Skocz do zawartości

Podanko sebol~


sebol~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Imię: Sebastian

Wiek: 27

Czas spędzony na serwerze (podaj link do GameTracker'a): https://www.gametracker.com/player/sebol~/54.38.202.1:27015/ ( GT Nadrobię 🙂)

Czy byłeś/byłaś wcześniej adminem: Tak aktualnie jestem .

Czy byłeś/byłaś wcześniej karany na cs-maliver, jeśli tak za co: Nie byłem 

Twój staż w CS 1.6: z 7-8 lat

Twój Steam ID:  STEAM_0:1:241032155

Czy jesteś w stanie opłacać składkę (5pln/miesiąc): Oczywiście. 

Napisz parę słów o sobie: Mam na imię Sebastian mam 27 lat interesuję się piłką nożna motoryzacją siatkówką 🙂 obecnie pracuje w wolnej chwili trzeba też w csa pograć. Myślę że się lepiej poznamy tutaj mnie znają 🙂 

Dlaczego chcesz zostać adminem: Ponieważ widzę że  rekrutacja jest otwarta 🙂 i chcę pomóc wam w adminowaniu pilnowaniu cziterów żeby ich nie było .

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Mimo że uważam, to podanie jako pchanie się na range, to w obecnej sytuacji na serwerze ( jak grałem w czwartek ), która jest niesamowita, bo w jeden dzień zbanowalem ponad 5 cziterów jak nie więcej, to nie widzę innych powodów aby cię odrzucać, co bardziej, twój styl adminowania na pewno przypadnie do gustu wyższym. Krótko mówiąc, nie gardzę tobą, ale również cię nie lubię i dałbym Ci szansę. Jestem na tak

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.