Skocz do zawartości

Odwołanie POCO M4 Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: POCO M4 Pro

Steam id lub IP: STEAM_0:1:34444319

Serwer: [ONLY DD2 #1] CS-Maliver.pl [FREE VIP][SKINY][MEDALE][ASYSTY][LOSOWY VIP] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

Data bana: 03. kwi 2022 - 21:17:47

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:34444319'
[AMXBans] Twoje IP: '83.7.128.231'
[AMXBans] ===============================================
Borówka killed sperminator with ak47
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z tego że na zlagowanym hltv i bez przydatnego narzędzia admina SPEC na którym widzę dokładnie jak poruszasz się po mapie względem przeciwników oraz na którym posiłkowałam się  nadając ci Bana - WH . Być może nie łatwo z perspektyw osób ogladających tylko hltv będzie Ci coś udowodnić.

Obserwuję Cię od kilku dni w związku z tym dostałeś najpierw Screeny na ktorych nic nie ma, ale nie oszukujmy się każdy ogarnięty gracz potrafi zadbać o to żeby nic na nich nie było 😉

 

Kilkanaście razy obserwując Cię na spec zauważyłam jak mierzysz celownikiem modele przeciwników przez ściany. Nie jednokrotnie masz na nim celownik przez kilka sekund nagle przesuwasz go kawalek w lewo/prawo i skanujesz obok niego nie wiem żeby nie podpadało ; >

Rozumiem gdyby to było raz czy dwa, ale kilkanaście razy wygląda już dziwnie. Tego pewnie bez narzędzia które mam na serwerze Ci nie udowodnie bo nie mam jak tego zrobic na hltv. Niemniej na demach da się prześledzić jak poruszasz się względem twoich przeciwników po mapie .

1.

Najpierw sądziłam że to może  przypadek, ale tutaj pojawiła się pierwsza czerwona lampka że może coś jest nie tak jednak :

 

 Po obejrzeniu dłużej twojej gry na 3 demach i  tym jak mierzysz modele przez kilka sekund po czym strzelasz obok nich albo jedną pestką (celowaną pierw przez kilka sekund) w niego i reszte obok już wiem że nie jest to przypadkowy strzał

 

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204012220-de_dust2.dem.zip  

 

-9:16 Ustawiłes się na respie zoomik i czekasz sobie kilka sekund aż gosc wbiegnie ci w celownik w bramie na B i cyk skanik. Po czym strugasz jakiegos wafla xD i skanujesz juz byle jak.. jak w każdej  innej sytuacji obserwując twoje skanowanie modelów na spec.

 

Tu już dostałes te SS

 

2.

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204032055-de_dust2.dem.zip

Idealnie wszystk co tu jest napisane widać to na spec gdzie z widoku twojej kamery widze jak poruszają się twoi przeciwnicy i jak zachowujesz się względem ich ruchu.

 

3:10 -  Biegniesz mierzysz model oponenta schowany za skrzynką. Odwracasz się w przeciwnym kierunku. Gość wychyla się w momencie w którym ty się odwracałeś.  Ty -Szybki skok z obrotem w te samo miejsce i strzelasz głowę

 

7:40  - Widzisz jak przeciwnik przebiega ci środkiem odprowadzasz jego model celownikiem przez sciane po czym następuje nagły zwrot celownika w górę na gale gdzie nadchodzą przeciwnicy

 

9:30 - Znowu zeskanowałes model celownikiem ( miejsce w którym stoi) Podchodzisz do sciany i mowisz info " trup" xD Biegniesz na gorę jak tylko się wychyla  strzelasz mu heda

 

10:42 - Mowisz "gala dluga gala dluga" Wychylasz na dlugą juz o scianie jadąc na wysokosci modelu przeciwnika. Tutaj nie ma żadnej ludzkiej rekacji celowania.. Celownik jest już w jednej lini z modelem po twoim wychyleniu się

