Skocz do zawartości

#70 Wywiad - iku.


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

 

Witajcie Maliversiaki!

Po dłuższej przerwie od wywiadów udało mi się namierzyć kolejną ofiarę, która wydaje się być ciekawą osobą. Jak po tytule widać chodzi o nową twarz w naszej społeczności czyli @ iku. ! Zapraszam do czytania. 😉 

 

 

 

monophy.thumb.gif.0239980180c24d75447482                                                                                   833cf7c32e92763cce1d2ae2fa9180f6ac20622a

@ Malinaa.                                                                                                         @ iku.

Redaktorka                                                                                                             Uczestnik

 

 

 

@ Malinaa.  Witam Cię serdecznie i dziękuję, że zgodziłeś się udzielić wywiadu dla naszych Maliversowych czytelników. Na wstępie warto, abyś się przedstawił, napisał jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

@ iku. Cześć wszystkim oczywiście, że nie mogłem odmówić dlatego jestem. Mam na imię Paweł jak już większość osób wie, a jeśli nie to właśnie się dowiedzieli. Wiosen mam już niestety 28, tak wiem młody już nie jestem. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a moim rodzinnym miastem jest Toruń. 

 

@ Malinaa.  Toruń pięknie miasto i stolica piernika! Możesz nam opowiedz coś o nim? Powiedz, gdzie warto się udać i co Ci się w nim podoba. 😉

@ iku.  Dokładnie tak mamy najlepsze pierniki, polecam wszystkim przyjechać i chociaż raz spróbować. Jeśli chodzi natomiast o jakieś zwiedzanie Torunia to mogę polecić Stare Miasto, a w nim Ratusz i pomnik Kopernika. Miejscem godnym uwagi jest również Zamek Krzyżacki, mury miasta i Krzywa Wieża. Dla bardziej zapalonych zwiedzaczy jest Planetarium, Dom Mikołaja Kopernika i wiele więcej miejsc, które musicie już sami poznać i zobaczyć. 

 

@ Malinaa.  Czy posiadasz w Toruniu swoją ulubioną miejscówkę? Jeżeli tak napisz dlaczego ona Ci się podoba. 😉

@ iku.  Powiem tak szczerze ciężko wybrać mi jedno ulubione miejsce, ale jeśli już muszę to wybieram Bulwar Filadelfijski. Jest to jedno z wielu miejsc gdzie sam często się wybieram, aby po prostu odpocząć od wszystkiego. Dlaczego akurat podoba mi się Bulwar Filadelfijski? Może dlatego, że można tam posiedzieć w ciszy, a niestety nie w każdym miejscu jest to możliwe.

 

@ Malinaa.  Oczywiście, czasem jest potrzebne miejsce, aby odpocząć i pozbierać myśli w ciszy. Z tego co wiem pracujesz, czym się dokładnie zajmujesz?

@ iku.  Tak zgadza się, pracuję obecnie poza granicami naszego państwa. W obecnej chwili pracuję jako magazynier w jednej z firm kurierskich w Holandii. Firmy raczej wymieniać nie będę, bo raczej mało kogo będzie to interesować.

 

@ Malinaa.  Planujesz powrót do Polski na stałe, czy raczej przeprowadzkę zagranicę?

@ iku.  Szczerze jakoś nigdy o tym nie myślałem. Obecnie wyjeżdżam na max 3 miesiące do pracy i wracam do Polski i tak przez cały rok. Jeśli będzie taka możliwość to nie wykluczam, że zostanę na stałe w Eindhoven. Chociaż tutaj w Polsce mam rodzinę, bliskich, znajomych, więc ciężko będzie tak z dnia na dzień wyjechać. Zobaczymy co czas przyniesie, ale na obecną chwilę wolę mieszkać w Polsce.

 

@ Malinaa.  Czyli wnioskuję, że jesteś raczej towarzyskim i rodzinnym człowiekiem. W takim przypadku jak z Twoimi sprawami sercowymi? Jesteś zajęty czy jednak wolny i serce masz otwarte na nową damę? 😄 

@ iku.  Dokładnie tak jak napisałaś jestem raczej człowiekiem rodzinnym i towarzyskim. Wiedziałem, że padnie to pytanie, a więc tak przez ostatnie kilka lat troszkę się działo w moim życiu prywatnym. Myślę, że nie będę wyciągać tego na światło dzienne, ponieważ dla mnie to już przeszłość i nie ma co wracać do tego. Jeśli chodzi o moje sprawy sercowe to raczej stoją w miejscu, jeśli mogę tak to nazwać. Jestem oczywiście wolny i tak mam otwarte serce na nową damę, ale tym razem będę bardziej ostrożny. 😛 

 

@ Malinaa.  Oczywiście jest to zrozumiałe, że po zawirowaniach sercowych człowiek staje się ostrożniejszy. W takim wypadku kobietki do dzieła! :9791_pepe: Proszę opisz nam swój ideał drugiej połówki. Jeżeli takowego nie masz to chociaż napisz jakie cechy charakteru powinna mieć Twoja kobieta i co zwraca Twoją uwagę u płci przeciwnej? 

