Skocz do zawartości

Odwołanie od bana na czatbox


Bader

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca: nie wiem
Godzina i dzień nadania bana:  teraz
Opis sytuacji:  nie wiem.za co nikogo nie sprowokowalem a jak tak prosse tu wkleic dowod
Dowody: no archiwum.vzqt
Inne:  lol
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana na czat dostałeś od @ Pyskata 'ej. Cały czas piszesz o markeloff'ie chociaż go nie ma, czemu? Dostałeś kilka upomnień na czacie, które po prostu olałeś. Również@ Malinaa. - urlop.  napisała Ci żebyś się ogarnął. 

 

 

image

image

Imageddd

image

image

image

Jest tego dużo więcej, ale myślę, że tyle wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wiktor. napisał:

Bana na czat dostałeś od @ Pyskata 'ej. Cały czas piszesz o markeloff'ie chociaż go nie ma, czemu? Dostałeś kilka upomnień na czacie, które po prostu olałeś. Również@ Malinaa. - urlop.  napisała Ci żebyś się ogarnął. 

 

 

image

image

Imageddd

image

image

image

Jest tego dużo więcej, ale myślę, że tyle wystarczy. 

Ty ale chlop sie zwracal do mnie to mu odpisalem xD ?? Co to jest za powod xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Non stop prowokujesz jak to nie Pyskatym to piszesz o nieobecnym markeloff notorycznie klniesz jak szewc, do tego nie stosujesz się do regulaminów nie używasz opcji "edytuj" robisz double posty, Malina dziś pisała żebyś się ogarnął później również ja prosiłam a do Ciebie jak grochem o ścianę, jaką reputację robisz na forum @ Sandrahehe  skoro caly czas piszesz że to Twoja koleżanka? Cały czas byłeś upominany, bez skutków dlatego dostałeś bana na 24h. Temat zamykam by nie było spamu, więc o decyzję proszę @ Tysiek  @ Nescio

Screenshot_20220131-155443_Chrome.jpg.66da1ebb3d3e797065f7371a3f157b09.jpg

Screenshot_20220131-162354_Chrome.jpg.cebe6e5c3d054cfa8ad2c503cb5a8001.jpg

Screenshot_20220131-162407_Chrome.jpg.4c4dbe3db114e4ceb09b6f90001b3fbe.jpg

Screenshot_20220131-162413_Chrome.jpg.b02778349e8a8587aab365c9916251fb.jpg

Screenshot_20220131-164427_Chrome.jpg.f14d2cddae7ddabb61ba84ed08f4c2d4.jpg

Screenshot_20220131-164453_Chrome.jpg.158ce159686339b8dc8f5fa99eafaa5d.jpg

  • Haha 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pyskata zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana na czatbox
  • Pyskata zablokował(a) ten temat
  • Właściciel Serwera

 Chłopy, co wy macie po 12 lat żeby się tak zachowywać? Czat jest ogólnodostępny ale jeżeli ktoś nie umie z niego korzystać i dostosować się do regulaminu i upomnień do osób z administracji to samo za siebie mówi, że nie powinieneś mieć dostęp do niego (mówię tu ogolnie). 

Ostatnimi czasy czat zrobił się jak burdel, nie ma przyjaznej atmosfery jak kiedyś, że wchodziło się i zero kłótni, wyzwisk, nasmiewisk czy podsmiechujek, ktorych drugą osobą może sobie nie zyczyc.

Uszanujcie drugą osobę i nasza 'prace' 😉

Myślicie, że my tutaj jesteśmy i tworzymy to żeby patrzeć na klotnie i je rozwiązywać za każdym razem? Mamy też swoje życie, a forum to jest odpoczynek można to nazwac, miejsce gdzie się wchodzi i się zna każdego. Odechciewa się wszystkiego patrząc na to co niektóre osoby robią i jak się zachowują do drugiej osoby. Nie jesteśmy tutaj żeby tworzyć społeczność/forum tylko temu żebyście mogli sobie dogryzać nawzajem czy tworzyć grupy przeciwko innym osobom.

Chwila refleksji, spójrz na swoje czyny i wyciągnij wnioski.

 

Szanujcie się nawzajem, a będzie znacznie lepiej 😉

 

Odczekaj swój ban i zapraszam znów porozmawiać - mam nadzieję, że wrócisz i się nie obrazisz na nikogo - jesteś tak samo ważny jak każdy użytkownik - bez Was nie było by Nas.

 

Miłego dnia życzę.

 

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.