Skocz do zawartości

Odwolanie od bana pisane zza garazy przy smietniku


Bader

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca: sylwia pyskata
Godzina i dzień nadania bana:  15:30
Opis sytuacji: dostalem bana za darmo
Dowody: archiwum przewijac i przewijac daleko w tyl.
Inne:   lol placki z kartofli 

haloo dostalem bana za prowokacje i chce to wyjasnic.

-Czym czujesz sie sprowokowana ze witam sie z innym graczem ? Prosze o odpowiedz

-Czym czujesz sie sprowokowana ze pytam czy jestes na czacie ?  Prosze o odpowiedz

- Czym czujesz sie sprowokowana ze odpisuje gosciowi o nicku markeloff ktory sam mnie zaatakowal prosze przewinąc czat daj bana tez smilee rjh radkowi bo tez mu na tablicy napisali xD  Ogolnie przewin archiwum 3 godziny do tylu i rozdaj 37 banow za przeklenstwa bo czujesz sie sprowokowana moim przeklenstwem inni tez to robią xD

Czym czujes sie sprowokowana ze napisze cos uszczypliwego Sandrze ktorą sie opiekowalem pol zycia bo niestety jestem juz starym capem.xD - Prosze o odpowiedz

-⁶czym czujesz sie sprowokowana ze ide za garaz kolo smietnika xd prosze o odpowiedz

-czym czujesz sie sprowokowana ze gdzie tuptają jeże nocą

 kto zbanowal  rano gracza b1t bogu winnego goscia za to ze napisalem witam kolege pyskatego - prosze o odpowiedz

 

Czym czujesz sie sprowokowana ze Cie lubie - prosze o odpowiedz

  • WTF? 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Dla Twojej wiadomości użytkownik b1t utworzył multikonto - jedno z kilku 😉

Odpisałem - odbębnij swój ban i wróć na czat. Nikt Ci go nie cofnie - nie dostałeś bez powodu.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.