Skocz do zawartości

Czołem


AviX _awuper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie mam na imię Rafał mam 34 lata z zawodu jestem koordynatorem ochrony,  w csa gram od 18 lat cały czas z przerwami dłuższymi i krótszymi.  Ale cs to taka odskocznia od problemów czy też przyjemność dla mnie.  Miałem swoje fora .  Miałem swoje serwery nawet w jednym momencie swojego dobrego roku 7 najbardziej rozwiniętych na jednej sieci wraz z dawna ekipa.  Bardzo chciałbym znowu wrócić do gry i pomoc sieci czy serwerom jak tylko mogę.  Spotkacie mnie najczęściej na dd2 1.6 . W go czasem gram teraz bardzo rzadko przez brak czasu wole bardziej 1.6 tam na luzie można parę godzinek nabić szybko i sprawnie.  Hmm moje zainteresowania to sport (sztuki walki,siatkówka), chyba tyle wystarczy.  

ps fajnie będzie jak bedzie miło tutaj 😛 i znajdzie się miejsce dla takie staruszka jak ja hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

siemanko 🙂 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dobrej zabawy starcu! 😄 

  • Haha 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.