 

11:27- Wróciłes w okolice bsa patrzysz Gale. Znowu nagle skierowania celownika na brame B i akurat znowu przypadkiem był tam Przeciwnik

 

12:15 -  Notabene stoisz w okolicy  i bsa i dlugiej.. Dostajesz info od twojego  że długą wchodzi 3-4 no to sądzę że naturalną rekacją jest przynajmniej zajrzeć ta..m odwrócić się co się dzieje .. Ty  stoisz na końcu dlugiej od strony Ct i nawet nie drgeneles w stronę dlugiej pomimo że dostales info że tam wchodzą. Ty patrzysz  ciągle na Brame B oczywiscie lada moment pojawia się tam terrorysta i oddasz strzał.

 

12:37- Biegniesz przez długą dobiegając do anarchii skanujesz celownikiem jednego przeciwnika  stojącego na respie TT. Wbiegasz do anarchii podbiegasz do sciany skanujesz celownikiem przez sciane drugiego stojącego z boku. Wychylasz się idealnie w momencie gdzie staną w jednej lini strzału - finalnie nie udaje ci się ustrzelic dubletu.

 

13:24 -  Staleś tam tyle razy podczas gry, ale skanujesz te miejsca 2 krotnie na tym demie tylko wtedy gdy są tam akurat przeciwnicy i co jest dla mnie kompletnie nie zrozumiale lecisz celownikiem po modelach  przesuwasz delikatnie celownik obok nich i strzelasz obok..  ale ciekawsza sprawa dzieje się chwile pożniej. Proszę zwrocic uwage na ruch terrorysty biegnącego z dlugiej zrobić im plecy od gali. W tym samym momencie jest nagły zwrot tego gracza i już czmycha szybciutko patrzec gale. Takich przykladów podam tutaj więcej. To w odniesieniu do jego poruszania się po mapie względem przeciwników.

 

13:52 - Zwolnijmy troche gre. Terrorysci wchodzą galą. To  twoj gracz z druzyny widzi ich na dlugo wczesniej przed tobą. Dajesz info Gala zanim oni zaczną nią wchodzić, zanim rzucą granata, zanim zobaczy ich twoj przyjaciel z druzyny i zanim ty ich slyszysz.

 

16:41 - twoj celownik znow jest na wysokosci modelu juz za scianą. Po czym kolejna raz proszę zwrocic uwage na terrorystów biegnących na plecy i znow w tym samym momencie zwrot gracza

 

19:23 - Kolejny przyklad ruchu on - przeciwnicy.  Zaczynacie runde.. Biegniesz na dlugą nagly zwrot.. mówisz "dobra ja idę na B" No i hmm przelączamy sobie na terrorystów. Co mamy ? polowa spi na respie polowa robi szybki rasz na B toteż nagła zmiana decyzji ze jednak musi isć na B

 

19:43 - Tutaj rozumiem że mozesz ich slyszec ale twoj celownik znów przelatuje przez model zanim kogokolwiek zobaczysz.

 

 -----Tutaj proszę przeslędzic calą tą akcje ruch on - jego przeciwnicy ale postaram się to też na szczegóły rołożyć.

 

19:57- Terrorysci zbiegają na dolny - Proszę zobaczyć jaką pozycje przybiera gracz i w ktorym miejscu są terrorysci. Celownik znów ląduje na modelach.

20:01 - tutaj jest zabawa w ciuciubabke.  Prosze wyraźną uwagę zwrócić na ruchy Gracza Borówka i jego zachowanie względem ruchów Borówki.

Borówka na dolny on na mida, Borowka na gore on na gorny, Borowka na dolny on na mida, borowka na gorny on na gorny patrzy juz.  Dodam że Borowka chodzi na shift nie slychac go.

 

3.

