Skocz do zawartości

Ciekawostka- Przepis na godne życie by markeloff.


markeloff.

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł dla tych co mówią że utrzymuje mnie mama 😄 

 

10 dni mojego grania w cs 1.6 " = prawie 7 tysięcy zł (dokładnie 6800 zł)

 

link do screenów *dowodów*  https://www114.zippyshare.com/v/hPRKrY8s/file.html

 

Nie,to nie po to żeby się chwalić,ale po to żeby kolejny raz wam udowodnić że nic nie wiecie a macie najwięcej do powiedzenia. Idę grać,papa.

 

 

  • WTF? 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

~gracz sensitivity myszki 8 w cs 1.6

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bader napisał:

O japierdole !!!!!!!!!!!!!!!!+!!!!!!!!!!!!!!!!+!!!!!!!!!!!!!!! Moge zostac twoim przydupasem ? Będę ci sznurówki wiązal

 

jak sie nauczysz na cl_bob grać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bader napisał:

Ustaw tam sobie sv_schizofremia na 0 bo masz 999 oO

 

Ty sobie ustaw cl_kiedyśzapewniegodnybytswojejrodziniealenieteraz 1  bo ciężko z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nadczłowieka! Po pierwsze sporo nauki przed Tobą jeśli chodzi o życie i wychowanie, ale myślę, że jesteś na straconej pozycji. Co do screena to i tak nikt Ci nie uwierzy, bo dowodu na to, ze to Twoje ssy nie ma. Nikomu nie zaimponujesz swoim cwaniactwem i zaniżonym iq, a tylko sprawisz, a nawet już sprawiłeś, że ludzie mają Cię za ludzkie dno. O ile dobrze się zorientowałem to masz 21 lat więc jak na razie spoko opcja zarobku ale uwierz mi, że całe życie tak nie uciągniesz. Pół życia mieszkasz za granicą? Zostań tam, bo tu sobie nie poradzisz ; ) 

Btw. serio grasz na sens 8? Skoro tyle hajsu się przelewa, to nie zastanawiałeś się nad zakupem lepszej myszki? Za 100zł już ogarniesz taką fajną, szybką, bez kulki.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.