Skocz do zawartości

Odwołanie POCO M4 Pro #2


Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż temat poprzedniego odwołania został zamknięty (przez co nie mam możliwości dalszej obrony) przez moderator Pyskata jestem zmuszony napisać następny

 

Twój nick: POCO M4 Pro

Steam id lub IP: STEAM_0:1:34444319

Serwer: [ONLY DD2 #1] CS-Maliver.pl [FREE VIP][SKINY][MEDALE][ASYSTY][LOSOWY VIP] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

Data bana: 03. kwi 2022 - 21:17:47

Wycinek z konsoli:


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:34444319'
[AMXBans] Twoje IP: '83.7.128.231'
[AMXBans] ===============================================
Borówka killed sperminator with ak47
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

Tutaj moja odpowiedź do zarzutów postawionych przez administrator Sandra Sandra

 

„1.

Najpierw sądziłam że to może  przypadek, ale tutaj pojawiła się pierwsza czerwona lampka że może coś jest nie tak jednak :

 

 Po obejrzeniu dłużej twojej gry na 3 demach i  tym jak mierzysz modele przez kilka sekund po czym strzelasz obok nich albo jedną pestką (celowaną pierw przez kilka sekund) w niego i reszte obok już wiem że nie jest to przypadkowy strzał

 

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204012220-de_dust2.dem.zip  

 

-9:16 Ustawiłes się na respie zoomik i czekasz sobie kilka sekund aż gosc wbiegnie ci w celownik w bramie na B i cyk skanik. Po czym strugasz jakiegos wafla xD i skanujesz juz byle jak.. jak w każdej  innej sytuacji obserwując twoje skanowanie modelów na spec.

 

Tu już dostałes te SS”

 

-9:16// Tak jak pisałem, korzystałem z poradnika uGrajTV „Skany robię na odpierdziel z poradnika uGrajTV, więc kto trochę przegrał swojego życia w CS'ie je zna i nie ma w nich nic nadzwyczajnego.” Ruszałem celownikiem, ponieważ właśnie nie mogłem trafić żadnego przeciwnika w bramie, bo już wyszedłem z wprawy a kiedyś to tym skanem co chwila trafiałem bańki, aż NS’y płakały.

 

„2.

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204032055-de_dust2.dem.zip

Idealnie wszystk co tu jest napisane widać to na spec gdzie z widoku twojej kamery widze jak poruszają się twoi przeciwnicy i jak zachowujesz się względem ich ruchu.

 

3:10 -  Biegniesz mierzysz model oponenta schowany za skrzynką. Odwracasz się w przeciwnym kierunku. Gość wychyla się w momencie w którym ty się odwracałeś.  Ty -Szybki skok z obrotem w te samo miejsce i strzelasz głowę

 

7:40  - Widzisz jak przeciwnik przebiega ci środkiem odprowadzasz jego model celownikiem przez sciane po czym następuje nagły zwrot celownika w górę na gale gdzie nadchodzą przeciwnicy

 

9:30 - Znowu zeskanowałes model celownikiem ( miejsce w którym stoi) Podchodzisz do sciany i mowisz info " trup" xD Biegniesz na gorę jak tylko się wychyla  strzelasz mu heda

 

10:42 - Mowisz "gala dluga gala dluga" Wychylasz na dlugą juz o scianie jadąc na wysokosci modelu przeciwnika. Tutaj nie ma żadnej ludzkiej rekacji celowania.. Celownik jest już w jednej lini z modelem po twoim wychyleniu się

 

11:27- Wróciłes w okolice bsa patrzysz Gale. Znowu nagle skierowania celownika na brame B i akurat znowu przypadkiem był tam Przeciwnik

 

12:15 -  Notabene stoisz w okolicy  i bsa i dlugiej.. Dostajesz info od twojego  że długą wchodzi 3-4 no to sądzę że naturalną rekacją jest przynajmniej zajrzeć ta..m odwrócić się co się dzieje .. Ty  stoisz na końcu dlugiej od strony Ct i nawet nie drgeneles w stronę dlugiej pomimo że dostales info że tam wchodzą. Ty patrzysz  ciągle na Brame B oczywiscie lada moment pojawia się tam terrorysta i oddasz strzał.