@ iku.  Najtrudniejsze pytanie jakie mogłem dostać właśnie padło. 😛 Powiem tak nie mam jakiegoś swojego wymarzonego ideału kobiety. Dla mnie osobiście kobieta powinna być pewna siebie i sięgać po to, na co ma ochotę. Jeśli chodzi o cechy charakteru musi być na pewno zaradna, szczera, prawdomówna to chyba najważniejsze. Najlepiej, aby była z natury blondynką, bądź brunetką o zielonych, bądź niebieskich oczach. Szczerze sam nie wiem co mogę jeszcze napisać w tym punkcie, więc powiedzmy, że na tym skończę swoją wypowiedź. 😛 

 

@ Malinaa.  Mi też byłoby ciężko sprecyzować swój typ faceta, więc rozumiem. 😄 Jakie cechy w sobie lubisz, a które chciałbyś wyeliminować? 

@ iku.  Jakie cechy w sobie lubię dobre pytanko. Na pewno ze swoich cech lubię tolerancyjność, empatię, rozsądek i skromność. Z tego co pewnie zauważyłaś należę raczej do tych spokojnych osób. Obecnie nie widzę w sobie złych cech, które chciałbym wyeliminować i niech tak zostanie.

 

@ Malinaa.  Prawda, jesteś bardzo spokojną osobą. Jeżeli chodzi o filmy oraz seriale, jakie preferujesz i co lubisz oglądać?

@ iku.  Szczerze jestem osobą, która bardziej woli oglądać seriale niż filmy. Jeśli chodzi o gatunki seriali to bardzo lubię oglądać seriale kryminalne, akcji/sensacyjne, fantasy. Mam kilka swoich seriali, które mogę śmiało polecić wszystkim, a są nimi Wikingowie, Lucyfer, Trzynaście powodów, Wiedźmin.

 

@ Malinaa.  Też uwielbiam Wiedźmina! Jaką muzykę preferujesz? Możesz nam podesłać piosenkę, która aktualnie przychodzi Ci do głowy? 😄

@ iku.  Słucham wszystkiego praktycznie, ale jeśli miałbym już wybierać jakieś gatunki muzyczne to Hip Hop, Rap, Pop. Lubię sobie czasami posłuchać Disco Polo jak chyba większość osób, chociaż nie każdy z nas potrafi się do tego przyznać. 😛 Ciężki wybór, jeśli chodzi o jedną piosenkę, która właśnie przychodzi mi do głowy, ale niech będzie 

 

@ Malinaa.  Nikt nie słucha ale każdy zna Disco Polo... 😄Zrobiłeś w swoim życiu coś szalone i mógłbyś się z nami tym podzielić? 😄

@ iku.  Dla mnie jedyną szaloną rzeczą jaką zrobiłem w swoim życiu, a mam już 28 lat były dwa skoki na bungee. Pierwszy raz odważyłem się skoczyć w 2020 roku we Wrocławiu, a drugi skok oddałem w 2021 roku w Krakowie. Polecam wszystkim spróbować emocje nie do opisania to trzeba samemu sprawdzić. 😛 

 

@ Malinaa.  Oj ja podziękuje, chyba bym zemdlała i dyndała bezwładnie. :2236_keka: Może przejdziemy teraz do pytań związanych z grami. Jak u Ciebie zaczęła się przygoda z Counter Strike? 

@ iku.  Pierwszy raz jest najgorszy, a później jest już tylko lepiej. Moja przygoda z grami zaczęła się jakoś w 2007 roku, wtedy jako jeszcze gówniarz zaczynałem grać w Metina2. W późniejszym czasie znajomy pokazał mi właśnie Counter Strike i pomyślałem dlaczego mam nie spróbować. Zrobiłem konto na platformie steam, zakupiłem Counter Strike i tak jestem powiązany z tą grą do dziś, oczywiście z małymi przerwami.

