Skocz do zawartości

ONLY DD2


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Siemanko, co niektórzy mnie tutaj już trochę znają lub mogą kojarzyć, a Ci co nie znają, to postaram się po krótce coś opowiedzieć o sobie. Mam na imię Justyna, w CS'a gram już ok. 7 lat. W wolnym czasie lubię "majsterkować" przy serwerach, tym zaczęłam zajmować się dokładnie 4 lata temu i tak naprawdę ciąglę się uczę 😉 Nie jestem dobra w opowiadaniu o sobie, więc czegoś więcej możecie dowiedzieć się przy okazji.
Inni Opiekunowie: @ Justyna.      Właściciel: @ cYcUs

Typ Serwera: ONLY DD2
Ilość Slotów: 21
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.202.1:27015/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?:  Zastanawiałyśmy się razem z Sandrą gdzie ewentualnie mogłybyśmy się dołączyć z serwerem, ponieważ poprzednia sieć na której byłyśmy została zamknięta, więc zostałyśmy zmuszone do tego, aby poszukać czegoś innego. Poszukiwania troszkę się przedłużyły przez sprawy prywatne, więc serwer zszedł na dalszy plan co skutkowało tym, że przez długi czas serwer stał pusty bez żadnej reklamy, ale po dołączeniu tutaj ogarniemy reklamę 😉 
Kontakt: @ Justyna. https://steamcommunity.com/profiles/76561198881186266    //     @ cYcUs  https://steamcommunity.com/profiles/76561198080629155
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): Na ten moment nie sądzę, aby była taka możliwość.

  • Lubię to! 3
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na tak znam te dziewczyny już od dłuższego czasu, Justyna to moja żona, a cycus aka Sandra kochanka i naprawdę uwielbiam patrzeć na ich przyjaźń pomimo tego faktu. Jedyny problem z tym serwerem to, że pobije naszego obecnego moda only dd2, no ale trudno się mówi

A poza tym to wszystko inne mi też odpowiada

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że dzięki dołączeniu tego serwera do sieci na pewno poprawi to w pewnym stopniu aktywność na forum (dojdą nowe stałe osoby oraz społeczność się powiększy). Myślę że posiadanie dwoch serwerow dd2 na sieci nie rzutuje az tak na „podbieranie” graczy poniewaz osoby ktore na ten moment graja na obecnym dd2 - robia to poniewaz i serwer i atmosfera sie na nim podoba i najzwyczajniej beda na nim grac dalej, a „dwojka” moglaby byc swietna alternatywa gdy serwer (jedynka) jest pelny (co czesto widac w godzinach pozno popoludniowych/wieczornych) . Do tego jezeli na serwer dziewczyny wrzuca reklame - z automatu pojawia sie nowe osoby „swiezaki” - nie zawsze to jest do konca pozytywne poniewaz w wiekszosci to gang cssetti, ale 1 na 10 osob na pewno bedzie wartosciowym graczem. Ogolnie serwer ma dosyc dlugi staz (prawdopodobnie pamietam go jeszcze pod szyldem ktory byl przed ××× , ××××× czy cos takiego) wiec na bank sporo steamow ma wciaz IP. A z wlascicielka pare razy strzelalem na ××× u Gosi i o ile pamietam jest komunikatywna i ogarnieta osoba. Pozdrawiam i powodzenia

Malinaa. ,

Nie używamy nazw innych sieci.  ;)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli serwer rozni sie od naszego dd2 i nie będzie jego kopia to jestem na tak. 😉 Fajnie wejść na inne DD2 i zobaczyć cos czego u nas nie ma. Każdy serwer ma swoich zwolenników i atmosferę dlatego myślę, że drugie DD2 przeszkadzać nie będzie bo nasi gracze nie uciekną po latach. 😉

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy że warto spróbować i dać szansę! 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 2
  • Super! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.