Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: policja 997

Steam id lub IP:STEAM_0:1:34224576

Serwer:dd2

Data bana:teraz

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Вы были забанены на этом сервере!
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ CS-Maliver.pl
[AMXBans] Причина: 'Czitowanie'
[AMXBans] Продолжительность: 'навсегда'
[AMXBans] Ваш SteamID: 'STEAM_0:1:34224576'
[AMXBans] Ваш IP: '79.163.163.4'
[AMXBans] ===============================================

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • archonek zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana
  • Premium+

1:17
1:38
7:02
7:03
W każdym celownik obok głowy.

 

Demo: https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2203082324-de_dust2.dem.zip

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd

1:17 - Odpal sobie może w 1/4 i widać delay strzału i celownik pokrywający się na hitbox głowy czysto -b

1:38 - to samo 1/4 widać celownik na głowie normalny hitbox i hs -b

7:02/03 - zwykłe fragi w głowe -b

 

Doedukuj się wariacie, bo ani to Ci nie wychodzi, ani palenie ludzi za bh. pozdro

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google.pl - treść " STEAM_0:1:34224576" Widac wszyscy ci ludzie z kilkunastu sieci w Polsce się nie znają .

Malinaa. ,

Post nic nie wnosi do sprawy ub.

Ostrzeżenie słowne. 

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sandra Sandra - Nie wypowiadaj się w tematach które Cię nie dotyczą. Co do banów, są one z dawna. Na mejnie którym sama mnie rozpisywałaś ani jednego bana nie ma a jest przegrane 2000+ godzin. Także kiś bączka w dupci :5498_catJAM:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1:35 - dla mnie to nie są naturalne ruchy podczas strzelania, widać że celownik zatacza koło przy strzałach.

5:26 - też moim zdaniem ruch nie jest naturalny tym celownikiem.

6:29 - skany na komin z trzęsącym celownikiem.

6:56 - akcja na długiej i też celownik chodzi.

 

Dziwie się, że tak machasz myszką, przyśpieszasz i jesteś w stanie w ogólnie cokolwiek zauważyć i jeszcze zabijać.

Rozmyślam nad tym czy nie masz jakiś komend/skryptu np Faster Movement, aby tak szybko się przemieszczać, co przy tym skakaniu dodatkowo by Ci to ułatwiało. 😉

 

Proszę o wypowiedź jeszcze @ Apostrof .

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:35 - ? zwykła seria i duck na lewo/prawo i tak na zmianę. -b

5:26 - ? nie rozumiem twojego pojęcia "nie jest naturalny tym celownikiem" - przecież żadnych szejków, żadnych trzęsiawek tam nawet nie było. Zwykły strzał z gaila z normalnym rozrzutem. -b

6:29 - zwykłe fullauto w komin, ruszając myszką w lewo i prawo. -b

6:56 - tak samo zwykły frag -b

 

zwykłe fragi, wydaję mi się, że próbujecie na siłę coś tu znaleźć, ale nawet chcąc nie chcąc nic tam podejrzanego nie znajdziecie, bo wszystko jest czyste ;pppp

 

A jeszcze odniosę się do twojej ostatniej wypowiedzi, nie musiałbym bo @ Apostrof wie co robię i jest to legalne na waszym serwerze tak samo jak na 90% innych serwerkach.

Robię sobie strefy, mam dużo fps - umiejętności robienia stref pozwalają mi się rozpędzać w powietrzu. Co do tego czy mogę kogoś zauważyć, tak i to łatwo. mam 240hz w monitorze, więc jak latam to rozgrywka jest strasznie płynna + często patrzę na radar i widzę gdzie moi sojusznicy są a gdzie nie. Tam gdzie ich nie ma, to najprawdopodobniej jest opponent do zabicia. Więc orientuję się gdzie są wrogowie na mapie. 

 

Co do tych komend/skryptów - Komend i skryptów nie mam żadnych, sam udostępniam swoje configi na YT i nic tam nie ma. Ani jednego aliasa, bądź innego skrypcika. 100% clear

Co do czita "fastermovement" xD to nie ma takiego czita. Jest tylko strafehack, ale działa on tylko na serwerach które mają wysoką wartość komendy  sv_airaccelerate ustawioną. U was na serwerze jest domyślna wartość 10. Więc gdybym miał jakieś czity jak ty to nazywasz "movementhack" to tak czy siak by nie zadziałały.

 

Umiejętności chcecie pokryć czitami, skryptami.  :1146_dance:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz sobie fov bo strzelasz obok modelu a siada na model

 

masz złe sety mordeczko,dzieje się tak jak fov jest zbyt duzy w porownaniu do smootha 😉

 

fov musi byc 2x mniejszy niz smooth inaczej bedzie to wygladac jak u ciebie ze strzelisz obok głowy a tu cyk banieczka fajniutka. 

 

juz nie komentuje Twojego movementu ktory nie jest naturalny tylko zautomatyzowany ale juz to przerabialem z toba na innej sieci 😉 

 

pozdro i nie pal sie na mainie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Zamykam temat bo robi się niepotrzebny spam. Apostrof otworzysz sobie jak będziesz miał taką potrzebę.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zobaczę wszystko od a do z i rozpiszę od mojego punktu widzenia. Czekajcie na edycje mojego komentarza.
@ archonek  @ kU6OC3u.png Smilee  @ Malinaa.

1:17 - Zwykły strzał w głowę, w 1/4 w momencie strzału celownik faktycznie
pokrył się z głową. b-
1:35 - Był to zwykły rozrzut, żadne zataczanie kółek.  b-

1:38 - 1/4 klatka po klatce strzał deeelikatnie obok głowy. Mógł to być piękny
hitbox gry/fov w aimie. b+/-

5:26 - Zwykły ruch celownikiem AAALE! Przed fragiem padły sgs'y. Okej spoko jak
ktoś się odbije raz, to już daje małą przewagę, lecz dwa to speeda nabiera nawet:) SGSb+

6:29 - Efekt dzinego celownika - blisko ściany na kucaka fullauto z myszką w dół + prawo lewo b-

6:56 - Czysta akcja na lonu b-
7:02 - https://imgur.com/a/aVQ6PbI Pozycja celownika w momencie pierwszego strzału.
Po nim celownik był dokładnie po drugiej stronie strzału gdzie poleciał drugi pocisk.
Ponownie jest to sytuacja nie do stwierdzenia, mogła być to kontrola fullauto bądź sety. b+/-
Drugi frag z tej czasówki:  https://imgur.com/a/sJWstuJ Tutaj już to wygląda jak jakiś wspomagacz.
Taka sytuacja nawet "czysty" gracz może mieć taką akcje.. b+


W skrócie z tych czasówek wynika tak:
3 akcje czyste, 2 może to może to (nie wiadomo), 1 akcja spalona moim zdaniem.
A no i dodatkowy plusik za sgs'y. Znając życie i archonka to bym znalazł jeszcze
z 5 takich akcji z sgs na tym demku. 

Reszta należy do Ciebie @ Malinaa. nad werdyktem.

  • Lubię to! 2

nonsteam.thumb.png.c6824d8e8e58fab1b0ed70b3d20dd32d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bana zostawiam na tydzień jeszcze za sgs, bo byłeś już o nie wcześniej upominany. Następnym razem będzie perm.

Polecam zobaczyć nowy pkt. w regulaminie serwera.

 

Demko obejrzałam jeszcze raz aby się upewnić i nie mogłabym dać perma w tym przypadku z czystym sumieniem dlatego aktualnie tydzień za sgs i będziemy czekać na kolejne wykroczenia. 🙂

 

zbanowany.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.