 

@ Malinaa.  Jaki nick miałeś na początku i skąd pomysł na Twój obecny nick "iku"?

@ iku.  Jeśli dobrze pamiętam to mój pierwszy nick to ^Core, czyli jakiś randomowy bez żadnego znaczenia. Mój obecny nick, czyli iku został wymyślony przez znajomych na TeamSpeaku kilka dobrych lat temu i tak już zostało. Może w przyszłości jeszcze się zmieni zobaczymy jak to będzie. 😛 

 

@ Malinaa.  Co Ci się spodobało w CS, że postanowiłeś zaangażować w tą grę tyle swojego czasu, a dodatkowo wiem, że pare lat temu już prężnie działałeś na forach. Jak to się wszystko zaczęło?

@ iku.  Spodobała mi się najbardziej chyba rywalizacja z innymi na serwerach, dlatego też zostałem przy tej grze. Wiadomo jak to każda gra prędzej, czy później wciąga każdego i tak było w moim przypadku. W późniejszym czasie zostałem pierwszy raz adminem serwera i nie było wyjścia trzeba było grać. Natomiast, jeśli chodzi o moją przygodę na forach to zaczęła się jakoś od 2016 roku. Zaczynałem od zwykłego użytkownika i z czasem sięgałem coraz wyżej. Kilka dobrych lat spędziłem dość sporo czasu poświęcając swój wolny czas na pracę i pomoc w prowadzeniu forum. Wiadomo nie zawsze jest kolorowo i nie wszystko się układa tak jak chcemy, dlatego skończyłem swoją przygodę z pewnym forum jako administrator sieci, akurat Ty będziesz wiedzieć o jakim piszę. 😛 Obecnie jestem u Was i mam nadzieje, że zostanę z Wami tak długo jak będzie to możliwe.

 

@ Malinaa.  Też mam taką nadzieję! Co przykuło Twoją uwagę, gdy pierwszy raz zawitałeś do Nas na forum?

@ iku.  Moją uwagę na pewno przykuł wasz dział Typera zauważyłem, że prowadzicie więcej niż max trzy kategorie sportowe. Od zawsze lubię zajmować się wszystkim co związane jest z Bukmacherką, więc postanowiłem zostać i spróbować swoich sił. ShoutBox również przykuł moją uwagę widziałem, że jest kilka osób z, którymi będzie można sobie normalnie porozmawiać. 😛 Swoje przyjście na sieć planowałem już jakieś dwa lata temu, lecz wyszło jak wyszło i troszkę czasu spędziłem na innym forum. Najważniejsze, że jestem już tu i teraz i tak jak wspominałem w, którymś pytaniu wcześniej zostaję z wami na dłużej. 🙂 

 

@ Malinaa.  No tak, nie da się ukryć, że są u nas towarzyskie osoby. 😄 Planujesz startować jeszcze na jakieś rangi?

@ iku.  Oczywiście mam w planach startować na jedną z rang, ponieważ posiadam spore doświadczenie. Myślę, że przyda się Administracji, ktoś z większym doświadczeniem do pomocy. Obecnie nie widzę chętnych, osób. które w jakiś sposób chcą pomóc. Może nie będę zdradzać na jakie stanowisko mam zamiar złożyć podanko, ale obecnie rekrutacja jest cały czas zamknięta, więc i tak nie mam jak tego zrobić. 😄

 

@ Malinaa.  Dobrze, w takim razie czekamy... A jak oceniasz wkład Administracji na forum? Zmieniłbyś coś w ekipie administracyjnej? 

@ iku.  Moja aktywność zaczęła się na forum dokładnie od 1 lipca, także jestem jeszcze świeżakiem na sieci. 😛 Z tego co zdążyłem zauważyć cała Administracja aktywnie działa na forum. Wiadomo nie każdy ma ciągle czas siedzieć przy komputerze, bo wiadomo wszyscy mają swoje życie prywatne. Obecnie nie widzę takiej potrzeby, aby zmieniać coś w ekipie Administracji i mam nadzieje, że tak zostanie. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że nie wszystko trwa wiecznie i kiedyś, ktoś się wypali ze składu.

