Skocz do zawartości

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA - STYCZEŃ 2022


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

UŻYTKOWNIK MIESIĄCA

STYCZEŃ 2022

 

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca - STYCZEŃ 2022

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

Cytat

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (2-3 zdania):

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! 

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 22.02.2022

Powodzenia oraz udanej zabawy!

  • Haha 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: Kapi0988

 

Dlaczego ona (2-3 zdania): ogląda chińskie bajki. Robi w mordę bite graficzki. Miły użytkownik. Jak ja go nie docenie to kto to zrobi? 😢 #muremzakapim

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nick osoby nominowanej: @ Wiktor.

Dlaczego ona (2-3 zdania): Wiktorek, W styczniu odwala kawał dobrej roboty! Najpierw zastępował mnie w funkcji redaktora(co dalej robi), a

później jeszcze zaczął pomagać @ Pyskata  (co dalej robi)

Jako moderator, sprawuje się świetnie, jest pomocny na czacie, nie wdaje się w żadne dymy, nie trzyma nigdy nikogo strony!

On zasługuje na to wyróżnienie w tym miesiącu i jak tak dalej pójdzie w kolejnym także :pepeLove:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: @ Wiktor.

Dlaczego ona (2-3 zdania): W miesiącu styczeń na rangę użytkownika miesiąca zasłużył właśnie ten Pan, o co go nie poproszę to wykona, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki! Z każdą duperelką nawet najdrobniejszą można udać się do niego i nie usłyszysz słowa „nie” takich osobników to ze świecą szukać, dlatego doceniam i mój głos leci na Ciebie! 

  • Lubię to! 1
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nick osoby nominowanej: @ Wiktor.

Dlaczego ona (2-3 zdania): Zdecydowanie on zasługuje na ten tytuł. Jako jedyny został w gronie Kidów i przejął moderacje, co idzie mu bardzo dobrze. Dodatkowo wziął na siebie zadania Redaktora, więc dodatkowy plus, że masz czas i chęci, aby pojawiały się regularnie tematy w redakcji. :pepeLove:

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick osoby nominowanej: @ Mała_Wredna

Dlaczego ona (2-3 zdania):  Jest to bardzo fajna kobieta, która wozi się bardzo fajnym golfem ponad 300 konnym. Zawsze jeżeli ktoś ją poprosi o pomoc to pomaga. Takiej osoby ze świecą szukać :pepeLove:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej : @ d0pek

Dlaczego ona (2-3 zdania):Mimo odejscia uwazam,ze uzytkownikiem miesiaca powinien zostac Wiktor.Dlaczego? Jest osoba ktora zawsze byla aktywna,zajmowala sie redaktorka.Pomocny i zawsze mozna na niego liczyc.Trzymaj sie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Właściciel

Myślałam komu innemu przyznać ten tytuł za styczeń i niestety nic nie wymyśliłam... styczeń zostaje bez użytkownika miesiąca. :PepeHands:

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.