Skocz do zawartości

Odpowiedzi - Hank.


Hank.

Rekomendowane odpowiedzi

[P] Kim jesteś?

Człowiekiem, a kim by innym 😉 Dokładnie to homo-sapiens ^^

[P] Ile masz lat?

Tajemnica ^^ W cieniu czas się dłuży więc ciężko powiedzieć 😉

[P] Gdzie pracujesz?

Powiedzmy, że firma w której pracuje dużo ingeruje w Satelity, Drony, Sondy kosmiczne itp.

[P] W co lubisz grać?

W gry oczywiście, planszowe, komputerowe i te na konsole. Konkretnie to CS który nachodzi mnie falami, MC, WoT, LoL, tzw. flashówki. Na konsoli w GTA Online, oczekuje także premiery Horizon 2: Forbidden West

[P] Co Cię skłoniło do założenia konta na forum?

Czysta ciekawość, ta sama która skłania każdego do różnego typu rzeczy 😉

[ P] Jak poznałeś Roxe?

Hmm, zabijałem ją z kosy aż zaczęła robić to wspólnie ze mną, potem jakoś wyszło że pisaliśmy na steam.

[P] Co o niej sądzisz?

To dobra dziewczyna, choć jest porywcza i łatwo ją zdenerwować szybko i często okazuje że przeważa u niej dobre serce i troska o innych nawet jeśli tego nie potrzebują.. Jest jedną z tych osób które trzeba dobrze poznać nim się je oceni. Wyrośnie z niej dobry człowiek.

[P] Czemu jesteś taki skryty?

Skryty? Nie powiedział bym, lubię wprowadzać odrobinę tajemniczości by ktoś miał tą zagwozdkę 😉 Dopóki Ty wiesz więcej o innych niż oni o Tobie to Ty masz przewagę, pamiętaj ^^

[P] Dlaczego wstydzisz się ze mną rozmawiać?

Nie wstydzę się rozmawiać, tu przemawia mój perfekcjonizm, jestem osobą która planuje naprzód i nie lubi spontanów, jeśli nastawiam się na rozmowę z konkretną osobą a na serwer przykładowo dla max. 2 osób wbija trzecia to jestem rozkojarzony sytuacją 😉 Jak wiem że mam z Tobą rozmawiać to nie ma problemu w rozmowie

[P] Czy zostaniesz z nami na dłużej?

Trudno określić, moje lata świetności w CS 1.6 skończyły się z momentem gdy zmieniłem nick z nyah na TrickyTheClown a potem na Hank. Od tamtej pory zaglądam na CSa zależnie od chęci, czasami pojawię się i pogram miesiąc, czasami tydzień, czasami dłużej, a znikam na takie same okresy czasu. Na starym nicku jeszcze pamiętam to forum, niestety należałem już do innego jeśli można to tak nazwać.

 

Nominuje @ Madadynkayolo (Wybór losowy nie miej za złe koleżanko 😉)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 1.02.2022 o 18:47, Hank. napisał:

[P] Gdzie pracujesz?

Powiedzmy, że firma w której pracuje dużo ingeruje w Satelity, Drony, Sondy kosmiczne itp.

Ciekawe. :monkaHmm:

 

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.