Skocz do zawartości

UB :)


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: AnGeL
Steam id lub IP: 'STEAM_0:0:589503224'
Serwer: DD2#1 
Data bana:2022.08.03 21:40 
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'wstaw foty na www.CS-Maliver.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:589503224'
[AMXBans] Twoje IP: '83.8.202.27'
[AMXBans] ===============================================
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):http://hostuje.net/file.php?id=69cba2564394ca01f7a0a4d46aaf740f

 

  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 5
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi bylo Ci dac bana moralnie :

 

Polowa ssów jest nie tych co ja Ci zrobiłam

Moim zdaniem jest to Anty SS .  Podczas gry wyraźnie widac jak lecisz przeciwników po scianach

Warn na aimbota złapał Cię 4/5 razy przy kolejnym razie serwer sam zbanowalby Cie automatycznie powodem aima

Gdzies podczas gry przewinąl mi się autobh ale tutaj 100 % nie daje musialabym sprawdzić.

 

Jeżeli trzeba wrzucę tutaj twoje demo a ktoś z ub team przejrzy twoją grę, bądź dają ci ub na podstawie tylko tych screnów które są niekompletne.

 

Decyzję zostawiam osobą władczym

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Dzisiejsze ss,y, które zostały zrobione są czyste.

Z tego co widziałem w amxbansie są tylko dwa wygasłe bany z dnia 12.09.2021 i 29.05.2022, a nie 4 nie wiem skąd takie informacje. 

Jeśli masz nagrane i rozpisane demko to zawsze możesz je tutaj wrzucić i będziemy działać dalej. 

 

 

 

  • WTF? 2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli @ Sandra Sandra  chce może wrzucić demko jeżeli coś może na nim wyjść.

Co do screenów są one czyste, było ich 5 i taka ilość została wrzucona + czasy się zgadzają tak jak logi z serwera przedstawiają: 


L 08/03/2022 - 21:38:44:  name: "AnGeL" | IP: "xxx" | STEAMID: STEAM_0:0:589503224 | admin: "Sandra" 

L 08/03/2022 - 21:38:46:  name: "AnGeL" | IP: "xxx" | STEAMID: STEAM_0:0:589503224 | admin: "Sandra" 

L 08/03/2022 - 21:38:48:  name: "AnGeL" | IP: "xxx" | STEAMID: STEAM_0:0:589503224 | admin: "Sandra" 

L 08/03/2022 - 21:38:50:  name: "AnGeL" | IP: "xxx" | STEAMID: STEAM_0:0:589503224 | admin: "Sandra" 

L 08/03/2022 - 21:38:52:  name: "AnGeL" | IP: "xxx" | STEAMID: STEAM_0:0:589503224 | admin: "Sandra" 

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie komunikaty wyswietlane przez serwer odnosnie aimbota w ogole bym na Ciebie nie zwrociła uwagi

 

Jesli dostaniesz unban kolejny admin ktory Cie nie zna predzej czy pozniej wlepi Ci bana juz tu Ci ssy dawali i będą dawac kolejne bo

Twoja gra to jakby graly 2 zupelnie inne osoby.

 

Jest administator  gdzie ogol graczy wie ze nim jest grasz jakbys  przygode z grą zaczęla wczoraj. Nie ma bądź nie wiesz gra to przeskok poziomu o kilka klas jakby..  by kolejnego dnia znów grać jakby sie zaczynalo przygode z grą ,) 

 

Prędzej czy poźniej przy ktorejś  takiej sytuacji z kolei ktos bardziej doświadczony niz ja rozpisze to rzetelniej na nie zlagowanym demie.

 

 

Udowodnic wallhacka na zlagowanym demie bez kręcenia swojego jest wręcz rzeczą niemożliwą.

 

Warn aimbot w mojej ocenie nie jest kwestią żadnych przeskoków twojego pingu jak ktoś próbował pisać na czacie bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego w wypaku gdzie obserwowalam twoj ping i był normalny. 

Ponadto od zawsze "pingujesz" (miewasz lagi) a bany powodem aima otrzymujesz od mniej więcej polowy czerwca ( inne sieci) sledząc po id steam. Prędzej ich nie otrzymywałaś  a jednak dość długo na tym serwerze jestem i doskonale pamiętam problematyczny ping który nie raz ktoś zgłosił jak i poziom twojej gry

 

Na serwerze jest szereg graczy którzy mają problemy z pingiem jak Ty i  ich antyczit nie banuje "wykryto aima"

 

 

Oglądając twoją calą  grę  zarowno gdy brałam udział w grze, jak i przechodząc już tylko na spect podczas gry notorycznie celujesz w tułów przeciwnika nagły przeskok celownika w głowe i spada do pozycji celowania co uniemożliwia only Hs, ale daje wielkie obrażenia.