 

12:37- Biegniesz przez długą dobiegając do anarchii skanujesz celownikiem jednego przeciwnika  stojącego na respie TT. Wbiegasz do anarchii podbiegasz do sciany skanujesz celownikiem przez sciane drugiego stojącego z boku. Wychylasz się idealnie w momencie gdzie staną w jednej lini strzału - finalnie nie udaje ci się ustrzelic dubletu.

 

13:24 -  Staleś tam tyle razy podczas gry, ale skanujesz te miejsca 2 krotnie na tym demie tylko wtedy gdy są tam akurat przeciwnicy i co jest dla mnie kompletnie nie zrozumiale lecisz celownikiem po modelach  przesuwasz delikatnie celownik obok nich i strzelasz obok..  ale ciekawsza sprawa dzieje się chwile pożniej. Proszę zwrocic uwage na ruch terrorysty biegnącego z dlugiej zrobić im plecy od gali. W tym samym momencie jest nagły zwrot tego gracza i już czmycha szybciutko patrzec gale. Takich przykladów podam tutaj więcej. To w odniesieniu do jego poruszania się po mapie względem przeciwników.

 

13:52 - Zwolnijmy troche gre. Terrorysci wchodzą galą. To  twoj gracz z druzyny widzi ich na dlugo wczesniej przed tobą. Dajesz info Gala zanim oni zaczną nią wchodzić, zanim rzucą granata, zanim zobaczy ich twoj przyjaciel z druzyny i zanim ty ich slyszysz.

 

16:41 - twoj celownik znow jest na wysokosci modelu juz za scianą. Po czym kolejna raz proszę zwrocic uwage na terrorystów biegnących na plecy i znow w tym samym momencie zwrot gracza

 

19:23 - Kolejny przyklad ruchu on - przeciwnicy.  Zaczynacie runde.. Biegniesz na dlugą nagly zwrot.. mówisz "dobra ja idę na B" No i hmm przelączamy sobie na terrorystów. Co mamy ? polowa spi na respie polowa robi szybki rasz na B toteż nagła zmiana decyzji ze jednak musi isć na B

 

19:43 - Tutaj rozumiem że mozesz ich slyszec ale twoj celownik znów przelatuje przez model zanim kogokolwiek zobaczysz.

 

 -----Tutaj proszę przeslędzic calą tą akcje ruch on - jego przeciwnicy ale postaram się to też na szczegóły rołożyć.

 

19:57- Terrorysci zbiegają na dolny - Proszę zobaczyć jaką pozycje przybiera gracz i w ktorym miejscu są terrorysci. Celownik znów ląduje na modelach.

20:01 - tutaj jest zabawa w ciuciubabke.  Prosze wyraźną uwagę zwrócić na ruchy Gracza Borówka i jego zachowanie względem ruchów Borówki.

Borówka na dolny on na mida, Borowka na gore on na gorny, Borowka na dolny on na mida, borowka na gorny on na gorny patrzy juz.  Dodam że Borowka chodzi na shift nie slychac go.”

 

3:10// Przecież widziałem jak gość się chowa do komina i strzela do gościa z mojej drużyny xD

 

7:40// Przecież logiczne, że nie będę się strzelał z gościem, który jest daleko gdy prawdopodobnie zaraz któryś z przeciwników może wyskoczyć z gali. Patrzyłem na gale, ponieważ słyszałem strzały z AK z tamtego kierunku.