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204032116-de_dust2.dem.zip

 

1:35 - Znowu jedziesz celownikiem  po modelach, ale tu już walisz po nich przez sciane. Nagle idealnie w tępo z Borówką ktory idzie ci zrobić Ci plecy postanowileś zawrocić. Chyba go lubisz.. :)

 

Proszę po raz kolejny prześledzic dokladnie ruchy gracza Borówka i jakie są reakcje tego gracza.

 

1:46  i  1:50 Znów celownikiem jedziesz po modelach przeciwników

 

 

Dodam co do skanów ktore wykonujesz przez sciane na dlugiej robisz to tylko i wylącznie w tych rundach w kórych znajdują się tam akurat terrorysci w zadnej innej rundzie nie skanujesz tych miejsc.

 

BAN.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wszystkie demka, które podałaś i tylko na pierwszym widzę nick na którym grałem (Natasha Wax) więc proszę o podanie prawidłowych linków, bo nie mam się do czego odnieść 😄

Gram w CS 1.6 ponad 11 lat (z czego nie jestem dumny), lubię nostalgicznie powracać do gry raz na jakiś czas. Na DD2 gram praktycznie jedynie na wyczucie (słucham muzyki w tle). Skany robię na odpierdziel z poradnika uGrajTV, więc kto trochę przegrał swojego życia w CS'ie je zna i nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Mam ogromną prośbę, aby jakiś inny admin zobaczył demka, bo to jest śmiech na sali, aby banować gracza za dobrą grę (nie uważam siebie za jakiegoś prosa) a prawdziwych odpałów gloryfikować...

 

Edytowane przez SzalonyBanan
Poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   W skrócie  

 

-Linki są poprawione faktycznie wkleiłam omyłkowo zle.

 Na 1 demie masz taki nick jaki napisałeś, 2 i 3 taki jak w odwołaniu

 

-Ja mam styczność z tą grą dłuzej niż Ty i nie uważam żeby był to powód do dumy czy hańby jest to rozrywka jak każda inna. 

 

-Nie mam pojęcia co ma na celu filmik który wrzuciłeś

 

- Skoro słuchasz muzyki w tle to już upada tutaj linia obrony że możesz kogokolwiek i cokolwiek słyszeć.

 

-Nie wiem jakich to cziterów ja gloryfikuję.. Mogę podejrzewać jedynie że chodzi Ci o  "La Casa Denver De Papel" oraz "Barszcza" bo wielokrotnie pojawiały się pod moim adresem takie zarzuty zarówno na serwerze, jak i na forum ludzi o dziwnych nickach  wraz z dziwnymi wpisami głownie  obraźliwymi w moim kierunku. Jeśli nie o nich to nie wiem o kogo Ci chodzi. Niemniej masz odpowiedni dział gdzie możesz takiego gloryfikowanego czitera zgłosić rozpisaci nastepnie udowodnic jego wine . Możesz też potem złożyć na mnie skargę w związku z tą gloryfikacją - też jest taki dział.

 

 

Szczerzę wątpię że jestem w stanie osiągnąć z Tobą jakąkolwiek  doze percepcji  by wypracować jakikolwiek chociażby consensus. Dlatego proszę byś wstrzymał się od wpisów typu że czy Sandra poradzi sobie z rozpisaniem dema , czy może to rozpisać jakis inny admin. Da się odnieść wrażenie że to próba przedstawienia mnie w świetle jakiejś niezbyt rozgarniętej osoby znajdującej się w danym miejscu z przypadku i na dobrą sprawę ona nie wie co tam  robi.

 

 

 

Proszę osobę sprawdzającą o zwolnienie dema podczas czasówek tam gdzie zaznaczyłam wyraźnie żeby prześledzić jego ruchy i zachowanie względem przeciwników poruszających się po mapie. ( sprawdzać co robią terrorysci i jak on na to reaguje).

 

 

To wszystko z mojej strony nie mam nic więcej do dodania.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pyskata zablokował(a) ten temat
  • smileeq podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.