Skocz do zawartości

rate

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Twój nick: Shadow

Steam id lub IP: STEAM_0:1:576792227

Serwer: onlydd2

Data bana: 22.05.2022

Wycinek z konsoli: 

ban ban.png

 

pomylka.png

 

a tu jest z forum wlasnie jak  Admin jest niedoswiadoczony i jak moze sie pomylic takie rzeczy nie powinny sie zdarzac czy jeszcze mam gdzies to potwierdzac ? Mam screeny z konsoli i wejscia na serwer 

 

w poprzednim temacie Ogolne tez jest screen 

 

Admin powinen znac komendy amx_unban i to pokazuje jego nie kompetencje jestem Wkur.. taka sytuacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2205220004-de_dust2.dem.zip 

typie caly dzien latasz na aimie. Przez Ciebie przez przypadek zbanowałem @ Shadow95

od rana latasz na różnych nickach. 

Wbiłeś na nicU Twój strary coś tam dostałeś bana, za chwilę na nicku Hiko. Póżniej na rate na którym latałeś odpalony cały dzień. Jeśli będzie trzeba rozpisać wcześniejsze demka z chęcią to zrobię. Masz jeszcze czelność pisać prośbę o UB

Jeśli to demko to  mało z chęcią sprawdzę wcześniejsze Twoje bany z dnia 21.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kyczuu napisał:

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2205220004-de_dust2.dem.zip 

typie caly dzien latasz na aimie. Przez Ciebie przez przypadek zbanowałem @ shadow

od rana latasz na różnych nickach. 

Wbiłeś na nicU Twój strary coś tam dostałeś bana, za chwilę na nicku Hiko. Póżniej na rate na którym latałeś odpalony cały dzień. Jeśli będzie trzeba rozpisać wcześniejsze demka z chęcią to zrobię. Masz jeszcze czelność pisać prośbę o UB

Jeśli to demko to  mało z chęcią sprawdzę wcześniejsze Twoje bany z dnia 21.05

Tu potwierdzam ze Hiko byl na tym serwie i ladowal same glowy sam osobiscie widzialem jak 3 na raz wyjebal i w tym bylem ja i dostalem bana sorry za wulgaryzm ale tak nie moze byc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Shadow95 napisał:

Tu potwierdzam ze Hiko byl na tym serwie i ladowal same glowy sam osobiscie widzialem jak 3 na raz wyjebal i w tym bylem ja i dostalem bana sorry za wulgaryzm ale tak nie moze byc 

Po prostu chciałem zbanować jego.. Przez przypadek zbanowałem Ciebie. Mogę tylko przeprosić i nic na to nie poradzę. Jestem tylko człowiekiem. Każdemu zdarzają się pomyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kyczuu napisał:

Po prostu chciałem zbanować jego.. Przez przypadek zbanowałem Ciebie. Mogę tylko przeprosić i nic na to nie poradzę. Jestem tylko człowiekiem. Każdemu zdarzają się pomyłki.

Dora okej czekam tylko na Un Bana 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Wyszło małe zamieszanie, dwie sprawy na jednym temacie, ale z tego wychodzi tak. @ rate ban zostaje, demo wyżej. @ Shadow95 z tego co zrozumiałym to Kyczu dał Ci bana omyłkowo na cfg, dostałeś już UB. Następnym razem pisz osobny temat w odwołaniu od bana, bo jak widać jest robi się syf.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.