Skocz do zawartości

P&O saju - odpowiedzi


Pyskaty

Rekomendowane odpowiedzi

Pyskata.

[P] Skąd pomysł na taki nick ?

[O] Z początku było Sajko (dokładnie nie wiem czemu, ktoś kiedyś tak o mnie mówił xD) więc pod takim nickiem grałem ale przeważnie mówili saju (bo prościej xD) więc tak zostało :D

[P] Jakiej muzyki słuchasz ?

[O] Słucham głównie rapu ale ogólnie to wszystkiego co w ucho wpadnie z wyjątkiem discopolo xd

[P] Masz rodzeństwo ?

[O] Siostra, 7lat

[P] Wstawisz zdjęcie z napisem "Lejde Malina" ?

[O] Może potem ^.^

[P] Co uważasz na mój temat ?

[O] Bardzo pozytywna osoba, znam od jakiegoś może roku, graliśmy pare razy w go xd fajnie się z tobą rozmawia :D

[P] Z kim z forum masz najlepszy kontakt ?

[O] Hanq6 ;)

[P] Masz dziewczynę/chłopaka ?

[O] Nie :x

[P] Wolisz psy czy koty ?

[O] Zdecydowanie psy, ale do kotów nic nie mam :D

[P] Co uważasz na temat emigrantów w Polsce ?

[O] Niech sobie będą, mi nie przeszkadzają dopóki nie będą mi działać na szkodę... w końcu też ludzie :)

 

Twist

[P] Jaki stosunek masz do Policji, a jaki do wymiaru sprawiedliwości?

[O] Jeżeli dobrze zrozumiałem... Moim zdaniem oby dwa te organy w Polsce kuleją... Nie będę się rozpisywał na ten temat bo nie skończę nigdy, oczywiście sądy nie zawsze źle postępują ale zbyt często wpie*dalają się z butami w nieswoje sprawy które nikomu na szkodę nie robią i często mówiąc że robią dobrze... tylko pogarszają sytuacje, to samo policja

[P] Uważasz, że za brudy na stadionach i pod stadionami, a także podczas demonstracji i manifestacji odpowiadają kibole ?

[O] Nie mam zdania

[P] Jak byłeś mały to kim chciałeś zostać ?

[O] Żołnierzem ;)

[P] Czemu ludzie uważają, Straż Pożarną za wspaniałą formację, przecież w rzeczywistości wyjeżdżają bardzo rzadko (lenie)

[O] Mimo wszystko, jak trzeba to narażają swoje życie wchodząc do płonących budynków żeby wyratować mieszkańców itp.

[P] jak sądzisz, co było przyczyną tragedii w Smoleńsku ? dlaczego tak uważasz ?

[O] Ile wypadków już samolotowych w historii było... jak na moje to wypadek jak każdy inny a oni robią aferę bo to jakiś gościu w garniturku zginął który nazywał się prezydentem... 

[P] Uważasz, że zerwanie negocjacji z Airbus Helicopters i zmiana kupna Black Hawk'ów jest dobry krok rządu?

[O] Nie jestem w temacie, nie mam zdania xd 

[P] Jak trafiłeś na forum?

[O] Grałem na poprzedniej sieci na której malina miała serwer 4maps dosyć długo, przyzwyczaiłem się do ludzi, serwera i Malinki ^.^ Jak poszła na swoje to postanowiłem też przyjść bo w sumie grałem tam tylko ze względu na fajną atmosferę którą tworzyli ci ludzie ;)

[P] Co czujesz w sytuacjach stresowych?

[O] Jeżeli chodzi o stres np. przed dentystą czy coś podobnego to czuję ból brzucha i nie wiem czy coś poza tym xd Nie skupiam się wtedy zbytnio na niczym

[P] Czy miewasz problemy z opanowaniem gniewu

[O] Oj tak... ale pracuję nad tym od jakiegoś czasu :)

[P] Jak znosisz porażki ?

[O] Szczerze... to nie wiem xd Z jednej strony czuję złość, sam na siebie.. a z jednej strony porażki są motywujące do działania :D Czyli chyba jak większość ludzi, tak mi się w każdym razie wydaję 

[P] Dręczyłeś zwierzęta ?

[O] Jak byłem mały to pamiętam że kiedyś pająkowi nogi urwałem :( ale potem nie mogłem spać po nocach. Oprócz tego to nigdy żadnego zwierza nie skrzywdziłem i skrzywdzić nie zamierzam chyba że w obronie własnej 

[P] Jesteś subiektywnie stały czy obiektywnie elastyczny ?

