Skocz do zawartości

Odpowiedzi - Justyna.


Justyna.

Rekomendowane odpowiedzi

@ Pyskata

[P] Jak trafiłaś na sieć maliver? 

[O] Napisał do mnie @ Marcin.exe  z zapytaniem czy nie pomogłabym troszkę w ogarnięciu obecnego serwera DD2 #1, więc się zgodziłam, bo czemu by nie, w tamtym czasie miałyśmy z Sandrą "postój" z naszym DD2 #2, więc nic nie stawało na przeszkodzie by pomóc przy serwerze. Następnie napisała do mnie Agata i się dogadałyśmy, potem również pomagałam przy stawianiu FFA i tak wyszło, że postanowiłam tutaj zostać na dłużej, a także widząc, że panuje przyjazna atmosfera na sieci jak i na serwerach to z Sandrą postanowiłyśmy, że zawitamy tutaj także z serwerem 😉 

[P] Co Ci działa na nerwy?

[O] Dwulicowość i ludzka głupota

[P] Jak lubisz spędzać wolny czas? 

[O] Uczyć się angielskiego, oglądać seriale, ostatnio zaczęłam uczyć się pisać pluginy, ale szczerze mówiąc marnie mi to wychodzi, ale możliwe że za jakiś czas będzie postęp, no i oczywiście grać w CS'a 😄 

[P] Co uważasz o administracji forum? 

[O] Bardzo pomocni i komunikatywni co można zauważyć na czacie forum. Też bardzo podoba mi się to, że nie ma tutaj faworyzacji, po prostu jak ktoś zrobi coś źle, to za to odpowiada i nie ma czegoś takiego, że to mój kolega więc można odpuścić. Widziałam już taką "faworkę" na wielu innych sieciach, dlatego doceniam takie podejście tutaj.

[P] Lubisz pracę zespołową?

[O] Tutaj bardzo wiele zależy od ludzi w niej, bo są tacy z którymi naprawdę dobrze się pracuje, ale i też tacy co swoim zachowaniem bardzo działają na nerwy, więc ani tak ani nie

[P] Co sądzisz na mój temat? 

[O] Jesteś w porządku, zawsze jak napisałam do Ciebie z jakąś prośbą w dziale DD2 #2 czy z czymkolwiek innym, to nigdy mi nie odmówiłaś pomocy, tak więc bardzo doceniam. Chociaż znajdą się minusy... za szybko się denerwujesz i bardzo poważne objawy sklerozy 🤣

[P] Ulubiona pora roku? (Dlaczego akurat ta)

[O] Wiosna, dlatego że jak dla mnie pogoda jest w sam raz, jestem osobą, która nie lubi gdy jest za gorąco, ale też nie lubię kiedy jest za zimno. Chociaż kiedyś moją ulubioną porą roku o dziwo była zima z tego względu, że nie ma wtedy irytującego robactwa

[P] Jakiej aktualnie słuchasz muzyki przy odpowiadaniu? 

[O] Nie słucham teraz żadnej muzyki

[P] Co uważasz za swój największy sukces?

[O] Póki co nie czuję abym w czymś osiągnęła jakiś mega sukces, tak naprawdę wszystko przede mną 😉 

[P] Co najbardziej cenisz w ludziach?

[O] Lojalność, szczerość, pomoc

[P] Co jest Twoim zdaniem, najważniejsze w życiu?

[O] Szczęście i zdrowie moje i moich bliskich

[P] Jakie jest Twoje motto życiowe?

[O] Nie mam żadnego

[P] Masz jakiś talent, pasję? Co jest Twoim hobby?

[O] Uwielbiałam grać w koszykówkę i siatkówkę, ale później gdzieś to zanikło niestety, już chyba zdążyłam nawet zapomnieć jak się w to gra 😄 lecz czasami mam naprawdę ochotę pójść i znowu sobie zagrać jakiś meczyk. Mam nadzieję, że za jakiś czas to się uda 😉 

[P] Pieski czy koty?

[O] Pieski!

[P] Jakie jest Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa?

[O] Beztroskie życie, całe dnie spędzone z innymi dzieciakami na dworze i zero zmartwień, a jedynym problemem wtedy było to, że gdy nie zjesz obiadu to nie wyjdziesz na dwór 😄 

 

Nominuję: @ Mrs.Psycholka

  • Lubię to! 3
  • Ulalala! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Justyna. napisał:

[P] Jak trafiłaś na sieć maliver? 

[O] Napisał do mnie @ Marcin.exe  z zapytaniem czy nie pomogłabym troszkę w ogarnięciu obecnego serwera DD2 #1, więc się zgodziłam, bo czemu by nie, w tamtym czasie miałyśmy z Sandrą "postój" z naszym DD2 #2, więc nic nie stawało na przeszkodzie by pomóc przy serwerze. Następnie napisała do mnie Agata i się dogadałyśmy, potem również pomagałam przy stawianiu FFA i tak wyszło, że postanowiłam tutaj zostać na dłużej, a także widząc, że panuje przyjazna atmosfera na sieci jak i na serwerach to z Sandrą postanowiłyśmy, że zawitamy tutaj także z serwerem 😉

No i fajnie wyszło, dobrze Cię tu widzieć 😄

  • Super! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.