Skocz do zawartości

#13 w ogniu pytań - Kyczuu


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na trzynasty ogień idzie: @ Kyczuu Only DD2

Admin z kilkutygodniowym stażem, mający duże zaplecze doświadczeń.

Jego uwagę przykuwają podejrzane nicki, a sprawowanie funkcji przychodzi mu z łatwością.

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?

Dokładnie nie pamiętam nawet kiedy zacząłem tu grać. 😄 Było to na pewno z rok temu, jak nie dłużej... Początki wspominam tak średnio, bo pamiętam że @ Marcin.exe nie dawał mi żyć na tym serwerze. 😞 Non stop mnie zabijał. Po za tym spotkałem tu kilka osób, z którymi grałem na innych serwerach i spodobała mi się atmosfera na serwerze.

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze? 

Ojejku. 😄 Lubię sobie sprawdzać graczy z dziwnymi nickami, to taki mój fetysz Cs'owy xd.  Często też sprawdzam kto kampi na respie. 

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?

W sumie nic mnie nie skłoniło. Prosiłem na czatboxie aby jakiś admin wbił na dd2 i ktoś napisał abym złożył podanie. Chwilę pomyślałem i złożyłem. 

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

 Miałem przez kilka lat swoją sieć, więc jestem już starym wyjadaczem. 😄 Niczego nie musiałem się obawiać. Jak pierwszy raz miałem styczność z adminem, to bałem się że nie będę umiał ogarnąć komend i nie dam sobie rady z adminowaniem. 

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Opanowanie... Od zawsze było to moją słabą stroną i w życiu realnym i jako admin. Czasem po prostu irytuje mnie zachowanie ludzi i brak zrozumienia. Można im tłumaczyć bez końca, a i tak nic to nie daje. 

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?

Nie odczuwam żadnych różnic... Jak dla mnie admin to taki sam gracz jak inni, tylko ma dodatkowe funkcje.

 

7. W jakich momentach bycia adminem  odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

Teraz już nie odczuwam żadnej presji. Kiedyś bardzo irytowało mnie jak ludzie traktowali adminów jak roboty, roboty które wszystko na raz widzą.,. Ahhh i te pretensje jak nie dawałem komuś bana, bo nie był cziterem.

 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Chyba nie ma takiej rzeczy, która sprawiała by mi trudność.

 

9. Co Ci sprawia największa frajdę na serwerze?

Gra sama w sobie. 😄 Na DD2 jest mega atmosfera wieczorami. 😄 Jest paru wariatów ,którzy potrafią poprawić humor. 

 

10. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcą zacząć swoją przygodę na serwerze?

-nie bać się

-nie być stronniczym

- nie ulegać presji graczy 

- mieć swoje zdanie

- wykonywać rzetelnie swoje obowiązki 

- nie nadużywać swoich przywilejów

 

11. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Z łatwością to wiadomo, że za czity, 😄 cziterów trzeba tępić. Chwil zawahania z reguły nie mam. Czasem gdy ktoś niestosownie się zachowuje, to zastanawiam się czy upominać go po raz kolejny, czy dać mu chwilę na ochłonięcie. 

 

12. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji?

Opanowania... Chociaż dalej się tego uczę. 😄 

 

13. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

Nie mam żadnej motywacji, to już nie te czasy. 😄 Po prostu sporo gram, więc zawsze mogę jakoś pomóc przy okazji.

 

14. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Powinien być miły, opanowany, bezstronny, sprawiedliwy no i w miarę możliwości kulturalny.

 

15. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

 Z tych podstawowych rzeczy to celowanie, ruch po mapie, strzelanie. W niektórych przypadkach lubię też sprawdzać sobie demko jakiegoś osobnika. Z demek można dużo więcej wyczytać.

 

16. Jakim adminem jesteś?

To już raczej nie mi oceniać. 😄 Staram się jak najlepiej spełniać swoje zadanie, a to jak mi to wychodzi powinni oceniać gracze. Od siebie mogę powiedzieć, że staram się być sprawiedliwy, nie faworyzuje graczy.

 

17.Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Chciałbym życzyć wszystkim jak najlepszych wyników na serwerach. 😄 Tym którzy się szybko denerwują i zniechęcają, chciałbym powiedzieć aby potraktowali grę jako zabawę, a nie rywalizacje. Chciałbym również wszystkich serdecznie pozdrowić!

 

Dziękuję za wzięcie udziału @ Kyczuu Only DD2 .

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zmienił(a) tytuł na #13 w ogniu pytań - Kyczuu
  • Właściciel

Opanowanie jest zapewne, bo nigdy nie zauważyłam wybuchu czy też nie dostałam skargi na Ciebie. Oby tak dalej. :pepeLove:

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tutaj zobaczyć troszkę indywidualnego podejścia. Schematycznie zadawane pytania w szerszym rozrachunku powodują powstawanie schematycznych odpowiedzi. Jednostkowo fajna praca i plusik za poświęcony czas.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.