Skocz do zawartości

Odwołanie od bana na czacie...


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca: Nie wiem
Godzina nadania bana: Już nie pamiętam
Opis sytuacji: Nie wiem za co dokładnie dostałem ( chętnie się dowiem i odniosę do tego ) 
Dowody: https://cdn.discordapp.com/attachments/545959117139738625/935070328948949043/unknown.png
Inne: <><>
  • Haha 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę w przybliżeniu napisac, którego dnia byl ban. 😉

 

Ps. Nie ma jak wyśmiać wzór, a potem pisac odwołanie w swojej sprawie. XD 

  • Ulalala! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Malinaa. napisał:

Proszę w przybliżeniu napisac, którego dnia byl ban. 😉

 

Ps. Nie ma jak wyśmiać wzór, a potem pisac odwołanie w swojej sprawie. XD 

Ja nie mam dostępu do archiwum czatu, ale bazując na wiadomościach ze steama, to 10 albo 11 styczeń*

Ps. True 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zaczynając od początku i w zasadzie te słowa kieruje do każdego, kto przeczyta te odwołanie. Forum powstało z myślą o tym, aby stworzyć miejsce, gdzie będzie każdy mile widziany i będzie mógł tworzyć tą sieć z nami, jeżeli oczywiście będzie chciał. Pamiętajmy, że to działa w dwie strony a brak szacunku i wypowiadanie swojego zdania (jak to twierdzą co poniektórzy), które prowokuje i jednak kogoś oczernia lub stawia w złym świetle nie będzie przeze mnie tolerowane. 

Sytuacja miała miejsce, gdy pod wypływem nerwów ludzie pisali pożegnania i rezygnacje, gdzie koniec końców zostawali więc tematy były przez nas przenoszone do kosza, ponieważ były nieaktualne. 

Każdy może zmienić zdanie, przemyśleć sprawę i podejść do danej sytuacji na chłodno. Jeżeli my nie mamy z tym problemu i wiemy, że każdy popełnia błędy i robi coś bez namysłu to również i Wam powinno to koło 4 liter latać. Zwracaliśmy Wam uwagę, aby zaprzestać z drażniącymi komentarzami ale dobrało się 2 wspaniałych, którzy razem napędzali temat i nie tylko ten. Ja rozumiem, że może w życiu nie możecie lub boicie się wypowiadać swoje zdanie, które potrafi kogoś urazić i nie być w 100% trafne, bo zazwyczaj nie znacie historii w całości ale na forum ja również nie chce takich sytuacji mimo tego, że to internet ale każdy wchodzi tutaj, aby spędzić miło czas, a nie się denerwować. 

Ponieważ coś paint mi nie działa, to będę wklejać rozmowę "kopiuj wklej".

 

Rjh: no nie ma co ukrywać niektórych osobistości pożegnania i ich usuwania te ostatnie jak i przed nimi, to beka totalna

Rjh: Ja nie mam na tyle dużej psychy, żeby takie atencyjne rzeczy robić xD

Rjh: Bo to pod to podchodzi xD

Destruktor: no +1 xD Lekka komedia

Rjh: Ja jak z jakiejś ważniejszej rangi rezygnowałem tj. UBT, to nie rozmyśliłem się po napisaniu rezygnacji i nie, bo muszę posprzątać pokój albo inne problemy rodzinne, tylko dlatego, że jestem frajerem i uciekłem na nowe forum xD

Destruktor: Znaczy wiecie. Nie ma co pisać na około bo często chodzi o maline

Destruktor: Ktoś zwyzywa maline to i tak za kilka chwil wróci i będzie się tłumaczył.

Destruktor: No a jak jest się bardzo uzalezninym od forum i jest się na smyszy to wystarczy jedno zdanie od czerwonej i ludzie zmieniaja zdanie

Rjh: piszmy więcej, bo malinka lubi pozniej czytac archiwa czatu

Destruktor:  a co ma czytać? Jak ona o tym wie xD

Rjh: To głowa, serce, lewa ręka, lewa noga, prawa noga, żeńskie narządy rozrodcze, męskie narządy rozrodcze, brzuch, ucho, szyja, oko, włosy, plecy tego forum, dalej mi się nie chce pisać

Destruktor:  znaczy my też mamy inne perspektywy od nas

Destruktor: dla nas to te znikające pożegnania z placzem to jest w chuj xD A dla niej to jest -1 sługa w administracji

 

W zasadzie to tyle.

To jest jedna rozmowa z wielu, która moim zdaniem nie powinna mieć miejsca. Szczerze mnie to wkurzyło i zrobiło mi się przykro, że ktoś osoby, które mi pomagają nazywa sługami? Widzę niektórym ładnie się w główkach poprzewracało. Dodatkowo sami napędzaliście tą dziwną rozmowę, bo przecież ja lubię czytać jak ktoś obraża innych i wyśmiewa.

Jeżeli nie potraficie żyć w zgodzie z resztą i czekacie, aby tylko komuś dopiec, to uważam, że szkoda naszych nerwów i czasu, aby Was prosić o spokój. 

Bardzo proszę, aby ktoś zweryfikował moją wypowiedź z administracji, ponieważ to ja nałożyłam bana i chcę, aby to było w pełni obiektywne. 

