Skocz do zawartości

Serwer [*ONLY AIM/FY*][VOTE HS]


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Cześć Hej Witam 🙂 Niektórzy Mnie kojarzą z serwera FFA, tam zaczynałem ogólnie u Was Grę i Kariere:) . Sieć coraz bardziej się rozwija i bardzo Mnie to cieszy, dołączyłem już do Was z jednym serwerem i chciałbym dołączyć drugi serwer , ponieważ współpraca idzie bardzo Celująco . Potrzebni będą na pewno Admini i może się znajdzie ktoś chętny jak również na drugi serwer. Nwm czy wspominałem, Mam 28 lat i mieszkam w Krakowie. Czas Mi czasem nie pozwala żeby wszystko ogarnąć , ale staram się jak mogę:) Jestem osobą na która zawsze można liczyć , chętnie pomogę jak mam czas w różnych rzeczach. Reklama po mojej stronie , jak będe miał kryzys pewnie poprosze o pomoc 😄
Inni Opiekunowie: rjh
Typ Serwera: AIM/FY + VOTE ONLY HS
Ilość Slotów: 9 na początek ale zawsze można zwiększyć:)
Link GameTracker:
https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.88:27150/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Lubie pozytywną współpracę 🙂 - Resztę wyżej opisane
Kontakt: Forum i w końcu ogarnąłem nowego STEAMA NICK: rohir456 nick do dodania 🙂
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): TAK

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pewnie, że tak! Podsnie przekonuje i patrząc po awp pewnie i ten serwer odniesie sukces.  😁

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapraszam na pw w wolnej chwili.

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.