 

9:30// Nie wiem czy widzisz, ale normalnie sprawdzam miejscówki a ta w której koleś stał to jedna z podstawowych xD

 

10:42// No to tutaj już mi ręce odpadają… Po ponad 11 latach gry wiem na jakiej wysokości model przeciwnika ma głowę na DD2 xD

 

11:27// Było słychać info przez mikrofon „ B, mid”. Przecież często jak już TT wlecą na bombsite patrzy z AWP przez bramę, więc jak nie miałem zerknąć czy tam jest? Tym bardziej było słychać, że TT położyli pakę xD

 

12:15// Weź mnie tutaj nie rozśmieszaj xD Byłem wcelowany na mida i zaglądałem na gale, bo widziałem, że mam swoich ludzi na longu, więc bez sensu patrzeć się w 3 osoby na jedną pozycję xD

 

12:37// Chyba słabo obserwowałaś grę TT. Gracz „GastroFaza 😄 killed Wiktor M. with awp” a drugi przecież rzucił mi flasha na ryj więc co? Miałem udawać, że go tam nie ma? Wiedziałem, że może się trafić jeden, który będzie siedział jeszcze na respie i celował np. z AWP/Scout (i tak było) To znowu jedna z popularniejszych miejscówek gdzie TT’i lubią siedzieć…

 

13:24// Tak jak napisałem wyżej „Tak jak pisałem, korzystałem z poradnika uGrajTV „Skany robię na odpierdziel z poradnika uGrajTV, więc kto trochę przegrał swojego życia w CS'ie je zna i nie ma w nich nic nadzwyczajnego.” Ruszałem celownikiem, ponieważ właśnie nie mogłem trafić żadnego przeciwnika” tym razem w anarchii.

 

13:52// O widzisz tutaj właśnie bardzo dobrze wychodzi jak te wasze demka są zlagowane, bo jakoś słyszałem strzały z AK  na gali zanim wybiegli i do tego TT rzucił flash-bang’a xD. Po drugie można się domyślić, że jak już jeden TT wybiega to może być ich tam na gali więcej.

 

16:41// Tak jak napisałem wyżej „No to tutaj już mi ręce odpadają… Po ponad 11 latach gry wiem na jakiej wysokości model przeciwnika ma głowę na DD2 xD” Dodatkowo słyszałem strzał z AWP na longu więc wróciłem się xD.

 

19:23// Tutaj to już ręce mi nie opadły a odpadły dziewczyno… W ciągu trwania kilku poprzednich rund TT lubiło atakować B site, co nie umknęło mojej uwadze (jak i gracza „Majk” mówił w 18:14 „Na B nikogo?!”) i mówiłem przez mikrofon, że nie ma znowu nikogo na B, więc w tej rundzie postanowiłem w końcu pójść na to B, bo ile można dostawać w dupę przez niekryty BS?

 

19:43// Było słychać typa jak tupie w górnym trupie, więc jak? Słyszałem go a nie miałem się wcelować w tunel czy jak bo nie rozumiem w tym momencie zarzutu.

 

19:57// No nie xD W tym momencie całkiem możliwe, że podniosłem myszkę zbyt wysoko, przez co sensor nie miał z czego brać informacji i kamera zatrzymała się w tym miejscu.

 

20:01// Gracza Borówka było słychać jak tupta na dolnym trupie a ty napisałaś ” Dodam że Borowka chodzi na shift nie slychac go.” Nie wiem może zainwestuj w lepsze słuchawki lub lepszą kartę dźwiękową, bo go ewidentnie słychać. Dodatkowo było info od moich, że TT są na mid a ja patrzyłem na tunel bo zawsze jakiś TT może zagrać szczura na Shift…

 

„3.

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2204032116-de_dust2.dem.zip

 

1:35 - Znowu jedziesz celownikiem  po modelach, ale tu już walisz po nich przez sciane. Nagle idealnie w tępo z Borówką ktory idzie ci zrobić Ci plecy postanowileś zawrocić. Chyba go lubisz.. 🙂

 

Proszę po raz kolejny prześledzic dokladnie ruchy gracza Borówka i jakie są reakcje tego gracza.

