Skocz do zawartości

DD2/FFA


Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR

 

Coś o Tobie: Czesc jestem filip mam 15 lat mieszkam w glogowku , lubie koty , moim zainteresowaniem jest pisanie botow na discorda oraz pluginy skrypty do minecraft | gram w gry typu cs go , cs 1.6 , minecraft , team fortress 2  gram w cs  1.6 od 2/3 lat od mojej KOMUNI w 3 klasie a w minecraft i team forttress 2 tak samo jak mc czyli 4/5 lat moj kot ma na imie tygrys byl ostatnia u weterynarza tak mozna powiedziec wykastrowac go trzeba bylo zeby nie sikal po katach albo za mocno zeby nie sikal
Inni Opiekunowie: Poszukuje-
Typ Serwera: DD2/FFA
Ilość Slotów: 10 (ale otoz bedzie wiecej 20/30
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.88:27075/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Bo ogolnie patrzylem sobie na facebooku i tak mysle poszukam sobie hostingu/forum na serwer i duzo bylo ze malive jest spoko, zapraszamy i typu fajny wiec postanowilem wbic i zobaczyc i mysle ze bedzie fajna administracja oraz takie cos , moge tez rozwinac forum , przyniesc graczy , skladke jakas dawac i takie tam
Kontakt: dc ; niemczyk#1337 gg; zaraz podam fb; Filip Niemczykk Numer; to prywatnie adminowi czy cos 
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): oczywiscie  udostepnie adminowi czy tam wlascicielowi 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

To kota się kastruje w wieku 4 lat 🤦?

Planujesz jakąś reklamę?

Musisz troszkę lepiej zarządzać literami i składnią

Czy, aby na pewno wiesz co znaczy "przepisać na konto sieci"

 

Choć lubisz koty Panie Filipie, jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Podanie napisane na innych sieciach. Poprzednie podania odrzucone z powodem - serwer na innej sieci. Musisz się zdecydować gdzie chcesz mieć swój serwer, a nie czekać kto pierwszy go przyjmie. Na nie.

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem skłonny dać Ci na tak, ale jak piszesz podania na kilku sieciach to nie ma to najmniejszego sensu. Po drugie wątpię, że Twój serwer rozwinął by nasze forum, bardziej to forum by rozwijało Twój serwer. 

(-) Podania na innych sieciach 

(-) Wiek - wiąże się to z brakiem pieniędzy na reklamę.

(+) Fajny mod (bo widzę, że aktualnie jest to jb) 

 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z dnia na dzień zmieniasz tryb, co świadczy że nie do końca wiesz czego chcesz. 

Składasz podania na innych forach oraz podania na admina serwera.

Od momentu złożenia podania nie było Cię online.

 

Jak będziesz zdecydowany gdzie chcesz przebywać, to zakup reklamę, ogarnij serwer do końca i zapraszamy ponownie.

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.