 

To nie jest tylko moja ocena dla jasności iż coś jest nie ta z tym strzelaniem.

 

 Tutaj są wychwycone sytuacje gdzie serwer dawał ci warny na aimbota. Przypomnę dostalaś 4/5.  5ta skończyła by się automatycznym banem

Zwalniamy na maxa.

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2208032103-de_dust2.dem.zip

 

1:58 - 50/50 przeskok celownika nie jestem pewna na maxa -  zostawiam ubt

 

10:52 - Jak sobie to przeklatujemy powoli pauza - play  odleglosc jest daleka, lecz da się zauważyć że twój celownik w żadnym momencie nie pokrył się z głowa. Pokrył się z nią po zabiciu.

To o czym napisałam wyżej nie celujesz w głowę jest głowa  tutaj nawet na modelu nie jest, celownik spada i jakaś pestka trafia go w brzuch czy gdzie tam.

 

15:55 - Przeskok hs

 

19:25 -  Po zabiciu 1 osoby celownik w ogole nie skierowany w strone modelu, a i tak zabijasz drugą osobę

 

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37...-2208032123-de_dust2.dem.zip

 

13:10 - nie trafiasz w głowę jest hs

 

13:23 - Zwalniamy

* mierzysz goscia celownikiem juz za scianą

* zaczynasz strzelać celownik lata po calym erkanie tylko nie po modelu jakbys myszką rzucała a mimo to zadajesz mu obrażenia.  Twoj kolega z druzyny ci go dobije

 

14:46 - przeskok

 

 

https://w74.hltv.org.pl/srv37...-2208032123-de_dust2.dem.zip

 

Wh jest na tych demach polagowanych wręcz mało możliwe do udowodnienia niemniej  tyle.

 

(4:10 -4:14)  - odprowadzasz modele celownikiem

 

4:20 -  wychylasz się na tyle że przeciwnik skoczy ci prosto w celownik - przypadkiem go nie zabijasz bo zeskoczyl

 

7:55 - zeskakujesz bo dostajesz info na środek około 7:58 masz już celownik na modelu smile ktory jest na gali.

 

8:06 - Ustawiasz się po raz kolejny tak ze przeciwnik zeskoczy ci prosto pod celownik


11:20 -11:25 - skanujesz gracza Rózyk przez bramę celownik od początku jest na modelu nie widziałaś jego pozycji prędzej dopiero zaczynasz runde na swoim respie.

11:26 -  dajesz info że ciemnia  i skąd wiesz dając następne info ze on się kieruje na gale skoro stoisz na respie skanujesz go przez bramę i informacje że idzie gale dajesz w momencie w którym on dopiero rusza do przodu a ty w tym miejscu nie możesz go słyszeć ani widzieć

 

11:48 - Gosc kampi w dolnym nie rusza się a prędzej idzie na shift, dwóch wchodzi na b w miejscu w ktorym stoisz nie słyszysz tych wbiegających na B bo poprostu się nie da, tego z dolnego tez nie slyszysz bo wali kucaka. Dajesz info dolny górny.

 

14:10 - celownik na modelach

 

15:49 - celownik podąza po scianie za modelem i dostajesz bana

 

 

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 3
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Demko nr. 1 - https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2208032103-de_dust2.dem.zip

 

1:58 - Dla mnie normalna głowa nic tu nie widzę. 

10:52 - Tutaj leci przez ścianę po modelu. 

15:55 - Strzela obok przeciwnika, a po chwili celownik przeskakuje na głowę. 

19:25 - Znowu lecisz modelowo przez ścianę i kolejny przeskok celownika.  

 

Demko nr. 2 - https://w74.hltv.org.pl/srv37...-2208032123-de_dust2.dem.zip

 

4:10 - 4:14 - Tutaj nic dziwnego nie widzę. Słyszała ich jak wchodzą na gale. 

4:20 - Słychać kroki jak podchodzi po pakę. 

7:55 - Tutaj dostała info dlatego taka szybka reakcja. 