 

@ Malinaa.  Już ostatnio był przykład wypalenia... ;v Proszę wybierz dwie osoby z forum i opisz je. 😄 

@ iku.  Za to pytanie to chyba Cię uduszę. 😛 Nie znam, aż tak bardzo dokładnie osób, abym mógł ich opisać. Postaram się zrobić to tak jak najlepiej potrafię. Zacznę od Ciebie Agato, bo uważam, że mamy dobry kontakt ze sobą. Jesteś osobą bardzo miłą i kulturalną, można z Tobą normalnie porozmawiać na chyba wszystkie tematy. Wydajesz się być cichą i spokojną osobą i właśnie tak pewnie jest, jeśli się mylę to mnie popraw. Z tego co wiem i słyszałem bardzo lubisz zwierzęta, więc kolejny plusik za to! Drugą osobą, którą mogę opisać w jakiś sposób będzie @ FryTa . Od samego początku wydaje się być bardzo pozytywną i kulturalną osobą. Można z nim normalnie popisać na ShoutBoxie. Mam nadzieje, że wyskoczymy, kiedyś na jakiś meczyk w Poznaniu, jeśli oczywiście czas pozwoli. 😄

 

@ Malinaa.  Może z wiekiem przycichałam... XD Co uważasz na temat dziewczyn grających w CS? Spotkałeś się z rywalizację między Paniami nie tylko na tle samego grania?

@ iku.  Wiedziałem, że padnie to pytanie. Ciężko mi powiedzieć co myślę o dziewczynach, które grają w Counter Strike. Przez swoją całą przygodę widziałem różne zachowania te dobre i te złe. Oczywiście są normalnie dziewczyny, które przychodzą sobie pograć i nie szukają żadnych przygód i wrażeń, ale są i takie, które właśnie tego potrzebują. 😅 Pewnie, że spotkałem się z rywalizacją między Paniami nie tylko na tle samego grania. Szczerze czasami niektóre osoby za bardzo się poczuwają, a wtedy padają dość niemoralne propozycję. Dlatego nie będę komentować takiego zachowania, bo to nie ma sensu nawet. 😛

 

@ Malinaa.  To teraz mnie zaciekawiłeś ale odpuszczę wiercenia dziury w brzuchu! 😄 Czy jest coś czego brakuje Ci na sieci? Może jakiegoś serwera, bądź działu?

@ iku.  Zawsze mogę Ci o tym powiedzieć na priv. 😄Nie zastanawiałem się nad tym jakoś za bardzo, jeśli chodzi o jakiś brakujący dział na forum. Obecnie raczej niczego mi nie brakuje. Serwery to też ciężka sprawa w tych czasach jakie mamy obecnie. Chciałbym zobaczyć w przyszłości jakiś dobry i rozkręcony serwer FFA, jeśli chodzi o Counter Strike 1.6. Natomiast brakuje mi jakiegoś serwera CS-GO coś typu Only Mirage, bądź jakieś arenki 1 vs 1. Sam osobiście myślę nad kupnem jakiegoś rozkręconego serwera, więc może za jakiś czas powitamy nowy serwer na sieci. 😛 

 

@ Malinaa.  O, to czekamy w takim razie! 😄 Aby już nie przedłużać, bo pytań jest od groma to coś na rozluźnienie, dokończ zadania. Uwielbiam najbardziej… 

@ iku.  Spokojnie mamy czas, także możemy dalej prowadzić rozmowę. 😛 Uwielbiam najbardziej spędzać czas z rodziną i bliskimi.

 

@ Malinaa.  Najbardziej na świecie tęsknie za…

@ iku.  Najbardziej na świecie tęsknie za swoim dziadkiem, który niestety odszedł 3 miesiące temu.

 

@ Malinaa.  Zjadłbym…

@ iku.  Zjadłbym oczywiście, że pizzę! ❤️

 

@ Malinaa.  Oj ja też! Wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić? 

@ iku.  Jasne, że tak. Chciałbym pozdrowić oczywiście Ciebie, całą Twoją administracje forum i wszystkich użytkowników! 😊

 

@ Malinaa.  Dołączam się do pozdrowień w takim razie i dziękuję za poświęcony czas! 🙂

@ iku.  Ja również bardzo Ci dziękuję za zaproszenie mnie i mam nadzieję, że moje odpowiedzi Cię nie zanudziły, gdy je czytałaś. 😛 

 

 

Dziękuję, że wytrwaliście z nami do końca! :9791_pepe:

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Dziękuję Ci raz jeszcze @ Malinaa.  za zaproszenie. 😊

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz udzielałem wywiadu i fajnie było wszystko sobie odświeżyć. 

Także polecam się na przyszłość, jeśli chodzi o tematy redakcyjne. 😋

  • Ulalala! 1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Świetny wywiad, fajnie się go czyta! 

  • Ulalala! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.