Skocz do zawartości

Podanie Typer na forum cs-maliver.pl


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartłomiej

Wiek: 19

Jak długo spędzasz czasu na forum?: Jak nie śpię bądź nie jestem w pracy, to zawsze mam odpaloną stronę z forum

Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Jestem ambitnym człowiekiem i chciałbym się zająć wszystkim niestety równocześnie jestem leniem i jedynie co to biegam zależnie od pogody a jeśli chodzi o typowanie, to się dogadamy

Dlaczego ty?: No główny powód, to chyba, że jestem super, można jeszcze dodać, że kiedyś byłem Typerem

Zapoznałem się z regulaminem Ligi typera [TAK/NIE]: Nie wiem gdzie jest taki, ale tak

  • WTF? 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Bartuś! Wiesz z całym szacuneczkiem do Twojej osoby, wiesz o tym, że Cię lubię i oglądamy razem anime ale te podanie to nieporozumienie, wygląda jakby napisane dla beki!

Poza tym wydaje mi się, że jaką rangą nie byłby typer to jednak trzeba mieć w sobie troszkę pokory i może chociaż odzyskać dostęp do czatu.

Wybacz mi moja mordko ale jestem na nie.:6304_kannapogg:

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Podanie jakby w pół na żarty, dlatego jestem neutralna i wszystko zależy czy chłopaki potrzebują pomocy @ vequu  @ R1920  @ Nescio ?

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że dajemy sobie rade składem który jest teraz jeszcze na dniach wleci Esport ode mnie. @ vequu  ma przerwe bo choruje.

@ Nescio  Decyzja dla Ciebie 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dwóch typerów wystarczy na to co aktualnie się dzieje w typerce. Nie chcę przyjmować kolejnej osoby, która nie miałaby za bardzo co robić.
A dwa, jesteś aktywny, aczkolwiek Twoja sytuacja jest niejasna i powinna zostać wyjaśniona jeśli chcesz pełnić funkcję na forum (wiesz o co chodzi). Na ten moment odrzucam.

 

podanie-odrzucone.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.