 

1:46  i  1:50 Znów celownikiem jedziesz po modelach przeciwników

 

 

Dodam co do skanów ktore wykonujesz przez sciane na dlugiej robisz to tylko i wylącznie w tych rundach w kórych znajdują się tam akurat terrorysci w zadnej innej rundzie nie skanujesz tych miejsc.

 

BAN. „

1:35, 1:46, 1:50// Normalnie biegnę na site B, a ty coś próbujesz wmówić, że skanuje modele TT przez ścianę xD. Ściany na DD2 są z tektury więc można je przestrzelić Deagle. Powiedziałem „Nikt środka nie kryje” i usłyszałem strzały z AK dodatkowo słychać jak Borówka tupie buciorami na mid. Następnie oddał strzały do moich kolegów z zespołu (jeden był w bramie B a drugi w później w oknie) i wyraźnie słychać, że docierają one z paczek.

 

liczę na pozytywne rozparzenie mojego odwołania i odbanowanie mnie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jedna rzecz.

Dopiero co napisałeś w poprzednim temacie że grasz z muzyką w tle, a skany robisz na odpierdziel. 

Tutaj piszesz żze 20 x  "słyszałem" no to jak to w koncu jest . ?

 

Sluchaasz muzyki i slyszysz ludzi nawet tych chodzących na Shift ?

 

 

Ale jak rozumiem zawsze grasz z z muzyką w tle, ale tutaj jednak akurat nie grales tak ci sie o napisalo ; >

 

Tyle razy Ci odpadły ręce..

Koniecznie musisz podnieść.. prowadzi to do skoliozy lędźwiowej  to poważna choroba. Nie chciałabym żebyś przeze mnie cierpiał ; >

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bardzo proszę przestac spamować. Dzis postaram się zobaczyć demko bo wcześniej nie mialam czasu. 😉

Jeżeli jednak by sie zmobilizowali @ kU6OC3u.png Smilee  i @ Apostrof  byłoby miło. 🙂

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Pierwsze demo:

Zwykły skan z awp na paczki przed b. Czysto.

Drugie demo:

3:10 - Słychać jak gość, który jest w kominie strzela do przeciwnika wybiegającego z trupa. Słychać strzały, aż na mid. Czysto.

7:40 - Ciężko ocenić co gracz miał na myśli odpuszczając przebiegającego przeciwnika na midzie, ale sytuacja nie wygląda na podejrzaną. Czysto.

9:30 - Normalne wychylenie na górnego trupa. Myślę, że większość osób tak wybiega. Czysto

10:42 - Podobnie jak akcja wyżej. Czysto.

11:27 - TT podłożyło pakę to wcelował się w drzwi b i był tam przeciwnik, normalna gra. Czysto.

12:15 - Info poszło od strony tt, a nie od CT gracz tego nie mógł słyszeć. Czysto.

12:37 - Słychać jak przeciwnik biga po kwadracie. Wydaje mi się, że skan był właśnie dla niego. Przypadek, że właśnie był jeszcze jeden na TT. Czysto.

13:24 - TT wybiega z respa chyba normalne, że będzie tak patrząc skanował modelowo. Możliwe, że jeden dostał skana i starał się trafiać dalej. Czysto.

13:52 - Słychać jak biegają, strzelają na gali. Czysto.

16:41 - Wiedział, że wchodzą longa + kolega z drużyny powiedział info, że wchodzą longa. Wychylił, zobaczył, schował się. Czysto.

19:23 - No nie wiem, zawsze ktoś chodzi na b z tt. Nie rozumiem podejrzenia. Czysto.

19:57 - Tu nie wiem co mam napisać.

20:01 - Słychać stupa. Czysto.

Trzecie demo:

1:35 - Takie +/-

1:46  i  1:50 - Czysto.

 

UB.

Przepraszam, że musiałeś tyle czekać, ale mam też życie realne

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.