8:06 - Było znowu info, że ktoś jest na CT. Chociaż mimo tego dziwne wcelowanie się. 

11:20 - 11:25 - Modelowo skanujesz przez bramę. Ciekawe skąd wiesz, że ktoś jest w ciemni? Twoje info po chwili "Yyy ciemnia" 

11:48 -  Ciekawe info rzucasz będąc przy bramie na środku "Dolny, górny" 

13:10 - Oddajesz strzał w przeciwnika, który przed chwilą padł i znowu nagle celownik przeskakuje na osobę obok i dostaje w głowę. 

13:24 - Bardzo dziwne szarpanie celownikiem.

14:46 - Kolejny bardzo dziwny przeskok celownika na głowę. 

15:49 - Znowu moment, kiedy lecisz po modelu. 

 

Dla mnie posiadasz jakiegoś średnio skonfigurowanego aimbota widać to po przeskokach celownika. WH też jest posiadane z tego co widać na demkach.

W drugim demku jest akcja 13:24 gdzie celownik lata Ci jak szalony, mimo tego masz problem z zabiciem przeciwnika. 

@ NaFukany  sprawdź i oceń rozpisane akcje w wolnej chwili. 

  • Haha 2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko nr. 1 - https://w74.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-2208032103-de_dust2.dem.zip

 

01:58 - clear

10:30 - Przez drzwi celownik po modelu i skan udany

10:52 - po ścianie

15:55 - strzał obok modelu przeskok i głowa

16:03 - celownik już na drugim w koncie 

19:25 ta sama sytuacja co wyżej

 

Demko nr. 2 - https://w74.hltv.org.pl/srv37...-2208032123-de_dust2.dem.zip

 

4:10 - Clear

4:20 - jak ktoś gra na słuchawkach to głuchy by aby tego nie wyłapał

7:55 - Info jest

8:06 - Specyficzny sposób poruszania się celownika ale było info o CT

11:20 - ta sama sytuacja co w pierwszym demku w tym samym miejscu ( 10:30  )

11:48 -  Info od boga , wh

13:10 -nie ma wątpliwości po przeskoku celownika z martwgo modelu na głowę 

13:24 -specyficzne poruszanie się celownika , nienaturalne 

14:46 - Przeskok na głowę

15:49 - Model

 

Prawie każde twoje zabójstwo wygląda inaczej, jakby grały dwie osoby na zmianę , inny movmenty , 

 

Tak czy inaczej, oba demka są spalone, tak jak Iku napisał coś bardzo kiepsko skonfigurowane, miałem kiedyś styczność z czymś podobnym, zamiennik OpenGL, który cheaty miał on/off na F1 F2 F3 F4 F5,

 

 

 

 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Haha 3

CmZZVhA.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

DEMO I

1:58

10:52

15:55 - +/-

19:25 - ciężko mi ocenić

 

DEMO II

 

13:10 - ja widziałam tutaj głowę

13:23 - tutaj zostało 2 przeciwników z czego o jednym było info, że jest na romanie. Jak wchodziła do górnego sprawdzała miejscówki przez skany, a na B widziała na radarze, że są jej więc chyba normalne, że sprawdzała wejście przed górnym.

14:46 - przy zwolnieniu nie widzę przeskoku.

 

DEMO III

 

(4:10 -4:14)  

4:20 

7:55 - było słuchać

8:06 
11:20 - 11:25 - +/-

11:26 -  + może to być info strzelone ale jednak na plus.

11:48 - Na B miała info od kuriera, że  są więc zakładam, że stąd info, że są w trupie. Została zabita, nie sprawdziła miejscówki więc nic dziwnego nie ma.

14:10 - normalne miejsce do skanowania ile osób tam strzela z AWP...

15:49 - to samo co wyżej.

 

Dodam, że dema też maja swoje lagi i nie wszystko jest mi łatwo ocenić, tak jak napisałaś @ Sandra Sandra Only DD2

W dniu 4.08.2022 o 01:11, Sandra Sandra napisał:

Udowodnic wallhacka na zlagowanym demie bez kręcenia swojego jest wręcz rzeczą niemożliwą.

 

Nie mogę z czystym sumienie zbanować w tym przypadku przy zlagowanym demku, bo patrząc na innych grę dla porównania to mogłabym niejedną osobę zbanować przez równie dziwne sytuację.

 

odbanowany.png

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.