Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE] Kandydant na admina !


Nie Fart

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Karol


Nick:

Nie Fart


Wiek:

22


Link do gametrackera:

http://www.gametracker.com/player/Nie Fart/91.224.117.74:27395/


Link do banid-a:

http://banid.pl/kto?to=0:1:12626759


Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:

Ponieważ zacząłem u was grac i gram codziennie, ale z rana latają odpały, adminów nie ma zawsze, a chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze, żeby "czystym" graczom zapewnić komfort z gry :)


Mikrofon(TAK/NIE):

Tak


Czy miałeś kiedyś Admina?:

Tak


Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:

Tak


Znajomość Komend Amxx?(0-10):

9-10


Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):

Tak


Coś o sobie:

Nie wiem do jakiego typu ludzi się zaliczam. Jestem głupi, ale całkiem inteligentny. Lubię dużo wiedzieć na temat innych ludzi, chociaż ta wiedza wcale nie jest mi potrzebna. Nienawidzę mojej nadwrażliwości, nienawidzę gdy mi nic nie wychodzi, nienawidzę swoich wielkich słabości. Jestem chłopakiem, który próbuje być miły dla wszystkich, jestem chłopakiem, który nie chowa się przed ostrymi spojrzeniami, jestem chłopakiem, który cieszy się z małych rzeczy, jestem chłopakiem którego wszyscy źle odbierają :D


Płatność:

Dogadam się z Malinką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie tylko:

- Chciałbym żeby ktoś spytał cie z komend z AMXX

- Złożyłeś odrazu świeżo podanie ( W sumie ja też lecz mam trochę wiecej godzin i nieco dłuzej tu jestem)

Jak narazie: NIE 

 

*Nie jestem na NIE bo ty mi w podaniu tak napisałeś*

*Poprostu wyrażam swoje zdanie*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Lecisz na rangi

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznać się z tym tematem http://cs-maliver.pl/topic/1717-skala-amxx/ .

 

Brakuje adminów w szczególności w porannych godzinach, Sanczo sam nie da rady, a mnie ostatnio też zbytnio nie było widać. (ale to się zmieni) 

Bardzo neutralnie jestem co do tego podania. 

 

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty chłopak.

 

Jestem na tak, czas się nadrobi. 

 

Bye - bo ty kurwa nie pchasz się na rangi... Pomimo tego, że rek. na bl była zamknięta to napisałeś podanie - dostałeś rangę, pisałem do Ciebie, żebyś mi pomógł ocenić demko to nawet nie raczyłeś odpisać, jedynie zapraszałeś mnie do gry. Teraz pchasz się na redaktora fp, więc ogar dupe.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak ponieważ czas nadrobi, a dodatkowa para rączek się przyda, wiek idzie na jego korzyść to nie jakiś dzieciak co będzie za przeproszeniem za byle "gówno" banować :) Poza tym podanie konkretnie napisane, tylko płać składkę bo to rzecz ważna w utrzymaniu serwera/ów.  Jest jedna rzecz, która mi zawadza aczkolwiek znajomość AMXX wątpię, że znasz ją w takiej skali, więc tutaj można tylko się doczepić.

  • Lubię to! 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Podanie przyjmuje. Czemu?

Godziny nadrobi, widać po 2 dniach, że nie siedzi na serwerze z przymusu a lubi grywać. Po kolejne będę robiła lekkie odświeżenie listy adminów, bo rangi są rozdane niby pełno adminów a jak cziterzy są to nie ma komu wejść.

Jeżeli ludzie, których znam i zdobyli moje zaufanie leją teraz na obowiązki to nowi je pewnie z chęcią przejmą i pomogą. 

 

Tyle ode mnie. Proszę zgłosić się do mnie po admina.

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.