Skocz do zawartości

Zgloszenie x3


Hubertus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Sandra , archonek , unohaha
Steam ID / IP: 
Nazwa serwera:only.d2
Link do demka:https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2201191713-de_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: wh aimbot
Rozpiska dema

Witam na serwerze mial miejsce jakis zlot odpaleńców. Nie wiem czy mam zglosic kazdego po kolei wiec robie to x3 poniewaz wszystko odbylo się w 1 czasie 

 

Sandra magiczne info i podejrzewam aimbot na przycisk

1.05 jak zwykle ideqlny skan  - wh

5:30 aim

7:16 aim 

7:20 aim

7:40 kolejne cudowne info

8:35 odpal zabija odpala no flash ?

10:00 jak zwykle idealne ustawienie celownika gracze sami wskakują w te miejsce

 

Archonek :  ajm

 Cala runda pierwsza pistoletówka aimbot + cala jego gra na mapie nie bede rozpisywal sekunda po sekundzie calego dema.. magia..

 

Unohaha : wh + ajm chyba kolega pani wyzej

No tutaj to juz nie wiem co mam napisac istny magik. Ponownie cale demo

 

 

Edytowane przez Hubertus
  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sandrahehe napisał:

Serio xD ?

Nie cos ty na niby o.O 

 

Mam wrzucic kolejne twoje magiczne demo ? Wczoraj 21-22 

Ciesz sie ostatnimi chwilami  za dlugo juz nie pograsz o.O

 

O tym drugim archonek nie wspomne ban na wiekszosci sieci. Sam osobiscie 2 razy banowalem go permem na innych sieciach i po werefykacji  przez ub 2x  mialem slusznosc.

 

Demo archonka niech obejrzy smilee nie jego dobry kolega apostrof. Dzięki 

Edytowane przez Hubertus
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hubertus napisał:
 

 

Sandra magiczne info i podejrzewam aimbot na przycisk

1.05 jak zwykle ideqlny skan  - wh

5:30 aim

7:16 aim 

7:20 aim

7:40 kolejne cudowne info

8:35 odpal zabija odpala no flash ?

10:00 jak zwykle idealne ustawienie celownika gracze sami wskakują w te miejsce

 

 

 

 

Przejrzałam tylko  te  moje demo i jestem zdziwiona bo tutaj kompletnie nic nie ma ; D Marnujesz komuś czas który mógłby spożytkować lepiej, a tak będzie ogladał nudną gre.

 

1:05 - Normalne skanowanie  nie wiem co tu jest dziwnego. Zawsze tam skanuje i często zabijam. Zresztą nie tylko ja skanuje te miejsce co widać na demie w innych rundach

5:30 - Normalny HS tez nie wiem o co ci chodzi

7:16 7:20 -Chwile przed tym ładuje caly magazynek w  gracza nie trafia mz metra w stodołe i ledwo go zabijam full auto.. Potem są te hsy a ty piszesz ze aim bez komentarza 

7:40 - No czekam na ostatniego i nie przychodzi co w tym dziwnego jest nie wiem. Zapyaj czemu nie przyszedł jego xd . Za chwile wyobraź sobie ze slysze go bo mam sluchawki z neonet za 27 zl  xD dlatego zmieniam pozycje

8:35 - Tu juz wogole nie wiem o co ci chodzi bo ktoś rzuca flesza  a ja się odwracam - czyli mnie nie oślepia

10 - Zwykły zbieg okolicznosci wszyscy gracze zeskoczyli mi prosto pod linie strzału to też nie wiem czy to moja wina czy co xD

 

Bez sensu jest te demo

 

Zostawiam ocenie UB.

  • WTF? 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magia,czary a do tego ten smok na gali w 5:55. Istne cuda na kiju. 

Pyskata ,

 W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. - ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda tutaj nie uczestniczyłem w grze, ale dostalem informacje od innego gracza ze piekna znowu lata odjebana. Proszę sprawdzic cale dema te jej hsy z dupy to są czesto niemozliwe jak i szybkosc reakcji

Na 1 pojawia sie ok 7-8 minuty 

Na 2 cala gra tak samo hsy z dupy i skanowanie calej druzyny terro. 

1. https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2201201533-de_dust2.dem.zip

2. https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2201201554-de_dust2_snow.dem.zip

 

+ wczoraj 21-22 dema w archiwum.

 

Ta dziewczyna albo lata odjebana ciagle.. albo jest jakims ewenementem posrod kobiet w csa bo czesto mozna przecierac oczy ze zdumienia co wyrabia.

Pyskata ,

Posiadamy opcję „edytuj” proszę się do niej stosować, a nie zaśmiecać niepotrzebnymi postami.

Ogółem jak już zgłaszasz to czasówki + rozpiska powinna być. 

Ostrzeżenie pisemne! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale się wypowiem.

1 Demo:

Sandra  - nic

Archonek - nic

Unohana - nic

2 oraz 3 demo, które miały być tutaj, jak rozumiem, przeważającym dowodem to również nic co stanowiłby jakąkolwiek wartość. 

Jeżeli te "dowody" miały kogokolwiek pogrążyć to raczej nie oskarżonych. 

Format w jakim wypowiadasz się w temacie sugeruje, że zgłoszenia nawet nie wypada brać na poważnie.  Troszkę więcej kultury 🙂

 

 W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. - ostrzeżenie słowne. // @ Wiktor.

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Sandra

1:05 - Słychać kroki, jeden z popularnych skanów na b
5:30 - Najzwyklejsze fullauto z m4
7:16 - Nie wiem na co mam patrzeć już nikt nie żyje
7:20 - Nic się tu nie dzieje
7:40 - jw
8:35 - Tu też nic się nie dzieje
10:00 - Widać jak dwie osoby zeskakują z galerii do ct i wychodzą praktycznie w tym samym czasie

Czasówki to chyba pisałeś jak leci, czasy nie zgadzają się z akcją 😄 Znalazłem jedną no może dwie dziwne akcje, które mi się nie podobają, ale i to tak za mało żeby coś stwierdzić.

Kolejne demo tzw. 1 napisałeś, że wchodzi od 7-8 min, a już gra od 2 z groszem. Demo czyste

Następne tzw. 2 demo, jw czyste.

 

Archonek

Całą pierwszą rundę na demku to akurat nie żyje. Co do twoich chęci do rozpisania to jednak rozpisz mi to i podeślij na pw.

 

Unohaha

Tak samo co u kolego wyżej. Rozpisz mi to i na pw. Nic ciekawego nie widać.

 

Zgłoszenie powinno być z automatu odrzucone za brak steam id, z nie rozpisanych czasówek. Ja np nie wiem co dla Ciebie jest magią w cs'sie. Podajesz czasówki, które się nie zgadzają z daną akcją. Trzeba wracać się kilka sekund lub czekać kolejne 7-8 sekund żeby coś się wydarzyło, a i tak nie wiem czy na pewno o to Tobie chodziło. Zgłoszenie odrzucam.

 

mrPp21s.png

  • Haha 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.