@ Nescio  @ Pyskata

  • Lubię to! 2
  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany są jak najbardziej słuszne, nie rozumiem drążenia tematu jakie było na czatbox, owszem każdy działał pod wpływem „impulsu” ale sprawa została wyjaśniona i ” pożegnania” czy też „rezygnacje” wylądowały w koszu, więc te komentarze były nie na miejscu, zamiast się przyznać do błędu to udawaliście niewiniątka bo nie wiecie za co dostaliście owe bany, nawet głupiej skruchy nie okazaliście dlatego nadal macie je do odwołania. Nie wiem co tu więcej napisać skoro argumentacje sensowną dała Agata, według mnie zamiast pluć na mnie jadem to może lepiej się dowiedzieć od kogo macie bany? A nie oczerniać, że Pyskata ma kija w dupie i nie zna się na „żartach” jeżeli są na poziomie to można się pośmiać a jak leci dziecinada to przepraszam ale inaczej się nie da! Regulamin jest dość mocno sprecyzowany a Wy regularnie go łamiecie. Jak dla mnie jeżeli nie zrozumiecie jakie błędy popełniacie to nadal bany powinny być bez żadnego ściągania. 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypominam, że to jest moje odwołanie ( nie destruktora i moje lub jego ) i skoro wklejasz moje rozmowy z Destruktorem, co jest jak najbardziej w porządku, to pisanie o tym, że nazwał administrację sługusami i potem kierowanie to do nas w sposób jakbym ja też tak pisał jest błędne tym bardziej, że ja tak nie uważam i mam to gdzieś, bo jedyne co myślałem, że robiłem na tym czacie, to wyrażanie własnego zdania typu tych innych rozmów co nie wkleiłaś, bo ja po prostu poruszałem wszystkie tematy, które uważam za <>. Te inne tematy czyli te śmieszne i częste urlopy gdy ktoś bierze urlop, a tak naprawdę to tylko ma tę rangę i swoje obowiązki spełnia? Pisałem również ogólnie o administracji, bo to było jeszcze przed tym jak Tysiek się obudził i były 2 osoby w administracji, które nie istnieją w życiu forum, co <><><>><>

I tutaj rodzi się główny wasz problem do mnie, czy może powinienem napisać do nas, bo Wy liczycie mnie i Destruktora jako jedno. Otrzymałem najpewniej blokadę tylko i wyłączenie ze względu na osobę jaką jest Pyskata i to co się ostatnio wokół tej osoby dzieję, czyli tamte jakieś wyzwiska lub prowokacje, czy cholera wie co to tam było jeszcze wcześniej, bo wróciłem na forum to było to tak pośrodku i ja nie wiedziałem o co chodzi, ja do Pyskatej nic nie mam oprócz tego pożegnania bezsensownego, więc <><>

Odnośnie pożegnań, bo tam w sumie moje najbardziej mocne słowa i tylko to można by podać o wykroczenie wyrażania własnego zdania czy coś 

Rjh: no nie ma co ukrywać niektórych osobistości pożegnania i ich usuwania te ostatnie jak i przed nimi, to beka totalna

Rjh: Ja nie mam na tyle dużej psychy, żeby takie atencyjne rzeczy robić xD

Rjh: Bo to pod to podchodzi xD

Dlaczego takie coś napisałem, to prosta sprawa i moja opinia. Ja nigdy nie pisałem pożegnania mimo nawet rocznej rozłąki z Maliver czy coś, bo jednym kliknięciem w Internecie mogę znów tutaj wrócić

Nie pisałem go, bo nie umieram lub kończę z Internetem i już na pewno nigdy tu nie wbiję toć dlatego ja to widzę tak: Piszę pożegnanie, bo chcę zobaczyć jak inne osoby na to zareagują i co będą pisać.

Rozumiem, że ktoś lubi te forum mimo <><>><>, ale bez owijania w bawełnę jak coś naprawdę mocnego się wydarzy, że się nigdy nie wróci nawet przez jakieś forumowe rzeczy, to może tylko ja tak mam, ale nawet bym pożegnania nie pisał tylko po prostu stąd poszedł w <><><>.. """"  

Jak zazwyczaj próbowałem omijać pisanie tego wprost, to wtedy napisałem no trudno mogę za to blokadę mieć, ale summa summarum proszę tylko o jedno, ja nie kocham się z Destruktorem nie jestem jego chłopakiem, a on moim również nie jest, jest on tylko internetowym dobrym znajomym, więc przestańcie mnie z nim łączyć, bo Destruktor pisał to co chciał i nie <><> taniec,, a ja jednak tkwię w tym, że wyrażałem swoją opinię jako użytnik. Pozdrawiam, rjh, nie Destruktor, na imię Kuba też nie mam jak coś. 

 

Dobra w sumie przekazałem, że nie mam na imię Kuba, to już więcej nie będę pisał.

*edit/ pisałem to w momencie gdy Pyskata nic jeszcze nie napisała jak coś

  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 2
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja mam to gdzieś czy Ty się kochasz z destruktorem, bana dostałeś za tą sytuację i pisanie akurat z nim o tym, co też miało miejsce wcześniej. A, że odniosłam się również do jego wypowiedzi to kwestia wspólnego pisania na ten temat. 😉

Kwestia poruszana tutaj jest inna, niż to czy po powrocie ktoś coś do Ciebie miał z Administracji, sam wiesz jak się zachowałeś ale mi to wszystko jedno, bo nie jesteś pierwszą osobą, która się tak zachowała. 🙂 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel Serwera

Temat ucichł- brak odzewu od autora postu. Nie otrzymałem informacji czy przedyskutowałeś to z @ Malinaa. - urlop.  I czy doszliście do porozumienia.

Więc ban zostaje nadal nałożony, wiesz dobrze co zrobić, aby mieć możliwość wykasowania blokady.

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.