Skocz do zawartości

Podanie na opiekuna Neyst I OnlyMirage


Neyst

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Imię: Jakub

 

Wiek: 17 

 

Nick: Neyst

 

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:182187541

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Serwer narazie się rozwija, potrzebna wam jest pomoc. Ja jako opiekun jestem w stanie zaoferować dużo, między innymi co jakiś czas mogę kupować reklamę na serwer, reklamować nasz serwer na różnych forach, dbać o porządek na serwerze oraz sprawdzać aktywność administracji serwera tak aby właściciele mieli mniej do pracy. 

 

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: OnlyMirage

 

Dlaczego akurat ten serwer?: Sam tryb, który jest na serwerze jest super. Trzeba tam naprawdę poświęcić dużo czasu, żeby coś osiągnąć, taki serwer mi najbardziej odpowiada. Z tego powodu ubiegam się o rangę opiekuna. 

 

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak kilka razy, oraz właścicielem serwera o podobnym trybie. 

 

Znajomość amxx i panelu (0-10): Moja znajomość SM (SourceMode) jest na wysokim poziomie - 10/10

 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Dałbym radę kupować reklamy co jakiś czas, a serwer po paru dniach powinien wstać na nogi. 

 

Coś o sobie: Jestem Jakub, mam 17 lat uwielbiam grać w csa. Moje ulubione sporty to koszykówka oraz bieganie. W csa gram od 6 lat, 1.5 roku temu posiadałem własny serwer przyłączony do innej sieci, która się rozpadła. Z tego powodu musiałem zamknąć swój projekt. 

@ Tysiek

Edytowane przez Neyst
  • Hajs się zgadza! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK!

Znam go dość długo i wiem, ze zna się na tej robocie!

Posiadał serwer na moim forum ale wyszło jak wyszło ze musiałem rozwiązać forum.

Wiek 

Rozpisał się dość ładnie choć mogło być lepiej nie ukrywam

Serwerowi przyda się pomocna dłoń, dużo go widuje na serwerze a czasem nawet siedzimy tam sami i zapraszamy znajomych żeby z nami grali.

Starać się stara! Za to wielki +!!!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze nie znam Cie, nie zamieniłam z Toba ani słowa. Na serwerze nie zauważyłam, abys cos pisal czy mowil, więc mam nadzieję że ta komunikatywność sie poprawi.

Tak czy siak dałabym szansę,  bo  @ Tysiek szukał i tak Opiekuna, a pełnisz juz funkcje admina, wiec całkiem z 'przypadku' nie jestes. 😉

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin musi choć trochę wykazywać aktywność na forum, a opiekun jeszcze więcej, a u Ciebie tego brak. Jedno podanie, jedna propka, drugie podanie. Jakbyś chciał ogarnąć sprawy adminów na forum, nie przesiadując nawet godziny dziennie na forum. 

Druga sprawa, znajomość SourceModa na poziomie 10/10, czyli byłbyś w stanie z palcem w nosie napisać trade między graczami, jak sam zauważyłeś bardzo by się to przydało, chyba że chodziło Ci tylko o znajomość panelu sm_admin oraz o komendy admina/właściciela serwera

Trzecia sprawa, widać że jesteś bardzo niecierpliwy skoro nawet oznaczyłeś Tyśka, aby zobaczył Twoje podanie....

 

Pomoc finansowa to nie wszystko ;x Ja jestem aktualnie na nie i nie bierz tego jako atak na siebie, ale moim zdaniem najpierw trzeba się chociaż trochę wykazać, przed otrzymaniem rangi, a nie dopiero po 

 

Pozdrawiam :pepeLove:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Odrzucam - brak aktywności na serwerze + odebrany admin.

 

podanie-odrzucone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.