Skocz do zawartości

#14 w ogniu pytań - szOk1


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

8aG2cen.png

 

Na czternasty ogień idzie: @ szOk1

Admin szybki jak błyskawica, od lutego stał się jednym z nich.

Ze spokojem wykonuje swoją robotę, a jedyną przeszkodą są szokujące flesze.

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer i jak wspominasz swoje początki?

Jakoś na początku lutego, szukałem sieci z dd2 i tak jakoś trafiło. Początek? Straszne drewno w ręce i śmiech ludzi na te plejsy, więc mile wspominam początek!

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Chyba nie posiadam żadnych nawyków.

 

3.Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem?

Do napisania skłoniła mnie dzicz panująca z rana, a do zostania atmosferka na serwie, jest masnoo.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko i dlaczego?

Niczego się nie obawiałem, nie ma czego się obawiać, tylko robić swoje.

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Gdy jestem w cugu strzelania ciężko zejść na specta, aby kogoś sprawdzić, więc to trzeba poprawić haha.

 

6. Jakie odczuwasz różnice między bycia adminem, a graczem danego serwera?

Takie, że mam więcej... Przywilejów? Może to słabe określenie, no ale więcej mogę hahah. Jakaś większa odpowiedzialność jest za to, aby dla ludzi przyjemniej się grało.

 

7. W jakich momentach bycia adminem  odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?

Nie odczuwam presji, podchodzę z twardą banią, nie dam sobie wejść na głowę, robię swoje i nie denerwuje się spamem czy płaczem "ile jeszcze?".

 

8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Ocenienie tych spoconych grajków na marnych setach od smajliego ;v A trudność wiadomo czemu, nigdy aż tak się nie zagłębiałem w te sprawy i momentami ciężko wychwycić dobrze wszystko.

 

9. Co Ci sprawia największa frajdę na serwerze?

Po prostu ludzie, każdy jest inny, każdy ma inne poczucie humoru, przez co jest ciekawie.

 

10. Jakie miałbyś rady dla początkujących adminów, którzy chcą zacząć swoją przygodę na serwerze?

Wszystko robić w wielkim spokoju, denerwowanie się nic nie pomoże, a jedynie przyczyni się do strzelenia gafy.

 

11. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Banowanie odpałów łatwo przychodzi, im mniej tym lepiej się gra. Chwile zawahania mam przy banowaniu za mikro i rzadko za to banuję, od tego jest mute, ale niektórzy o tym nie wiedzą xd.

 

12. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji?

Nauczyłem się tego, że matka admina zawsze przez każdego jest "yebana" XD. A tak poważnie, to chyba niczego, no może jedynie jak się szybko uspokoić, nie wpaść w wcurwienie.

 

13. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

Chęć zabicia czasu, czasami ludzie - zależy kto gra, aż miło się siedzi. No i forma, jak się fajnie strzela to i na chillku funkcjonuje jako admin.

 

14. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

Każdy powinien być obiektywny, bez żadnego kolesiostwa, to nie tędy droga. 😜

 

15. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Na ruchy gracza, ruch celownikiem, ogólnie ten cały śmieszny movement, czasami robi sporą różnicę i idzie wyłapać kto umie w te karabiny. A jak typ celuje w podłogę i nagle tapik to coś wali skietą.

 

16. Jakim adminem jesteś?

Ciężko mi to ocenić, rzadko jakby sam siebie w jakiś sposób oceniam, przychodzi z trudem... Na pewno szybkim, jak ten pierun jasny! AHAHA! Ale cichym i szybkim to na pewno!

 

17. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Zostawcie te flesze w spokoju, głównie Ty denver casta la papieros XD. Na pałę z zaskoczenia, a nie zabawy z białym. A tak to, mam nadzieję że miło się pogrywa i spokojnie. 😄

  • Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.