[O] Jeżeli dobrze rozumiem to obiektywnie elastyczny xd 

[P] Wolisz chodzić w tiulu, być w ulu czy nie czuć bólu ?

[O] Raczej nie czuć bólu :D 

 

Hanq6

[P] Co wolisz, mieszkanie w bloku czy w domku jednorodzinnym

[O] Raczej że w domku jednorodzinnym :D 

[P] Jakbyś miał sobie wybrać obojętnie jaki samochód i dostać go za free to jaki to by był ?

[O] Dodge Charger  1970 <3 

[P] Twój ulubiony aktor i aktorka

[O] Jason Statham oraz Dwayne Johnson, nie wiedziałem którego wybrać xd a aktorka Jennifer Aniston 

[P] Wierzysz w duchy ?

[O] Niby nie, ale po obejrzeniu jakiegoś horroru często je widzę xd 

[P] Co byś chciał w życiu robić ? jaki jest twój cel ?

[O] Nie mam określonego celu w życiu, mam zbyt dużo pomysłów ;x

[P] Jakie zwierze chciał byś mieć, mogą to być nawet dzikie zwierzęta tylko wtedy było by oswojone np. Lew, puma itp...

[O] Wilka

[P] Jak byś miał okazję skoczyć ze spadochronem zrobił byś to ?

[O] Nie chciał bym umrzeć nie przeżywając niczego ciekawego w życiu ;) 

[P] Co cenisz w ludziach ?

[O] Szczerość, poczucie humoru i... nie wiem jak to nazwać.. nie bycie omamionym przez większość

[P] KFC czy MCdonald

[O] trudny wybór xd ale chyba mc ;) 

[P] twój ulubiony yt'ber ?

[O] Bungo21 (Bardziej streamer)

[P] Skąd pomysł na nick, czy inspirowałeś się inetkoxami ?

[O] Jak wyżej ;) koxów w to nie mieszaj :D 

[P] Wolał byś żeby na świecie był cały czas dzień czy cały czas noc ?

[O] Wolał bym raczej noc 

[P] Oglądasz jakiś serial ?

[O] Do niedawna "Z nation" tak to rzadko seriale oglądam

[P] Jakiej razy lubisz psy ?

[O] Owczarki niemieckie <3 

[P] Jakiego typu filmy lubisz ?

[O] Wszystkie po trochu xd a konkretnie nie oglądam raczej nic poza komediami/horrorami/akcji

[P] Jakie danie najbardziej lubisz ?
[O] Nie wiem czy to daniem można nazwać ale Pizze xd 

[P] Ukradłeś coś kiedyś ze sklepu ?

[O] Batoniki z kuzynem i czekoladę z kumplem xd 

[P] co o mnie sądzisz ?

[O] No tutaj bym mógł się rozpisać :DD Hmm... Dobry przyjaciel, można zawsze pożartować jak i pogadać o poważnych rzeczach, umie pocieszyć człowieka :D Nawet jeżeli dla kogoś wszystko niema sensu to on zawsze tej osobie oczy otworzy, Lubi pomagać i ogólnie godna zaufania osoba :) 

[P] Oglądałeś dobranocki ? jak tak to jaka była twoja ulubiona ?

[O] Niedźwiedź w dużym niebieskim domu :D 

[P] co byś zrobił jak byś rano obudził się psem i jak byś chciał coś mówić to byś tylko szczekał ?

[O] Najpierw bym się popłakał a potem poszedł obsikać murek xd

[P] Lubisz placki ?

[O] A kto nie lubi ? :D 

[P] Jesteś rasistą ?

[O] Nie

[P] Co uważasz o pedofilach?

[O] Stryczek 

[P] Jaki owoc najbardziej lubisz ?

[O] Banana xd 

[P] Chciałeś kiedyś kogoś zabić ?

[O] Niestety mnie ktoś kiedyś doprowadził do tego stanu ;x

[P] Jakich ludzi najbardziej nie lubisz ? chodzi o cechę charakteru 

[O] Fałszywych, zakłamanych, co udają przyjaciela a za plecami cię obrabiają na każdym kroku do momentu aż tego nie zauważysz i wtedy pokazują jacy są...

[P] Masz jakieś plany związane z grafiką ? chciał byś się tym kiedyś zajmować i na tym zarabiać ?

[O] Jak już mówiłem, na przyszłość nie mam określonych planów, jeżeli była by okazja to mógł bym na tym z chęcią zarabiać, czemu nie :D 

[P] Oglądałeś film "Noc oczyszczenia" ? jak tak to chciał byś żeby takie coś było w rzeczywistości ale na całym świecie ?

