Skocz do zawartości

Ban bez wyjaśnienia


PANDUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba banująca: nie wiem

Godzina i dzień nadania bana:  niecałą godzinę temu

Opis sytuacji: pisałem na czatboxie odnośnie źle rozpatrzone go odwołania (osoby które rozpisywały demko nie wiedzą co mówią i z tego co widzę nie mają pojęcia o działaniu demek HLTV ani wpływie internetu na takie demko)

Dowody: ban? 

Inne: proszę o pokazanie który podpunkt regulaminu czatbox został złamany, pyskata napisała żeby skończył odpisałem "luzik" i miałem skończyć mówić o tym temacie i wleciał ban

 

Cytując regulamin:

"Każdy użytkownik ma prawo do własnego zdania i każdy ma obowiązek je uszanować." 

 

@ Pyskata  nie zapominaj o nas, właśnie pokazujecie wasze zainteresowanie graczem, każdy chce sprawiedliwości 😏 jak się przedawni to wracamy do tematu bo regulamin już przestudiowany 

 

@ Sandra Sandra Only DD2 nie martw się gra sloneczko z nami bo przynajmniej jej nikt nie oskarża o coś czego nie na xdddd nawet ubt przy infie od boga "górny, dolny" nie słyszał 3sek wcześniej jak jej chłop daje info że dwóch w trupie Bekaa liczyłem że są tu doświadczeni ludzie 

Edytowane przez PANDUŚ
Administracja chyba zgrywa głupa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wyjaśniłam u Twojego kolegi imdxro, co do zacytowania regulaminu masz rację, ale Wy ciągle ciągnęliście temat zamiast go skończyć i czekać na werdykt nie potrafisz szanować innych to Ty też w taki sposób będziesz traktowany. Nie ma sensu tłumaczenia co zrobiłeś nie tak, jak kolega odczekasz bana wrócicie i mam nadzieję, że będzie spokój bo kolejne bany będą po prostu dłuższe. Miłego dnia życzę. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 2

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.