Skocz do zawartości

Podanie na opiekuna ONLY MIRAGE


Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Piotr

Wiek: 24

Nick: Mister Ambalabamba

Link do banid: KLIK

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Chciałbym trochę odciążyć właścicieli i trochę im pomóc przy prowadzeniu serwera. Na forum jestem często, więc też sprawy forumowe byłyby szybko ogarniane

Jakiego serwera chciałbyś zostać Opiekunem: Only Mirage CS:GO

Dlaczego akurat ten serwer?: Bo z obecnych serwerów na CSM, gram tylko na nim i chciałbym, aby się rozwinął. (tak jeśli nie zostanę opiekunem, też się rozwinie)

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Taaak, byłem kiedyś na posadzie opiekuna w CS:GO, ale nie serwera only mirage

Znajomość sourcemod i panelu (0-10): Znajomość panelu admina b. dobra, natomiast skala znajomości SourceMod to każdy patrzy na to inaczej, zważywszy że nie macie ogólnie rozpisanej skali znajomości w punktach ^^. Wracając do pytania, FTP/edytowanie cvar'ów/lekkie modyfikacje pluginów na tak, natomiast zaawansowanego pluginu czy paczki serwera od 0 nie napiszę 🙂 

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Oczywiście, że tak

Coś o sobie: Nie lubię pisać o sobie, więc tak w skrócie. Jestem po technikum informatycznym, ale nie poszedłem w tę stronę i pracuję jako sterowniczy linii produkcyjnej 🤷‍♀️ W wolnej chwili, czas spędzam na komputerze, głównie na grach, słuchaniu muzyki lub przy aucie (jak nie mam nic do zrobienia "wkoło domu"). Ciężko wyprowadzić mnie z równowagi i nie będę pisał, że świetnie pracuję w grupie ludzi, bo z niektórymi na prawdę się nie da, ale czasem trzeba ^^. Trzymajta się ❤️

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee, no przecież nie ma co się rozpisywać, same minusy.. a tak na poważnie 

 

Tysiek  szukał opiekuna podobno, i jest tutaj kompetentna osoba na te stanowisko

 

+ wiek

+ Skoro posada opiekuna już była posiadana to raczej " wie z czym to się je "

+ Aktywność też jest zauważalna na forum jak i serwerze

+ FTP "też" ogarnięte 

 

Co to paczki, to po ogarnięciu pluginów byś ją zrobił, wystarczy je zsumować w jedność haha

 

Nie od razu wybudowano Rzym, żeby poszerzyć swoje kompetencję w danej dziedzinie to trzeba od czegoś zacząć 

 

Na TAK

CmZZVhA.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Jako jedyny spełniasz moje warunki - aktywność na forum jak i na serwerze. 

Interesujesz się serwerem - co widze po Twoich propozycjach jak i aktywności.

 

Przyjmuje Cie na Opiekuna Mirage

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.