[O] Oglądałem, jak dla mnie to nawet powinno być.... ale nie tak że nagle by się zaczęło i skończyło, oraz że było by to zapowiadane, bo ludzie by się na to zbyt dobrze przygotowali, bogaci mieli by większe szanse itp. do tego w jedną noc zrobił by się ogromny syf.. Lepiej jak by się zaczynało małymi krokami i trwało cały czas

[P] Grywasz w fife ?

[O] nie

[P] interesujesz się światem piłki nożnej ?

[O] nie xd 

[P] Czy uważasz że każdy zasługuję na drugą szanse ?

[O] Tak, z wyjątkiem pedofilii, gwałcicieli, oraz morderców którzy zabijają bez konkretnych powodów

[P] Jak byś złowił złotą rybkę i miał byś jedno życzenie to jakie by było ? (nie można prosić o więcej rzeczy)

[O] żeby wszystko co mam w planach zrobić kończyło się powodzeniem :) 

[P] Masz jakiś swój ulubiony film który był by na liście top 1 ?

[O] Yhh xd duużo fajnych filmów już widziałem i ciężko było by mi jakiś konkretny na 1 miejsce dać, hmm... powiedzmy że "Jestem Legendą" Za klimat który lubię :D 

[P] Jak byś mógł zrobić żeby serial lub film stał się rzeczywistością to jaki byś wybrał ?

[O] Trudno coś konkretnego mi wybrać ale było by to coś w stylu "28 dni później" bądź "The Walking Dead" 

[P] Jak by wybuchła woja i miał byś okazję uciec z państwa to byś to zrobił czy byś walczył ?

[O] W tym państwie władze sprawują ku*wy i inne ścierwa, nie lubię tego kraju i nie miał bym zamiaru się dla niego narażać, już teraz planuję żeby stąd spierdolić xd 

[P] Jaką broń najbardziej lubisz w cs'ie ?

[O] AWP

[P] Wierzysz w historię z Adamem i Ewą ?

[O] Nie

[P] Co byś zrobił jak byś się obudził i nie było by żadnego człowieka na ziemi oprócz ciebię ?

[O] Biegał bym nago po ulicy xd 

[P] Co byś wziął ze sobą na bezludną wyspę ? tylko 3 rzeczy (nie było by tam zasięgu)

[O] Naładowany pistolet, siekierę i rolkę papieru toaletowego 

 

 

Hades

[P] Masz rodzeństwo ?

[O] Siostra 7lat

[P] Jak masz na imię ?

[O] Damian

[P] Jakie jest twoje hobby ?

[O] Sporo tego jest xd siedzenie przed kompem, bieganie po lesie, siłka (narazie tylko domowa :D) Oglądanie filmów, itd.... xd 

[P] Kogo z forum najbardziej cenisz ?

[O] Jednych znam lepiej, jednych mniej więc no... wszystkich cenie po równo :D ale jeżeli chodzi o to z kim się najlepiej dogaduję to Hanq6

[P] Pizza czy kebab ?

[O] Pizza

[P] Twój film miesiąca

[O] miesiąca ? hmmm... jeżeli chodzi o premiery w październiku to żadnego z tych filmów jeszcze nie widziałem, ale czekam na "Doctor Strange"  który w tym miesiacu ma premiera, a z filmów które w tym miesiącu oglądałem i miały niedawno premierę to trudno powiedzieć bo nie widziałem jeszcze z tego roku żadnych filmów wartych uwagi 

[P] cs 1.6 czy go ?

[O] Zdecydowanie 1.6 ale po 2 latach grania w go, ciężko mi się spowrotem do 1.6 było przyzwyczaić więc gram dalej w cs:go, powodem jest jeszcze to, że w 1.6 nie grane już są mixy, pcw, jakieś mniejsze turnieje chociaż itp... ani na esl ani nigdzie, jedynie na prywatnych serwerach

[P] czy wierzysz w zjawiska paranormalne ?

[O] To jest dziwne... bo czasem sam nie wiem w co wierze a w co nie xd 

 

 

Jakobinek

[P] Lubisz bawienie się grafiką ?

[O] Można tak powiedzieć, ale bawię się nią tylko jak nie mam nic ciekawszego do roboty :D 

[P] Jaka ranga w globalu ?

[O] Orzeł 

[P] Lody czy piwo ?

[O] :lodzik:

 

 

A nominuję @Yuuki Asakura :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.