Skocz do zawartości

🔥 Serial 🔥 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy 2022


BlacK_

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                       Screenshot_5.png.d27f80443c51e833e3cea28                                                             

                                   Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

 

                                                              Iskry latają. Płynie stopiony metal. Oto historia, która odsłoni przed wami nową legendę Śródziemia.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to serial inspirowany twórczością J.R.R. Tolkiena. Opowiada on historię tytułowych Pierścieni Władzy – potężnych artefaktów wykutych w Drugiej Erze Śródziemia

 

 

Twórcy:
Patrick McKay, John D. Payne
Gatunek:
Fantasy, Przygodowy
Produkcja:
USA
Świat:
Władca Pierścieni
Premiera:
2022 02.09.2022

2 ODCINKI JUŻ SĄ.

 

 

 

Bbc One Shelby GIF by BBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

Właśnie przed chwilą zobaczyłam, że jest ten serial na prime. Trochę się zmartwiłam bo chce obejrzeć, wiec mam nadzieje,  ze bedzie dostępny tez gdzieś indziej. Trzeba czekać.  😁

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malinaa. napisał:

Właśnie przed chwilą zobaczyłam, że jest ten serial na prime. Trochę się zmartwiłam bo chce obejrzeć, wiec mam nadzieje,  ze bedzie dostępny tez gdzieś indziej. Trzeba czekać.  😁

Prime Video( i nie tylko bo przesyłki z Amoazona i Prime Gaming) kosztuje 49zł rocznie więc jkak dla mnie to nie pieniądz 😉
Co do samego serialu to póki co 2 odcinki no i przy jednym nie będę ukrywał przysnąłem  na chwile. Efekty spoko a fabuła zobaczymy jak się rozkręci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
40 minut temu, Wesoly napisał:

Prime Video( i nie tylko bo przesyłki z Amoazona i Prime Gaming) kosztuje 49zł rocznie więc jkak dla mnie to nie pieniądz 😉
Co do samego serialu to póki co 2 odcinki no i przy jednym nie będę ukrywał przysnąłem  na chwile. Efekty spoko a fabuła zobaczymy jak się rozkręci. 

Nie wiem za ile bo nie sprawdzalam, mam netflixa i disney+ na rok, dlatego wolę poczekać bo chwilowo tylko to na tej platformie mnie zaciekawiło. 😉

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.