Skocz do zawartości

[Rezygnacja] Wiktor.


Fan Simp Małej

Rekomendowane odpowiedzi

Data: 12.02.2022
Stanowisko, z którego rezygnuje: Kidmoderator 😄 
Powód: Zmiana sieci, zaraz ktoś napiszę, że poleciałem na kolorek - nie, nie poleciałem na kolorek tylko po prostu od zawsze lubiłem grać na jb i staram się teraz u ziomka na admina ;c 

 

Na sieci raczej nie będę się pojawiał, bo jest mi wstyd, ze takie coś robie. Przeszło mi przez myśl, żeby mieć range na dwóch sieciach wbrew regulaminowi - lecz bym miał wyrzuty sumienia. Wole po prostu odejść, na sieci już mnie raczej nie zobaczycie bo myślę, że po takim odejściu nie ma sensu. Dziękuje administracji za danie mi szansy na redaktorze, kidzie dwa razy bo już po pierwszym przyjęciu podania na kid moderatora po krótkim okresie zrezygnowałem - oczywiście nie z powodu zmiany sieci, lecz braku czasu albo po prostu wypaleniu się. Teraz sieć zmieniam - mógłbym nie dawać powodu odejścia, lecz po prostu jestem z Wami szczery. Było bardzo miło, życzę Wszystkim miłego dnia i pozdrawiam :v 

Jeżeli ktoś chce czasem popisać to fb/steam na sieci już mnie nie zobaczycie ;> 

 

Nad rezygnacją myślałem od kilku dni - nie jest to spontaniczna decyzja.

Jeszcze raz dzięki za danie szasny.

Cytat

@ MR.DAFFI Only DD2 #2  dzięki za avatar, oczywiście będę go używał. co do tej sygnatury to pisz pw to powinno mi przyjść na maila, że ktoś do mnie napisał to luknę. Również dziękuje

 

Życzę powodzenia następnym kandydatom na KidModeratora i obyście robili to lepiej niż ja :pepeLove:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Powodzenia 🙂 Trzymaj sie 

  • Super! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dziwna decyzja, a zarazem smutna, że z powodu serwera opuszczasz naszą społeczność, gdzie jesteś z nami od dawna.

Dzięki za wszystko i wszystkiego dobrego, jak już Ciebie mamy nie zobaczyć. 🙂

 

YdWfpc0.png

  • Lubię to! 2
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.