Skocz do zawartości

[Odcinek 193] Borówka pod pytajnikiem


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

BQ3SN84.png

Witam w kolejnym odcinku "Pod Pytajnikiem"!

Tym razem wystąpił @  Borówka


Pytający: @ Nescio Odpowiadający: @ Borówka


Twoim zdaniem najbardziej niedocenioną osobą na forum jest?
Trudno powiedzieć, dużo osób miało tam jakieś swoje wkłady w cokolwiek, ale myślę, że @ Sandra Sandra . Dobry admin z niej był, teraz bardzo brakuje właśnie kogoś z twarda ręką.

 

Największy śmieszek na forum?
Proste, że ja XD.

 

Największy leń naszego forum?
O, idealne pytanie, do którego nasuwa się sama odpowiedź, oczywiście że @ Mrs.Psycholka  XD.

 

Twoim zdaniem kto jest największym podrywaczem i dlaczego?
Tego nie wiem, paru adoratorów by się znalazło, którzy z dumnie wypiętą piersią do przodu próbują przed samicami zatańczyć swój taniec godowy XDDD.

 

Kto jest Twoim przyjacielem na ShoutBoxie, mianowicie z kim najwięcej rozmawiasz? 
O Jezu, z każdym rozmawiam, nie mam konkretnie jakichś osób, bo też niedawno wróciłem na takie czynne użytkowanie forum, więc pytanie zostawiam bez konkretnej odpowiedzi.

 

Według Ciebie miss i mister Cs-Maliver.pl to?
Nie wiem jak każdy wygląda, ale na miss @ Mrs.Psycholka , a na mistera to nie wiem, bo nie umiem ocenić urody u chłopa XD.

 

Według Ciebie kto najbardziej pasuje do siebie z Maliversiaków?
Hmm, myślę, że @ Radek i @ Radek.  by do siebie pasowali haha.

 

Jest ktoś na twojej czarnej liście? 
Nie mam takowej listy, ja tam z każdym staram się żyć w zgodzie, też dawno nie uczestniczyłem w życiu forum, więc jakoś nie było okazji nabyć wrogów.

 

Kogo należy wysłać z forum do psychiatryka?
Oj znalazło by się parę osób, ale najpilniej tej pomocy potrzebuje @ Mrs.Psycholka haha.

 

Czym jest dla Ciebie Cs-Maliver.pl?
Maliver dla mnie to taki dom, po każdej rozłące czy przerwie zawsze tu wracałem, bardzo dużo sympatii i wspomnień, zwłaszcza z początku jak sieć była w budowie i pomagało się w różnych rzeczach.

 

Trzy najbliższe osoby Ci z forum to?
Nie wiem jak to określić najbliższe, ale te co najdłużej znam to @ Malinaa. , @ Pyskata  i chyba @ Radek .

 

Masz możliwość spędzenia tygodnia na Hawajach z jedną osobą z forum. Kogo wybierasz?
Trudne pytanie, więc i trudno udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi na to pytanie. Wszystkich bym wziął, żeby rozkręcić dobry melanż XD.

 

Jak oceniasz wkład administracji w serwery, a jak forum?
Powiem, że nie spodziewałem się, że ta sieć tyle czasu przetrwa, były trudne okresy, dobre okresy, ale na pewno nie można powiedzieć, że ktoś nie wsadził w tą sieć serducha, bo widać to gołym okiem, a staż na rynku CS'a mówi sam za siebie, że pracy w utrzymanie i rozwijanie serwerów czy to forum było włożone dużo, Jak dla mnie 5, za determinacje i wiarę w to, że się uda.

 

Jakiego serwera Ci brakuje na Maliver?
Hmmm, jak patrzę to są wszystkie na których lubię grać, ale pamiętam wcześniejsze lata, gdzie lubiłem pykać w ZombieMod.

 

Gdybyś miał napisać książkę o maliversach jaki byś nadał jej tytuł?
Hmm, jeśli ja byłbym autorem, to miałaby tytuł "Moje wzloty i upadki u Maliversów", a jeśli ogólnikowo to "Malivers - droga po swoje". 

 

 

A teraz kilka pytań, z kim poszedłbyś na..

Romantyczny spacer po parku?
@ Mrs.Psycholka  bym wziął, bo siedzi w tym domu i śpi tylko XD.

Gruby melanż?
O mój kupel dawny, @ FryTa

Na piwo do baru?
@ Tymoeteusz Kurwiorz

Film w kinie?
@ Malinaa. bo chyba lubi oglądać różne filmy.

Na finał ligi mistrzów?
Hmm @ Pyskata bo wczoraj zauważyłem, że interesuje się w jakiś sposób piłką. 

Na spektakl w teatrze?
Jezu, sam bym na to nie poszedł, bo parę razy byłem ze szkoły, to trochę to sztywne XD, ale jak muszę kogoś wybrać, to @ Radek

Obiad z rodzicami?
Masakra, nie wiem, trudne to haha, niech będzie @ sloneczko :D

Wesele, które odbywa się w Twojej rodzinie?
O tu bym wziął @ Mrs.Psycholka żeby rozruszać jej stare kości hahaha.

Zlot Maliversiaków?
Z wszystkimi, to jasne.

Koniec świata?
Na koniec świata, to poszedłbym do monopolowego i zajumał najdroższe alkohole jakie mają, żeby chociaż przez chwilę sobie uświadomić smak bogactwa XD.

 

 

Czas na kilka pytań, kogo wysłałbyś do..

Do 1 z 10?
@ Pyskata bo pyskata by się z Tadkiem dogadała.

Do Trudnych spraw?
O @ Mrs.Psycholka  i jej poranne problemy, żeby obudzić dzieciaki haha.

Do MasterChefa?

@ AvatarPoz Only DD2 #2

Do Serialu Szkoła?
@ sloneczko :D pasuje, bo do szkoły nie chodzi, tylko na wagary XD.

Do Warsaw Shore?
O, tu dobre by było, ale kogo dać... hmm @ MielCar  może by się dopasował.

Do Jaka to Melodia?
@ Nescio  z @ Malinaa. bo ładują nam tu piosenki do zgadywania.

Do Tańca z gwiazdami?
A kto to wie, ja bym mógł iść w sumie jakiegoś breakdance na głowie zakręcić XD

Do America's Got talent?
Nie wiem szczerze kogo tu dać, więc zrobię losowanie pamięciowe, a więc dajmy @ eRka1920 .

Do X Factor?
Nie wiem, myślę że @ [Urlop] sebol~ by się nadał, bo na urlopie tyle czasu siedzi to pewnie coś ćwiczy XD.

Do rolnik szuka żony?
O tu idealnie pasuje @ Tymoeteusz Kurwiorz  z tą swoją gwarą śląską XD.

Do Familiady?
Tu trzeba pięć osób, a więc ja szef, @ Malinaa. @ Pyskata , @ Mrs.Psycholka , @ Radek żeby odpowiedzieć na pytanie o więcej niż jedno zwierzę XD.

 

Kogo nominujesz do kolejnego odcinka MPP?

@ MielCar

  • Hajs się zgadza! 1
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.