Skocz do zawartości

Bitwa perspektyw - Sandrahehe i markeloff


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

TNxYLB0.png

Cześć, postanowiłem, że zrobię odcinek z serii "Bitwa perspektyw". 

Udział biorą: @ Sandrahehe i @ markeloff.

 

1831990085_inteligencjakobiet.thumb.jpg.c9b7ea7c23c1419169cef0043a55a2fb.jpg

 

AKQIusB.png

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje? 

 

7NXeZ6m.png

Oczywiście, że istnieje. Sama posiadam sporo przyjaciół płci męskiej. Przyjaźń nie ma nic wspólnego z różnica płci.

 

qWSUrbU.png

Kiedyś myślałem,że nie, ponieważ prędzej czy później jedna ze stron będzie chciała czegoś więcej, tak często się dzieje. Dzisiaj wiem że różnie bywa i mogę śmiało powiedzieć, że tak -istnieje przyjaźń damsko męska. Nie zawsze któraś ze stron się zakochuje i są przyjaźnie damsko męskie które trwają latami.

 

Ukj2CiV.png

Jak według Ciebie wygląda idealny związek?

 

7NXeZ6m.png

Związek w którym góruje zaufanie, tolerancja, lajalność, umiejetność wybaczania, i w moim wypadku kompromis bo kłótnie są nieodzownym elementem związku  ;D

 

qWSUrbU.png

Idealny związek jeżeli w ogóle istnieje to polega przede wszystkim na zaufaniu do swojego partnera/partnerki. Ale nie da się na to odpowiedzieć w kilku zdaniach, według mnie to obszerny temat. Ideałów nie ma i nie będzie, tyczy się to związków, ludzi i innych. W każdym związku są momenty lepsze i gorsze. Ważne by w tych gorszych pozostać razem, mieć oparcie w osobie z którą się jest w związku, po prostu być a nie tylko bywać.

 

YxZgW6U.png

Czy warto kierować się stereotypami?

 

7NXeZ6m.png

 

Nie warto kierować się stereotypami. Nikt nie jest taki sam. Każdy jest  najlepszą oryginalną wersją samego siebie  - nie do podrobienia. *Napakowany gość z siłowni wcale nie musi być mało inteligentnym osiłkiem. *Dziewczyna może radzić sobie z męskimi zajęciami. *Ktoś kto lubi książki nie musi być typowym nudziarzem,  molem książkowym.

Sama miałam wiele razy przyczepiane rożne łatki w życiu. Myślę jednak że warto przejmować się tylko opiniami( łaptaki) ludźmi którzy Cię kochają,  którzy są od ciebie w jakiś sposób mądrzejsi, nawet jeśli to krytyka ; D. Lepsza krytyka mędrca niż pochwała głupca.

 

qWSUrbU.png

Według mnie nie, czasy się zmieniają, wszystko się zmienia i kierowanie się stereotypami to błędne myślenie.

 

O2WyYxZ.png

Jak najłatwiej pocieszyć kobietę?

 

7NXeZ6m.png

Ciężkie pytanie każda kobieta jest inna.. ; )  na mnie żartobliwie mówiąc  działa czekolada ^^

 

qWSUrbU.png

 Najlepiej to po prostu przy niej być. Wtedy kiedy jest właśnie smutna, pokazać jej tym że ma w Tobie oparcie i że nie będziesz tylko kiedy się powodzi, będziesz w tych trudnych momentach nie ważne co by się działo. Myślę że wtedy byłaby szczęśliwa. 

 

Ea2rVi5.png

Jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna? Czym się różni mężczyzna od chłopca?

 

7NXeZ6m.png

Powinien poświęcać mi uwagę

      - Powinien mieć w życiu cele i marzenia 

       - Błyskoliwy, poczucie Humoru

        - Nie kłoci się ze mną bo i tak przegra xD

        - Pomocny, Opiekuńczy, Kochający

Kurcze, nie wiem ciężko tak myślnikami wypisywać ; )

 

qWSUrbU.png

Mężczyzna przede wszystkim powinien być oddany jednej kobiecie. Nie szanuje ludzi którzy mając kobiety podrywają inne, jeżeli nie chcesz się wiązać to tego nie rób,po co sprawiać przykrość drugiej osobie.  Gardzę zdradą i ludźmi którzy uważają się za mężczyzn krzywdząc kobiety, poniżając je albo tym podobne. Mężczyzną jesteś wtedy kiedy potrafisz zapewnić byt swojej rodzinie, kiedy szanujesz pieniądze i patrzysz w przyszłość a nie wydajesz je na nowe gierki lub alkohol mając np rodzinę czyli dziecko, żone i tak dalej.

 

9uuQHDs.png

 

Co kryję się za słowem "Dom"? 

 

7NXeZ6m.png

Miłość, Ciepło, Wspólnota, Rodzina, Wspomnienia , Przyszłość, Codzienność, Spełnienie Marzenia.

Różnica to przede wszystkim jasno określone cele, bez zmiany zdania jak chorągiewka na wietrze ; )

 

qWSUrbU.png

 Dom to według mnie poczucie bezpieczeństwa, miejsce w którym można zebrać myśli, to także schronienie przed złem. Ale tak samo i rodzina, z którą można porozmawiać, która doradzi na różne tematy i pomoże w ciężkich chwilach. Nikomu nie życzę samotności. Mówi się że tam jest Twój dom gdzie Twoja rodzina, wiadomo że kiedyś każdy z nas założy swoją, ale nie zapominajmy o tej z którą szliśmy do tej pory przez życie i idziemy dalej. 

 

9up73qB.png

Równouprawnienie-jesteś za, czy przeciw? 

 

7NXeZ6m.png

Jestem za do czasu gdy trzeba zmienić koła w samochodzie albo wnieść węgiel do piwnicy ^^

 

 

qWSUrbU.png

Każdego powinno traktować się równo. Każdy powinien mieć te same prawa, ale nie we wszystkim. Nie jestem np.za adopcją dzieci przez rodziny gejowskie ponieważ każde dziecko potrzebuje matki. Więc równouprawnienie tak ale nie we wszystkich kwestiach.

 

 

Dziękuje za udział i zapraszam do czytania. 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.