Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dorotka lat 6

Steam id lub IP: 83.28.233.173

Serwer: FFA

Data bana:  03.03.2022 chwilę temu

Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:654648573'
[AMXBans] Twoje IP: '83.28.23

 

Pan @ Rajczus FFA  nawet nie raczył posiedzieć na spect i popatrzeć co jest co, tylko z automatu wlepił bana za wh bez ssów. Pozdrawiam serdecznie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Link do demka : https://e94.hltv.org.pl/srv72835/HLTV-2203031859-de_eldorado.dem.zip

 

Gracz przykuł uwagę perfidnym wyczuciem gdzie przeciwnik się pojawi. 
Szczególnie należy zwrócić uwage na moment demka od 10:53 do 11:20 gdzie pierw gracz w wyskoku zabija mnie, po chwili dąży w drugi punkt i już przez ścianę namierza gracza który spaceruj na "Shifcie".

Być może zbyt szybko wyciągnąłem wnioski, zbyt krótko obserwowałem gracza, ale to moim zdaniem jeden krótki dowód który mówi sam za siebie. 
Rozumiem, że dowód jak i nagranie jest krótkie jak i zarówno nie wystarczające za co mogę jedynie przeprosić administracje, deklarując się, że następne nagrania będą pełne i bardziej szczegółowe.

 

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Na demku nie ma nic co mogło by wskazywać, że podejrzany ma wh. Następnym razem daj ss'y, bądź oglądaj dłużej jak sam napisałeś wyżej. Po jednej rundzie nic nie można wywnioskować. UB

 

odbanowany.png

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.