Skocz do zawartości

Zgloszenie - markeloff.


1cstrike

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: sssss / markeloff.
Steam ID / IP: STEAM_0:1:569221667
Nazwa serwera: Only DD2
Link do demka: https://megawrzuta.pl/download/6336145db89fba2249301fdd148b80b7.html
Rodzaj wspomagacza: Jezeli chodzi o mnie uwazam ze na pewno antyflash + jakies sety
Rozpiska dema: 
Demo o nazwie markeloff:
8:12 - celownik nie jest na modelu, akcja z full auto zakonczona killem 
8:59 - 3 banie na mleku, rozumiem gdyby stał w miejscu i na farcie weszło ale nie że lata na mleku i rozdaje banie
11:07 - gdy ct wychodzi na gali, full auto przy którym widać ewidenty przeskok na model ct, ogólnie przy całej tej akcj widać przeskoki
11:43 - celownik dosłownie lata po modelu gdy ct kucnał obok skrzynki
12:32 - full auto + przeskok na model
15:52 - kolejna bania na mleku, przed mlekiem nawet nie było widać CT (który wtedy był schowany za skrzynką po prawo) a tym bardziej nie było go słychac, moim zdaniem jeżeli ktoś ma mleko - cofa żeby odczekać, a nie wali banie typowi obok skrzynki na podescie w ciemno... troche za dużo tych przypadkowych headów
17:56 - znowu przeskok na model + kill na full auto...
Demo o nazwie mark2:
4:41 - przeskok widoczny na zielonym tt oraz przy 3 CT gdy zaczyna full auto obok modelu, celownik jest gdzieś indziej a strzały lecą centralnie w model 
11:41 - tu doskonale widać w tempie 1/4 full auto gdy ct wciąż żyje leci centralnie w niego, od razu gdy padnie odrzut zaczyna być naturalny...

 

Specjalnie nakręciłem demo żeby nie było wykrętów z hltv 😉 Mam nadzieję że UBT rzetelnie oceni demo, nie biorąc pod uwagę 'sponsoringu' czy tego ze ten typ jest opiekunem jednego z waszych serwererow - co po ocenie dema wzialbym konkretnie pod uwage 😉 konsultowałem już to demo ze znajomym który jest w UBT innej dosyć konkretnej sieci i ocenił to na B+, co przyznaje ze utwierdzilo mnie w napisaniu zgloszenia. 

Dzięki i pozdrawiam! 😉

  • WOW! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na to nie patrze bo szkoda mi czasu  ,,3 banie na mleku, rozumiem gdyby stał w miejscu i na farcie weszło ale nie że lata na mleku i rozdaje banie" po tym już wiem że jedyne do czego się nadajesz to do tarcia chrzanu a nie rozpisek. Łeb jesteś bo Cie widziałem cały czas na spec i przecież wiadome było że mnie nagrywasz a myślałeś że zabłyszczysz. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety poświęciłem swój czas na rozpiske Ciebie chodz zazwyczaj gdy widzę 2020 steam to nawet nie chce mi się i najzwyczajniej zmieniam serwer. Zdaje sobie sprawe ze niektorzy ciezko pracuja na swoja opinie, inni ida krotsza droga i sie po prostu wkupuja, ale z doswiadczenia wiem ze kariera skoczka - bardzo szybko sie konczy. Jezeli chodzi o rozpiske nie robie tego na codzien wiec nieszczegolnie interesuje mnie forma, lecz to zeby osoba ktora to bedzie oceniala mnie zrozumiala. Bylbym leb gdybym wzial demo z hltv lub instalowal nsa zeby Cie nagrac, ale takim freekiem nie jestem, nie pozdrawiam

 

 

Edytuj swój temat, zamiast pisac kolejny // @ Wiktor.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby to  byl kuzyn Sandry po 8 wujku  od strony 3 ciotki od strony chrzestnej ? Smilee unban zatem prosze 😄

 

 A tak serio to nic szczegolnego tutaj nie ma. Cstrike Jak napisales tutaj na niego rozpiske za te gre  to wiesz bez obrazy, ale tak z 20 innych graczy z tego serwera jeszcze w tym tygodniu rozpiszesz

 

 

W zgłoszeniu mogą się wypowiadać osoby do tego wyznaczone poprzez członków UnBan Team'u, Opiekunowie, osoba oskarżona. Ostrzezenie slowne - @ Wiktor.

Malinaa. ,

Nie wypowiadaj się w dziale ub team.  Do tego sa wyznaczone osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem swój cenny czas i obejrzałem to demko,nie wiem czy Ty oglądałeś to w 1/4 bo chyba nie,taki z Ciebie specjalista.

