Skocz do zawartości

Opiekun OnlyMirage [♥D + L♥ 13k HRS]


ScoutStarSE

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

Imię: Damian

 

Wiek: 19

 

Nick: ♥D + L♥ 13k HRS

 

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:531651599

 

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Spędzam sporo czasu na serwerze oczywiście w wolnym czasie. Chciałbym pomoc Wam z serwerem. Sam kiedyś prowadziłem dużo serwerów. Większość adminów znam i raczej mam z nimi dobry kontakt chociaż próbuje mieć.

 

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only Mirage

 

Dlaczego akurat ten serwer?: Opiekuna na serwerze nie ma. A szczerze mówiąc przydał by się opiekun. Serwer się rozwija cały czas. Sam serwer i jego tryb jest naprawdę ciekawy. Szczególnie, ze ciężko jest znaleźć taki tryb w cs:go. Żeby coś osiągnąć to trzeba dużo grać 

 

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Oczywiście na paru znanych forach i również prowadziłem swoje serwery cs1.6 i cs:go

 

Znajomość amxx i panelu (0-10): Znajomość SM jak najbardziej 10/10

 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście, będą kupowane różne reklamy na serwer + robione jakieś eventy

(Czasem może być trudno z powodów iż samo paliwo dużo aktualnie kosztuje a w Szwecji pomału wszystko drożeje 😕)

 

Coś o sobie: Mam na imię Damian. Przeżyłem aktualnie już 19 wiosen. Uwielbiam grać w piłkę ręczna w sumie od 8lat gram w klubie IK Bolton. Jest to Szwedzki klub gdzie atmosfera jest naprawdę przyjemna. Ale wracajmy na mój temat 😄. Jestem graczem Csa od ponad 6 lat i przegrane mam ponad 13K już w tej gierce. Lubię grać w wiele gier to jest miedzy innymi moje hobby. Zajmuje się również tworzeniem stron internetowych. Mieszkam z Dziewczyna ( Szwedka ) od ponad 6lat w Szwecji. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć. Nie lubię zbytnio o sobie opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się kolego pośpieszyłeś, posada opiekuna serwera to odpowiedzialne stanowisko.

 

- Forum całkowicie leży, zero jakiejkolwiek aktywności  z twojej strony, w dziale serwera nie ma ani jednego twojego wpisu.

- 10 dni temu zostałeś przyjęty przez szybką rekrutację, od tego czasu spędziłeś 541 minut na serwerze czyli całe 9 godzin z hakiem https://www.gametracker.com/player/♥D %2B L♥ 13k HRS/54.38.142.181:30000/

- łączny czas forum 3h, łączny czas na serwerze 9h - podsumowując up ^

 

Myślę, że powinieneś trochę bardziej się zaangażować w życie serwera, jak i forum

 

Na NIE

  • Super! 1

CmZZVhA.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Mało udzielasz sie na forum - potrzebuje aktywnej osoby i na serwerze i na forum.

Na serwerze jesteś, widuje Cię ale forum olewasz. 

 

Niestety musze odrzucić Twoje podanie na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

podanie-odrzucone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.