasna żadnego strzału nie oddał.
11:25 - Aha? Nie wiedzał, że jest tam przeciwnik a podchodzi, ustawia
się i modelowo skanuje. W slowmo patrzyłem czy nie widział rączki czy coś
jak biegł z tej ciemni ale nic z tych rzeczy o.O +b
14:20 - Nie wiedzał gdzie przeciwnik jest dokładnie a modelowo daje tapa +b
15:20 - Normalny gracz puszcza w takiej sytuacji serię lub fullauto. Tutaj
była zabawa w szukanie głowy i dania tapa jak na trigerze. +b
16:25 - JEstu tu shake celownika. Biorę poprawko na demko quality gówna. -/+
16:54 - Trigger +b
18:05 - N otaka sytuacja ciężka do oceny.. -/+
18:28 - Trigger (Identyczna sytuacja jak z 16:54) +b
18:36 - Ponownie idealna głowa. +b
19:13 - 19:25 - Same hs'y. Tak jak by z miejsca modelowo był wcelowany -/+
19:39 - Tutaj clear. 

 

Co rundę są robione sgs'y w masowych ilościach. Tutaj już jest gwarantowany banik 7dni. Kiedyś już obserwowałem jego i mu nagrywałem
pova i co ciekawe moje demko a archonka to 2 różne typy. U mnie nic nie trafia a tam instant głowy 1tapy. Miałem 2 demka, które nic nie
dowodziło ale jednak jakieś oparcie mam. Co z ciekawszych czasów tego pierwszego demka to z pewnością skan na dolnym oraz ten
w ciemni.

W skrócie 1 demko:
Potencjalne dowody na triggera,
masowe ilości sgs,
modelowe skany.


Demko drugie
0:32 - Instant tuba z polowy mapy z glocka. +b
0:39 - Nie mam pojęcia, lagi demka.
0:43 - Trigger albo aimstar zawodnik hahhh +b
1:40 - Śmieszna sytuacja lecz +/-
2:22 - Idealnie modelowo wychodził wcelowany z
okna. +b
3:16 - był w biegu nie wiadomo czy to fov. +/-
4:52 - +b
5:04 - Lagi ale sądząc po animacji broni i wystrzelonych
kulkach to archon ma racje +b
05:27 - NA tej akcji już mam pewność co do triggera. 
NIKT nie ma takiej reakcji by strzelać takie głowy
w tak częstym czasie i to z różnych broni.
5:59 - celownik obok głowy a siedzi głowa +b
07:05 - Ponownie głowa w biegu 1tap w głowę +b
8:00 - tutaj nic ciekawego LEEECZ,
08:05 - Machnął celownikiem bo myślał, że głowa siadła po czym wraca
bo trigger nie załapał xD +b
8:31 - przez flesha po modelu +b
10:10 - 10:20 - bez najmniejszych wątpliwości +b
Już tłumaczę dlaczego.. Każda akcja kończy się jedną pestką. Nikt nie ma
takiego aima, chłop od simpla się uczył.. xD
 

@[Urlop] Smilee - Jak sprawdzisz to se otwórz temat.
 

  • Super! 3

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+
W dniu 11.01.2022 o 17:52, archonek napisał:

rozkład jazdy na dziś - jazda z kur#$mi.

Rozkład jazdy 🤔

Myślę, że jak u Ciebie ktoś wstawi taki post bez wzoru, steamid, itp. to leci do kosza 🙂

Edytuj post i zrób to tak jak ma wyglądać.

 

W sobotę zobaczę demka i coś może napisze.

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

ltqLJkH.png

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.