 

8:12 - celownik nie jest na modelu, akcja z full auto zakonczona killem    -  nie wiem co masz tutaj na myśli,normalna akcja, b-
8:59 - 3 banie na mleku, rozumiem gdyby stał w miejscu i na farcie weszło ale nie że lata na mleku i rozdaje banie - no tu to akurat każdy powie że b+ bo akcja faktycznie przez ludzi nie do pomyślenia więc niech będzie b+
11:07 - gdy ct wychodzi na gali, full auto przy którym widać ewidenty przeskok na model ct, ogólnie przy całej tej akcj widać przeskoki. - obejrzałem odrazu w 1/4,żadnego przeskoku nie ma nigdzie. b- 
11:43 - celownik dosłownie lata po modelu gdy ct kucnał obok skrzynki - celownik lata po modelu? jw w 1/4 nic ciekawego. b-
12:32 - full auto + przeskok na model - normalne full auto,jw w 1/4 nic ciekawego,brak przeskoku. b-
15:52 - kolejna bania na mleku, przed mlekiem nawet nie było widać CT (który wtedy był schowany za skrzynką po prawo) a tym bardziej nie było go słychac, moim zdaniem jeżeli ktoś ma mleko - cofa żeby odczekać, a nie wali banie typowi obok skrzynki na podescie w ciemno... troche za dużo tych przypadkowych headów -   strzelałem w ciemno po drugie tam co runde ktoś kampi,a jakbyś oglądał moje demka inne to byś wiedział że ja na fleszu zawsze strzelam i albo coś zabije albo nie. b-
17:56 - znowu przeskok na model + kill na full auto... - w 1/4 nic ciekawego jw,brak przeskoku.

 

Pierwsze demko nic ciekawego,drugiego nawet nie sprawdzam bo podałeś tam dwie akcje. Nagrywałeś mnie 20 minut a rozpisujesz 5 akcji na krzyż,dziwny z Ciebie człowiek,grałem caly czas tak samo i codziennie gram tak samo.

 

Tyle ode mnie. Jedna akcja b+ na pierwszym demku.

 

Gram na sensitivity myszki 8 w cs 1.6 a Ty chyba nie odróżniasz  ruchu myszką od przeskoku.

 

Pyskata ,

Posiadamy opcje "edytuj" proszę się do tego stosować- ostrzeżenie pisemne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu, rozpisujesz swoje domo na b-, walisz full auto podczas ktorego kiedy zaczynasz strzelac nawet nie trafiasz w model po czym celownik sam Ci  wskakuje na modele, wali wszzystkie pestki w enemy i dopiero jak typ padnie wraca do naturalnej postaci czyli pociski leca chuj wie gdzie… albo masz akcje niemozliwe albo grasz jak typowa pizdeczka, jak dla mnie ewidetnie Cie przylapalem, nie jest dla mnie nowoscia gdy ktos gra on/off, ale spoko, jezeli UBT to potwierdzi zawsze mozesz zalozyc nowe konto, kupic nowego steama i byc clear, lub tworzyc kolejne fake konta/prosic przydupasow o potwierdzenie Ciebie

Pyskata ,

Posiadamy opcje "edytuj" proszę się do tego stosować- ostrzeżenie pisemne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1cstrike napisał:

Gosciu, rozpisujesz swoje domo na b-, walisz full auto podczas ktorego kiedy zaczynasz strzelac nawet nie trafiasz w model po czym celownik sam Ci  wskakuje na modele, wali wszzystkie pestki w enemy i dopiero jak typ padnie wraca do naturalnej postaci czyli pociski leca chuj wie gdzie… albo masz akcje niemozliwe albo grasz jak typowa pizdeczka, jak dla mnie ewidetnie Cie przylapalem, nie jest dla mnie nowoscia gdy ktos gra on/off, ale spoko, jezeli UBT to potwierdzi zawsze mozesz zalozyc nowe konto, kupic nowego steama i byc clear, lub tworzyc kolejne fake konta/prosic przydupasow o potwierdzenie Ciebie

 

oo już agresje włączyłeś,odpal demo w 1/4 i zobacz że żadnych przeskoków nie ma,cały czas gram tak samo co Ci pisałem wyżej już w rozpisce,więc jakie on/off typie,to nie 2016 rok.

po drugie mam config zwykły w userconfingu pod ESL'a który został tam zakazany, cl_bob i inne ale Ty nawet na lanie nigdy nie byłeś to o czym my mówimy,pewnie nawet nie wiesz o czym tutaj pisze. 

 

PS. spędziłeś 50 minut na spect żeby napisać 5 akcji,beke z Ciebie mieliśmy na ts'ie,dobrze wiedziałem że mnie nagrywasz ale nie wiedziałem jeszcze wtedy że jesteś taki łeb,bo jak to inaczej nazwać to co Ty piszesz tutaj.

 

Ja jak gram to noz mam w lewej rece a bronie normalnie w prawej,tricki z esl misiaczku,widziałeś takie coś czy jeszcze nie znasz takich rzeczy?  ;*

Pyskata ,

Proszę nie prowokować ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. 

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Tutaj masz czasówki twojego "sensitivity myszki 8 w cs 1.6"

 

Demko "markeloff"
2:45
5:42
8:39
9:04
9:51
11:15
11:44
12:30
17:11
17:58


Demko "mark2"
3:28
3:33
4:34
4:47
7:19
8:47
11:42

 

Banned 🙂

  • Lubię to! 2
  • WOW! 2
  • Haha 1
  • Ulalala! 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

ltqLJkH.png

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.