Skocz do zawartości

Skarga admininistrator Sebol


Tymoeteusz Kurwiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: typeteusz kurwiorz
Nick oskarżonego: sebol~
IP/SID oskarżonego: nie wiem to admin d2,jedyne co robi to pisze na srodku ekranu jeszcze z błędami..
Data zdarzenia: no ciagle co gre praktycznie
Powód skargi: ciągle zenujące kampienie i ping jakby internet krecil korbką
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): kazda jego gra nie wiem co mam wrzucic mysle ze tu wielu graczy to potwierdzi bo nie tylko mnie to strasznie denerwuje.
Proponowana kara: no zrobcie cos z typem upomnienie albo cos. Wasza decyzja
Wyjaśnienia: 

Czy tego admina nie obowiązuje regulamin  serwera d2 ?

 

Pkt 8 Zakaz kampienia. (wyjątek CT gdy pilnuje leżącej paki lub TT podłożonej paki)  - no gosc caly czas kampi obojetnie jaka strona to jest wrecz zenujące i nie tylko mnie  to na serwerze  wkurza.

ADMIN ktory powinien dawac przyklad nieustannie kampi respa. Nadmienie jeszcze na temat jego pingu. Nie dosc ze wali kampe respa 3/4 mapy to gosciu jest nie do trafienia ping 15,60,320,240,12,70,500,340,20  jak juz ruszy dupe z respa to jest jak Harty Potter zakladajacy niewidzialną pelerynke niewitke.. no gosc znika..

 

15. Terroryści mogą przebywać na swoim respie do 1:30. Jeżeli jednak CT rashuje, jest możliwość dłuższego przebywania na respie.   - Opisalem to juz pkt wyzej.

 

Odnosnie pingu dodam ze co gre z nim serwer wywala go z powodu pingu. Gosc zamiast cos z tym zrobić  wchodzi ponownie z pingiem 500,20,160,40,15,320 i wali kampe. 

 

Jesli ktoryś gracze ktorych tez to mega zenuje przypadkiem zajrzą w temat prosze o zostawienie rekacji jakiegos śladu po sobie zeby nie bylo ze slowa rzucane są na wiatr.

 

Jest ich na serwerze dosc sporo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Fundator

Typie po pierwsze cię nie znam

Po drugie ustaw sobie jakiś normalny nick a nie jakieś hajhah i rózne 

Po 3 nie masz żadnych dowodów więc ci powiem słaba ta skarga 🙂

Poproszę jakieś dowody jak masz a kicki są jak siedzi ktoś na spect cały czas

 🙂

Pozdrawiam

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebol~ napisał:

Typie po pierwsze cię nie znam

Po drugie ustaw sobie jakiś normalny nick a nie jakieś hajhah i rózne 

Po 3 nie masz żadnych dowodów więc ci powiem słaba ta skarga 🙂

Poproszę jakieś dowody jak masz a kicki są jak siedzi ktoś na spect cały czas

 🙂

Pozdrawiam

 

1. Nick to moja sprawa

2. Nie pamietam dokladnych godzin. Ty robisz to co gre poslij mi pierwsze lepsze twoje demo z obojetnie jakiego dnia, a nawet w nim ci to udowodnie

3. Historie kickow da sie sie sprawdzic tych twoich notorycznych za ping. Nic z tym nie robisz tylko  wracasz do gry z tym samym lagiem.

4. Kilka razy robiles ssy graczą.  Jak ty ich powiedz mi plynnie sprawdzasz na spect jak ciebie nawet serwer co chwile wywala za lagg. Robisz je w ciemno ?

5.. Kicki za spect -  nie wiem w ogole o czym napisaleś bo nawet o tym nie wspomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Poproszę o jakieś dowody a jak nie to skarga kosz i po temacie 🙂

Nick jeden ustaw czytałeś regulamin 🙂

Pisze na sayu  Specty do gry 

Daj dowody i po sprawie a jak nie masz to skarga kosz 

🙂

 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu sebek.xD

Dorzucam do swojej skargi brak znajomosci regulaminu  przez admina 😄

 

 

Ktory punk zabrania mi grania na moich kilku nickach zaleznie jak sobie chce?

Z tego co mi wiadomo nie mozna nikogo nim obrazac, stosowac ciagu tych samych znakow jakich nie mam, nick nie moze nawiazywac do komunizmu faszyzmy etc itp.

 

Zlamanie kolejnego pkt regulaminu  

Maksymalny dopuszczalny ping wynosi 90, przekraczając go możemy się spodziewać - Kick | 5min | 30min    to ty co 30 min powinienes dostac bana na 30 min 😄     dowody wrzucę.. musze odszukac ktorąs z twoich gier. 🙂 mniemam iz mam na to 24 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Temat zamykam na prośbę autora ale proszę @ 4003996-christmas-emoji-love-santa-icon. sebol~  o pilnowanie swojego pingu, który wiem, że lubi czasem skakać. 🙂 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.