Skocz do zawartości

Amxbans


Wesoly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem, że mój serwer nie łączy się z stroną amxbans.
W sql wszelkie dane do bazy danych podałem dobrze a w serwerze standardowo dopisałem do plugins.ini:

; AMX Mod X pluginy - Amxx.pl
amxbans_core.amxx
amxbans_main.amxx


Czy coś  gdzieś przeoczyłem? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Właściciel Serwera

Jakie logi?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L 04/02/2022 - 12:37:37: Info (map "de_inferno") (file "addons/amxmodx/logs/error_20220402.log")
L 04/02/2022 - 12:37:37: [AMXX] Plugin file open error (plugin "dd2_wyrzucanie_spect.amxx")
L 04/02/2022 - 12:37:38: [MySQL] Invalid handle: 0
L 04/02/2022 - 12:37:38: [AMXX] Run time error 10 (plugin "amxbans_main.amxx") (native "SQL_FreeHandle") - debug not enabled!
L 04/02/2022 - 12:37:38: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes).

w ogóle zapomniałem logów sprawdzić  w pierwszej kolejności :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Dopisz debug do amxbans_main.amxx

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dopisaniu:

 

L 04/02/2022 - 13:26:59: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Message: Access denied for user 'xxx_amxbans'@'xx.xxx.xx.xx' (using password: YES) (1045)
L 04/02/2022 - 13:26:59: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Query statement: 
L 04/02/2022 - 13:27:00: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Connection failed!
L 04/02/2022 - 13:27:00: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Threaded Query Error, Place: 16
L 04/02/2022 - 13:27:00: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Message: Access denied for user 'xxx_amxbans'@'xx.xxx.xx.xx' (using password: YES) (1045)
L 04/02/2022 - 13:27:00: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Query statement: 



Wygląda mi to na błąd z łączeniem z bazą a konkretnej z danymi chociaż, wszystkie wartości kopiowałem z instalacji amxbans na stronie www. MySql używam z hostingu www.


 

Dodałem jeszcze teraz na swoim hostingu www "Dostęp z hostów" podając tam ip serwera i w tym momencie strona amxbans zrobiła się biała a z logów serwera błąd powyższy znikną.



EDIT:

Nie wiem jak i jakim cudem, ale po jakimś czasie problem się rozwiązał sam. strona amxbans widzi serwer( coprawda nie tak jak powinna), ale wszystko działa i hula. Można zamknąć. Dzięki za chęć pomocy! 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.