Skocz do zawartości

[ban] midnight paradise


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:midnight paradise

STEAM ID:-

Serwer:only dd2

Data bana:2022-07-31

Opis sytuacji: grałem sobie na serwerze pestkowałem typow w tym marcin.exe i chyba mu sie to nie spodobalo jako top1 i dal mi bana przypuszczam ze za cheaty lub carbonara bo tez byl na serwerze, chyba nie zrobil ssow ani nic wiec nie mam co wstawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój błąd, bo chciałem dać Ci ssy, ale nieumyślnie zaznaczyłem bana na cfg i wyszło jak wyszło, no ale to nic.

Uważam, że pestkowałeś sobie typów, w tym mnie na aimie.

 

demko1: https://www90.zippyshare.com/v/TSKea30Z/file.html

14:05- instant hs, wygląda na aima
16:32- to samo
16:50- tu ci sie jeszcze nie pokazal, a juz strzelałes xd

 

demko2: https://www54.zippyshare.com/v/8rhP197K/file.html

19:53- instant hs, to już totalnie wygląda na aima XD

 

No jest tego niewiele, bo jak wspomniałem wcześniej, chciałem Ci dać ssy, więc nie kręciłem dużo. No cóż, może to przeznaczenie? 🤔

 

Wiesz, może bym Ci uwierzył, że masz tak doskonały czas reakcji, bo przecież wszystko można wyćwiczyć. Jednak, patrząc na twój movement, a raczej jego brak, uważam, że jesteś spalony 😄

Pozdrawiam cieplutko!

 

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak mam ci udowodnic ze nie jestem odpalony skoro nie mam nawet ssow, moze nie mam movementu ale czy wypierdolenie instant bani jest trudne kiedy wiesz gdzie trzymac celownik i wystarczy dobry timing na pestke z ak? lol

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę, aby osoby składające podania na ub team brały udział w ocenie demek/ss. @ iku.  @ NaFukany 🙂

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Pierwsze demko:

14:05 - widać, że widział gracza CT wcześniej przez skrzynie dlatego się cofa. Jedna pestka i wchodzi głowa - AIM. 

16:32 - w tej sytuacji bez komentarza, strzał w biegu znowu jedna pestka i głowa.  - AIM. 

16:40 - w tym momencie już oddajesz strzały, chociaż nikogo jeszcze nie widzisz.

16:50 - to samo co akcję wyżej ewidentne WH. 

 

Drugie demko:

Akcja w 19:53 dla mnie to ewidentny AIM.  

 

Dla mnie na jednym i drugim demku jesteś spalony. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

14:05 - Słychać jak biegnie dwóch, to może dlatego się cofa? 🤔Normalny tap dwie rundy później to samo robi stoi w drzwiach i czeka na delikwenta. 

16:32 - aim

16:40 - Tutaj iku. Nie wiem, o co Ci chodzi. Dostał info, ze typek jest na A  + widział, jak ginie jego kolega z teamu na długiej. Też bym tak strzelał. 🤔

16:50 -  Przecież lekko go widać. 🙄

 

Drugie demko:

19:53 - No jest naskok, można zaliczyć jako że aim. 

 

  • Lubię to! 1

Bbc One Shelby GIF by BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohoho

 

@ Marcin.exe Only DD2  sprawdź " czat prywatny " - prawy dolny róg 

 

Do dyspozycji jest zawarty tutaj w temacie " link do docelowego dema " więc na jego przykładzie wyrażę swoje zdanie

 

Czasy @ iku.

14:05 : +

16:32 : + ( opiszę niżej )

16:40 : +/- ( opisane niżej )

 

Moje

 

14:15 : Wyjście z anarchi pewne dwie pestki na shift`cie, - głowa

14:28 : Wejście z długiej na A na flashu celownik w prawo pestka i - głowa

15:26 : Przez ścianę wychodząc z długiej już celownik skierowany na dolne CT dwie pestki - głowa

16:32 : Nie róbmy sobie jaj, po wychyleniu na długą na fleshu, w biegu pestka i głowa ( flesh zaczął znikać po kill`u ) 

16:40 : od razu wiedział, gdzie oddać strzały, gdyby nie brak amunicji przeciwnik by zginął, po przeładowaniu od razu wycelowany na drugi cel po wyjściu  z gali

 

 

#2 demo 

 

Czasu @ iku.

19:53 : + ( celownik już po ścianie szedł na model po wychyleniu pestka )

20:18 : - koniec dema, mało co się dało wywnioskować na drugim ale za to pierwsze nadrabia,

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1

CmZZVhA.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:05 Podręcznikowy taP czekam  sobie na typka i banka wchodzi 

14:15 : Zwykłe zabicie typka jak chodzi ci o tego drugiego 

14:28 : Nie dostałem flesza, widać jak typek przebiega miedzy skrzynkami i łatwy kill

15:26 : Nic tutaj nie ma, chyba wiadomo nie od dzis, ze ustawia sie tam często awp na ct instykst 

16:32 : Fart nic więcej 

16:40 : Tutaj tez nic nie ma. Wiadomo ze gość jest na A wiec sobie strzelam. 90 % ludzi na steam tak strzela 
 

 

#2 demo 

 

19:53 : Wchodzę normalnie na b, nic po ścianie co ty gadasz? jak wchodzisz na b to gdzie patrzysz? na bs albo okno xD 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

 

Tak, tak tłumacz się dalej kolego. 

Szkoda, że na innych serwerach też masz bany, a niby taki czysty jesteś no cóż. 

Ostatni Twój ban z dnia 31.07.2022 z powodem: "opengl32.dll Detected. 

Pamiętaj nic w internecie nie ginie, a decyzja należy do @ Malinaa.

@ Nescio , @ Pyskata  temat można raczej zamknąć, aby uniknąć zbędnego spamu do momentu podjęcia decyzji. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.